REKLAMA

Bemowo

wypoczynek »

 

Odkryj swoją wewnętrzną moc. Skąd czerpać energię na co dzień?

  9 maja 2024

alt='Odkryj swoją wewnętrzną moc. Skąd czerpać energię na co dzień?'
materiały BCK

Czymże jest pełnia życia, jeśli nie realizacją wartości, które stanowią kierunkowskaz w naszej codzienności? To retoryczne pytanie o filozoficznym zabarwieniu będzie przyświecało zajęciom "Pełnia życia - spotkania z rozwoju osobistego".

REKLAMA

W majowe poniedziałki Bemowskie Centrum Kultury zaprasza mieszkanki i mieszkańców na cykl trzech warsztatów "Pełnia życia - spotkania z rozwoju osobistego". Warsztaty odbędą się w siedzibie BCK przy ul. Rozłogi 18 (Sala konferencyjna). Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona.

Jak pracować nad rozwojem osobistym?

Będą to dwugodzinne warsztaty, podczas których uczestnicy poznają konkretne ćwiczenia, narzędzia i metody, pozwalające być bliżej siebie, doświadczać spełnienia, wieść dobre życie. Wszystko podane z lekkością, bazujące na gotowości do spróbowania czegoś nowego, co może zadziałać i zdziałać w życiu cuda w relacji ze sobą, innymi ludźmi, światem.

Każde kolejne spotkanie bazuje na jednej z kluczowych, uniwersalnych wartości. Na każde wydarzenie obowiązują oddzielne zapisy.

Wstąp do księgarni

"Zasilająca energia - odkryj swoją wewnętrzną moc"

Pierwszy warsztat, "Zasilająca energia - odkryj swoją wewnętrzną moc", odbędzie się 13 maja o godz. 18:00. Pozwoli on uczestnikom: dotrzeć do tego co buduje, stawić czoło temu co trudne, ale życiowe oraz zidentyfikować to co nadmiarowe i rozważyć wyeliminowanie tego. Ponadto podczas warsztatu kursanci opracują własny plan zasilania wzmacniającą energią.

REKLAMA

"Łagodność - dla siebie, dla bliskich, dla dalekich"

Drugi warsztat, "Łagodność - dla siebie, dla bliskich, dla dalekich", odbędzie się 20 maja o godz. 18:00. Odkryje on pokłady tego co delikatne, wrażliwe, mięciutkie, pozwoli otoczyć te miejsca uważnością i troską oraz zachwycić się swoją zwiewną stroną i docenić jej walory. Organizatorka zapewnia, że uczestnicy zakończą warsztat z obrazem swojej delikatności, który może przyświecać im na co dzień.

REKLAMA

"Porozumienie - oparte na dostrzeżeniu i docenieniu"

Trzeci, ostatni warsztat, "Porozumienie - oparte na dostrzeżeniu i docenieniu", odbędzie się 27 maja o godz. 18:00. Uczestnicy nauczą się rozumieć po co są życiowe trudy w relacjach i jak można z nimi żyć "w komforcie", odkryją jak dochodzić do porozumienia mimo niemożności, nauczą się jak dostrzec i docenić drugą osobę mimo trudności, kłótni, konfliktów.

Podczas warsztatu poznają proces zawierania porozumienia, do wykorzystania w czasem trudnej codzienności.

Kto poprowadzi warsztaty?

Prowadzić warsztaty będzie Agnieszka Sokolnicka, absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka Intra, certyfikowana trenerka gry coachingowej Podróż Bohatera, studentka Mediacji Rodzinnych i Podstaw Psychologii Rodziny, uczestniczka licznych kursów z tutoringu, komunikacji, relacji. Od 2020 roku prowadzi inicjatywę "Kobieca Pełnia Życia", w ramach której organizuje i prowadzi warsztaty z rozwoju osobistego, konsultacje z konstruktywnego komunikowania się, tematyczne spacery w lesie. Specjalizuje się w tematyce komunikowania się, asertywności, zmiany oraz kobiecości.

Prywatnie jest matką i żoną, leśną spacerowiczką, pasjonatką rozwoju oraz słuchaczką polskiej muzyki alternatywnej.

KG

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Kocur

09.05.2024 09:13

z TVN
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA