REKLAMA

Bemowo

kultura »

 

"Nieśmiesznie" w Bemowskim Centrum Kultury. Koncert Pawła Przyborowskiego

  12 kwietnia 2022

alt='"Nieśmiesznie" w Bemowskim Centrum Kultury. Koncert Pawła Przyborowskiego'
materiały prasowe

W sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury 21 kwietnia o godz. 19:00 w ramach wiosennej trasy koncertowej ze swoim zespołem z Gdańska wystąpi Paweł Przyborowski, który zaprezentuje swój nowy album "Nieśmiesznie". Jak zdobyć bilet na to wydarzenie?

REKLAMA

Paweł Przyborowski to autor piosenek i producent, członek zespołów Kwiaty, Byty oraz Glątwa. Jego piosenki są melancholijną mieszanką ambientowych loopów i elektroniczno-gitarowej oprawy, zawsze ze słowami w centrum uwagi.

Koncert Przyborowskiego na Bemowie

- Narzędzia pracy Przyborowskiego to gitara oraz struny głosowe, chociaż wyraźnie słychać, że twórczość amerykańskich bardów z lat 60. nie jest mu obca. Minimalistyczny bit, skromna partia klawiszowa i największa zaleta Przyborowskiego: jego własny głos. Czysty wokal z pogranicza szeptu, chwytliwa melodia i dobry tekst w języku polskim sprawiają, że mamy do czynienia ze świetnymi utworami. Do tego dochodzi powolne zawodzenie gitary, a także dużo instrumentów i oszczędne wydobywanie dźwięków - reklamują organizatorzy.

Artysta zapowiada, że zagra na Górcach kilka nowości i cały album "Nieśmiesznie". Bilety w cenie 20 zł można kupić na miejscu, tj. w BCK przy Górczewskiej 201.

(db)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# BLANK ATM CARD

30.04.2022 18:58

GET RICH WITH BLANK ATM CARD ... Whatsapp: +18033921735
I want to testify about Dark Web blank atm cards which can withdraw money from any atm machines around the world. I was very poor before and have no job. I saw so many testimony about how Dark Web Cyber hackers send them the atm blank card and use it to collect money in any atm machine and become rich.(dwchzone@gmail.com) I email them also and they sent me the blank atm card. I have use it to get 250,000 dollars. withdraw the maximum of 5,000 USD daily. Dark Web is giving out the card just to help the poor. Hack and take money directly from any atm machine vault with the use of atm programmed card which runs in automatic mode.
You can also contact them for the service below
* Western Union/MoneyGram Transfer Hack
* Bank Transfer Hack
* PayPal / Skrill Transfer Hack
* Crypto Mining Hack
* CashApp Transfer Hack
Email: dwchzone@gmail.com
Text & Call or WhatsApp: +18033921735
Visit: https://darkwebcycberhackers.com
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024