REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# SwEeTxXxAnGeL

14.03.2012 20:28

FAJNA SPRAWA TO JEST,ALE TAKIE COS POWINNO BYC W KAZDYM MIESCIE,BO NIE TYLKO W WAWIE SA WYRZUCANE ZWIERZETA,ALE W KAZDYM INNYM MIESCIE..MAM NADZIEJE,ZE TE OKIENKA ZYCIA NAPRAWDE PRZYDADZA SIE I LUDZIE BEDA WOLELI ODDAC ZWIERZE DO OKIENKA ZYCIA NIZ PORZUCAC JE W LESIE,NA RUCHLIWEJ DRODZE,CZY GDZIE KOLWIEK INDZIEJ..

# aliskaa

15.03.2012 16:55

nie bardzo wierze w te okienka, widząc jak ludzie potrafią wyrzucić noworodka,a co dopiero psiaka, ale może takie akcje spowodują że zaczną wreszcie myśleć iż zwierzę to też istota czująca, w każdym mieście takie okno, to podstawa

# ewam

16.03.2012 08:15

Trzeba bezwzględnie egzekwować przepisy prawa i wprowadzić obowiązek czipowania. Inaczej z Polakami się nie da. Każdy pies musi mieć właściciela, który za niego odpowiada. Jeśli nie chce niech odda do schroniska za słoną opłatą. Kary za bezmyślne mnożenie zwierzaków. Masz niewysterylizowanego psa = masz hodowlę, czyli wiele nowych obowiązków.
Trzeba wreszcie zacząć szanować zwierzaki, a nie ułatwiać porzucanie ich. Uratuje się parę psów, wprowadzając jednocześnie przyzwolenie na porzucanie. Sama mam trzy psy-oczywiście kastraty, dwa następne jako DT i jestem wolontariuszką w schronisku. Naprawdę wiem jak ludzie postrzegają psy, jak rzeczy. To musi się zmienić !!!!!!!!!
Ewa Mejer

REKLAMA

# majabaja

21.03.2012 12:04

zachęta do porzucania zwierząt? Proszę się zastanowić, zanim zaczniecie promować takie akcje. A potem wyguglować sobie info o p.Mateuszu Jandzie - 'komendancie' Straży dla zwierząt.

# klm

21.03.2012 17:47

To KARYGODNE! Zachęcanie do porzucania zwierząt - proceder karalny!

# DOMI

12.08.2012 23:45

Opłaty!! Od kilku tygodni próbuje oddać zwierzaka którego zostawił właściciel po śmierci. Żadna z fundacji nie chce go przyjąc a ja nie mogę w domu trzymać 3 psów.. Jedna pani z fundacji zaproponowała że weźmie go do fundacji za 5000 rocznie, wyśmiałam ją. Mam swoje dwa psy i jeszcze miałabym płacić jakiejś durnej fundacji...

REKLAMA

# DOMI

12.08.2012 23:46

[/i]Opłaty!! Od kilku tygodni próbuje oddać zwierzaka którego zostawił właściciel po śmierci. Żadna z fundacji nie chce go przyjąc a ja nie mogę w domu trzymać 3 psów.. Jedna pani z fundacji zaproponowała że weźmie go do fundacji za 5000 rocznie, wyśmiałam ją. Mam swoje dwa psy i jeszcze miałabym płacić jakiejś durnej fundacji...

# Psiara

02.09.2012 21:17

Ja mam psa ze schroniska w Józefowie.To sunia.Trafiła do nas jako malutki szczeniak-zresztą po bojach, bo nie chcieli jej nam dać( sprzedać). Była znaleziona w lesie w worku na śmieci. Rok albo dłużej każdy szelest folii powodował panikę, worki na kosz zakładałam w ciszy, by nie przypominać tych chwil...
Może to dobry pomysł takie okna, ale nadal będą ...( cenzura nie pozwala mi tego słowa napisać) źli ludzie, co będą zabijać, wywozić do lasu itp...Moja koleżanka wykształcona pani mgr zabijała szczeniaki cyt. łopatą w łeb, a w kościele leży plackiem. Od chwili , gdy mi to powiedziała,patrzę na nią inaczej...
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break