REKLAMA

Wola

wypoczynek »

 

Baseny, zjeżdżalnie, plac zabaw. Moczydło rusza po przerwie

  8 czerwca 2021

alt='Baseny, zjeżdżalnie, plac zabaw. Moczydło rusza po przerwie'
fot. R. Motyl
źródło: Aktywna Warszawa

Popularny park wodny na Woli przygotowuje się do sezonu letniego.

REKLAMA

Ponowne otwarcie parku wodnego na Moczydle zaplanowano na wtorek 15 czerwca. Warszawski ratusz zaprasza do wspólnego wypoczynku oraz zabawy na świeżym powietrzu, bez konieczności wyjeżdżania poza miasto i z możliwością zakupu biletów online.

Moczydło w sezonie 2021

Na terenie Moczydła można korzystać z 50-metrowego basenu sportowego, basenu rekreacyjnego z wodnym placem zabaw o powierzchni prawie 3 tys. m2, trzech zjeżdżalni (kamikadze, anakondy, trzytorowej multislide), tradycyjnego placu zabaw oraz wielu innych atrakcji, w tym sztucznej rzeki czy kurtyn wodnych.

- Do waszej dyspozycji na terenie ośrodka są także strefa do gry w siatkówkę i piłkę nożną plażową oraz kompleks boisk Syrenka (piłka nożna i koszykówka) - pisze Aktywna Warszawa. - Młode mamy mogą liczyć na specjalnie przygotowane dla nich miejsce do przewijania niemowląt i karmienia. Dla wszystkich dostępne będą przebieralnie oraz szafki depozytowe (za dodatkową opłatą w zewnętrznej firmie).

Kup bilet

Moczydło - godziny otwarcia

Letnie atrakcje będą dostępne - w zależności od pogody - przez siedem dni w tygodniu w godz. 9.00-19.00, do końca wakacji. Decyzją rządu obowiązuje limit osób mogących jednocześnie korzystać z basenów, który wynosi 50% maksymalnego obłożenia.

- Zachęcamy do śledzenia strony www oraz naszego profilu na Facebooku, na których będziemy informować o aktualnych zasadach korzystania z basenów letnich oraz szczegółach otwarcia - pisze Aktywna Warszawa.

Bilety na Moczydło można kupić online. Całodzienny bilet normalny kosztuje 30 zł, ulgowy - 18 zł. Posiadacze Karty Warszawiaka mogą liczyć na 2-3 zł rabatu.

REKLAMA

Moczydło - jak dojechać?

Aktywna Warszawa zaznacza, że w pobliżu parku wodnego Moczydło nie ma żadnych miejsc parkingowych. Ratusz proponuje dojazd metrem, SKM-ką lub autobusem (109, 129, 149, 171, 184, 190, 201, 523), veturilo lub własnym rowerem.

(dg)

 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze (3)

# Gergion

08.06.2021 21:58

Super! Wreszcie będzie można się troche pomoczyć w wodzie https://www.scarpehogan-shoes.it/forum/postid/1/ pokorzystać ze zjeżdżalni :)

# nnn

11.06.2021 18:04

A parking przy Górczewskiej zmniejszyli. Chyba liczą, że wszyscy przyjadą metrem.

# lukaszzz

15.06.2021 21:51

Dlaczego basen został zmniejszony w stosunku do tego co było ?

REKLAMA

więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe