REKLAMA

Bemowo

kalendarz imprez »

 

Hity Tiny Turner w amfiteatrze. "Zaczynamy sezon koncertowy"

  9 maja 2024

alt='Hity Tiny Turner w amfiteatrze. "Zaczynamy sezon koncertowy"'
Organizowane przez dzielnicę Bemowo imprezy i koncerty cieszą się dużą frekwencją, źródło: Facebook: Jakub Gręziak - Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo

Już w piątek (17 maja) w amfiteatrze na Jelonkach wystąpi Justine Berg, która zaśpiewa największe hity Tiny Turner. - To będzie wspaniały występ na początek letniego sezonu koncertowego - mówi Jakub Gręziak, wiceburmistrz Bemowa.

REKLAMA

Zmarła blisko rok temu Tina Turner bez wątpienia była ikoną rocka. Jej hity "I don't want to loose you", "Private dancer", "The best" czy wreszcie "Goldeneye" rozsławiony przez film z Piercem Brosnanem w roli Bonda - to tylko kilka z wielkich przebojów słynnej Amerykanki.

- Choć "babcia Tina", jak pieszczotliwie nazywali ją fani, zmarła w maju ubiegłego roku, to jej utwory, styl i image zostaną z nami na zawsze - mówi wiceburmistrz Jakub Gręziak. - Dlatego też wspólnie z Bemowskim Centrum Kultury zapraszamy na koncert największych przebojów Tiny Turner, który odbędzie się w naszym amfiteatrze 17 maja o godzinie 19 - dodaje.

Przeboje Tiny Turner zaśpiewa Justine Berg

Na scenie wystąpi Justine Berg - wokalistka, pianistka, dyrygentka, autorka tekstów. Ukończyła Akademię Muzyczną na wydziale Dyrygentury Chóralnej i Edukacji Muzycznej w Bydgoszczy. - Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona - mówi Jakub Gręziak.

"Tribute to Tina Turner" to początek wakacyjnej serii koncertów i imprez. - Zapewniam, że w tym roku będziemy mieli równie obfitą i zróżnicowaną ofertę, co w latach poprzednich - dodaje wiceburmistrz Bemowa.

(pik)

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA