REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kultura

 

"Avatar" i inne superprodukcje do obejrzenia za darmo. Jak zdobyć zaproszenie?

  20 grudnia 2022

"Avatar" i inne superprodukcje do obejrzenia za darmo. Jak zdobyć zaproszenie?
zdjęcie poglądowe, Tu Stolica

W ramach cyklu "Kultura na Wielkim Ekranie" podczas świątecznej przerwy bemowski ratusz zaprasza do Multikina Wola Park na pokazy filmów familijnych. Jak zdobyć bezpłatne zaproszenie?

REKLAMA

28 i 29 grudnia bemowski ratusz zaprasza do Multikina Wola Park przy ul. Górczewskiej 124. Na kinomaniaków czekać będzie pokaz czterech familijnych produkcji w tym superhitu "Avatar: Istota wody". Jak wrocławskie krasnale. Na Bemowie stanęły urocze misie Urocze misie stanęły na ulicach Bemowa
Latacz, Ringo, Bemik, Ratowniś, Radarek i Watek - wzorem krasnali z Wrocławia - zamieszkali w północnej części dzielnicy Bemowo. Mieszkańcy mogą już robić sobie z nimi zdjęcia.

Co trzeba zrobić?

Aby otrzymać zaproszenie na jedną z projekcji, trzeba wysłać maila zgodnie z regulaminem na bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 21 grudnia br. W tytule maila należy wpisać tytuł filmu, zaś w jego treści: imię i nazwisko, liczba zaproszeń (1 lub 2). Jedna osoba może wysłać maksymalnie jednego maila na jeden z wybranych filmów. Liczba miejsc ograniczona!

REKLAMA

28 grudnia

Już 28 grudnia o 17:00 film pt. "Dziwny Świat". Jest to nowa produkcja Walta Disneya. Pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia?

Jeszcze tego samego dnia o 19:30 film pt. "Święta inaczej". Tradycyjnie życzymy radosnych świąt w rodzinnej atmosferze, dwunastu wigilijnych potraw i mocy wymarzonych prezentów. A co, jeśli ktoś sobie tego nie życzy? Ma dość sztucznych uśmiechów, karpia w galarecie i kolejnych ciepłych kapci w prezencie? Wtedy wybiera święta inaczej! Rzuca wszystko i wyjeżdża w nieznane. Po raz pierwszy od lat nie robi tego, co powinien, tylko to, na co naprawdę ma ochotę. W te święta nic nie będzie takie jak dotąd, świat stanie na głowie, a nawet najskrytsze marzenia okażą się zaskakująco realne.

29 grudnia

29 grudnia o 17:00 na dużym ekranie ujrzymy film pt. "Uwolnić Poly". Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly - uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.

Tego dnia o 19:30 będzie też można obejrzeć superprodukcję pt. "Avatar: Istota wody". Akcja filmu rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake'a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

(jr)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA