Agresywne zaczepki na pętli. "Wbiłbym Ci kosę"
22 października 2019
Do niezwykle przykrego zdarzenia doszło 13 października na pętli Górczewska. Młody mężczyzna zaczepiał na przystanku czekających na autobus mieszkańców, szukając wśród nich obcokrajowca, któremu chciał wyrządzić krzywdę.
- Wczoraj ok. 20:30 mój znajomy miał niebezpieczną sytuację na pętli Górczewska. Mężczyzna ok.
Piastów Śląskich wraz z przebudową lotniska?
Mieszkańcy ulicy Piastów Śląskich od 10 lat narzekają na rozlewiska tworzące się w ich ulicy po silnych opadach deszczu. Problem miał zniknąć wraz z budową trasy S7, bowiem to Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miała sfinansować przebudowę drogi. Póki co inwestycja została przesunięta w czasie, a Bemowo nie ma pieniędzy na tak potężny remont. Ostatnio jednak pojawiło się światełko w tunelu...
30 lat w koszulce Prosto i jeansach zaczepił go. Z nożem w ręce pytał czy jest Ukraińcem. Usłyszawszy, że nie, facet rzucił: "masz szczęście, bo wbiłbym Ci kosę". Zaczepiał również innych ludzi - napisała na jednym z portali społecznościowych pani Marta.
Sprawa nie została niestety zgłoszona policji, choć ta niezmiennie zachęca, by o wszelkich tego typu zdarzeniach informować policjantów w najbliższym komisariacie bądź pod numerem alarmowym 112, a nie jedynie na Facebooku.
(mk)
.









































