REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Wielkie show z muzyką The Beatles w amfiteatrze na Jelonkach

  22 maja 2024

alt='Wielkie show z muzyką The Beatles w amfiteatrze na Jelonkach'
materiały prasowe

"Beatles Legends Show" to coś więcej niż koncert. To niemal iluzjonistyczne widowisko, jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo, przekrój przez pełną twórczość zespołu The Beatles od pierwszego do ostatniego albumu. Ponad dwie godziny niezwykłej muzyki i cztery odsłony kostiumowe.

REKLAMA

Już 28 czerwca grupa The Backwards wraca na Bemowo z jeszcze większym show niż dwa lata temu.

The Backwards to czołowy światowy zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles - od Beatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), których nawet The Beatles nigdy nie wykonali publicznie.

Przeboje The Beatles na Bemowie

Zespół powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali przeszło 3 tys. entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show "Beatles Legends" cieszył się taką popularnością w czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok.

- Przygotujcie się na emocje, jakich na co dzień nie doświadczacie - piszą organizatorzy. - Będziecie częścią show, w którym artyści odtwarzają muzykę zespołu The Beatles z historyczną dokładnością, włącznie z użyciem identycznych instrumentów, z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George'a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką, w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów, jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu.

Dzięki The Backwards możemy przenieść się w czasie i wszystkimi zmysłami doświadczyć tego, co słyszymy w nagraniach The Beatles.

"Beatles Legends Show" odbędzie się 28 czerwca o godzinie 19:00 w amfiteatrze w parku Górczewska.

Bilety do kupienia na www.bemowskie.pl w zakładce Beatles Legends Show.

KG

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA