Bezczelna kradzież na Wrzecionie. Wzorcowa akcja policji
4 czerwca 2020
Sukces bielańskiej policji. Funkcjonariuszom udało się złapać złodzieja, który ukradł mieszkance Bielan hondę spod bloku.
Do bielańskiej komendy zgłosiła się mieszkanka, której skradziono samochód. - Kryminalni natychmiast rozpoczęli poszukiwania hondy oraz sprawcy kradzieży. Po pozyskaniu i zweryfikowaniu informacji funkcjonariusze ustalili, że związek z przestępstwem może mieć 21-letni mieszkaniec stolicy.
Trudna sztuka ustawiania stojaków rowerowych
Rower to jedyny pojazd, którym można dojechać dosłownie od drzwi do drzwi. Niestety pod tymi docelowymi drzwiami nie zawsze jest gdzie go zostawić.
Miał się on przemieszczać skradzionym autem na trasie z Solca Kujawskiego w kierunku Torunia. Policjanci niezwłocznie nawiązali kontakt z funkcjonariuszami z komendy w Toruniu - relacjonuje aspirant Kamila Szulc. Dobra współpraca pomiędzy jednostkami policji przyniosła oczekiwane rezultaty. - Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy Żeromskiego. Odzyskana honda trafiła do właścicielki - dodaje policjantka. Śledczy przedstawili 21-latkowi zarzut kradzieży. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.
(DB)
.








































