Biletomat na Ordonówny stoi, ale nie działa
9 lipca 2012
- Zarząd Transportu Miejskiego ustawia biletomaty, ale co z tego, skoro nie działają? - denerwują się czytelnicy "Echa" w telefonach do redakcji.
- To pytanie do operatora, który je ustawia, czyli do Mennicy Państwowej - mówi Konrad Klimczak z ZTM.
Na dwóch kołach po buspasie? "Z pożytkiem dla wszystkich"
Buspasy tylko dla transportu zbiorowego, czy także dla indywidualnego? Zdania na ten temat są podzielone.
- Trzeba jednak pamiętać, że uruchomienie takiego automatu nie jest sprawą prostą, bo samo jego ustawienie to jedno, a trzeba jeszcze pamiętać o podłączeniu zasilania. I to na ogół właśnie przez formalności z tym związane - dociągnięcie linii energetycznej, montaż licznika - uruchomienie automatu się przeciąga.
W najbliższym czasie biletomat na Ordonówny ma zostać uruchomiony. W tym wypadku "najbliższy czas" trwa już dość długo.
(wt)
.





































