REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Ekscytujący świat brydża sportowego w BCK

  8 lutego 2024

alt='Ekscytujący świat brydża sportowego w BCK'
materiały BCK

Bemowskie Centrum Kultury zaprasza 17 lutego wszystkich miłośników brydża na comiesięczny turniej.

REKLAMA

Ta ekscytująca gra swoją historią sięga aż XVI-wiecznej Anglii. Wywodzi się z popularnej ówcześnie gry - wist. W XVIII wieku wist doczekał się pierwszej książki napisanej przez Edmonda Hoyle'a. Salon Audi Warszawa - wygoda i profesjonalizm Salon Audi Warszawa - wygoda i profesjonalizm
Samochody marki Audi od lat zaliczane są do kategorii marek premium. W związku z tym oprócz wysokiej jakości wykonania, czy bogatego wyposażenia, Audi dba także o profesjonalne podejście do klienta. Na co mogą liczyć osoby odwiedzające salon Audi Warszawa?
Prawdziwy rozkwit zainteresowania wistem nastąpił w XIX wieku.

Brydż na Bemowie

Brydża w kształcie znanym dzisiaj zawdzięczamy Haroldowi Stirlingowi Vanderbiltowi, który opracował jego zasady w roku 1925. Jak głosi legenda, podczas długiego rejsu parowcem z Nowego Jorku do Hawany na pokładzie statku SS Finland.

Brydż "ma korzystne oddziaływanie profilaktyczne w obszarze podtrzymywania dobrego stanu zdrowia, a ponadto wpływa na ograniczenie ryzyka chorób otępiennych w wyniku aktywności i treningu mózgu (który towarzyszy grze w brydża w warunkach konkurencji o dobry wynik na tle innych uczestników turnieju brydżowego)" - przekonują członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Brydża Sportowego.

Comiesięczne turnieje organizowane są w Bemowskim Centrum Kultury wspólnie ze Stowarzyszeniem Sympatyków Brydża Sportowego. 17 lutego turniej będzie rozgrywany przy 10 stolikach dla 20 par w godzinach 10:00-16:00 w Miejscu Aktywności Lokalnej "Dwa Jelonki", ul. Rozłogi 18.

(kg)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy