REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Janeczka

17.07.2013 17:00

Mnie w odchudzaniu pomaga http://www.porownaj-tabletki.pl/. Odchudzam się od wiosny i widać duże efekty.

# SaraJesicaParker

14.08.2013 14:59

ile schudłaś ???
http://www.venezia.pl/

# PISANKA

21.08.2013 21:23

Dla mnie Foreverslim też okazał się bardzo skuteczny.U mnie spadek wagi to 6 kg w ciągu miesiąca

REKLAMA

# kania m.

09.09.2013 11:11

Biorę Foreverslim od 2 miesięcy i naprawdę jestem pod wrażeniem. Straciłam 8 kg - nigdy wcześniej takiego wyniku nie uzyskałam. Można powiedzieć, że wróciłam do takiej figury jak na studiach. Zresztą, poznałam w sieci mnóstwo osób, które odchudziły się tą samą metodą.

# syla

25.09.2013 10:23

Również jestem wielką fanką tabletek Foreverslim .Nigdy wcześniej nie udało mi się aż tyle schudnąć .Żadne diety ani głodówki nie dały takiego efektu jak te tabletki.I nie ważne że cena troszeczkę wysoka opłacało się je kupić.

# kserus

26.09.2013 11:36

Przyznam szczerze, że spróbowałam z czystej ciekawości tych tabletek i rzeczywiście efekty są powalające. Straciłam 13 kg, ale przy rozsądnej diecie, zrobiłam całą kurację - 3 miesiące. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektami. Przyznam, że pierwszy raz tyle straciłam. Byłam otyła przez wiele lat :(

REKLAMA

# olkaa

16.10.2013 12:37

i efekt jojo gwarantowany. Ja jak bym miała taki problem to wybrałabym diabetyka i odpowiednią dietę. Przy okazji polecam bardzo dobra firmę NEOPAK, która specjalizuje się w sprzedaży materiałów biurowych i nie tylko. http://koperty-babelkowe.com.pl/

# izka

29.10.2013 11:36

Właśnie dzięki tabletką Foreverslim po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy wierzę w to że uda mi się trwale schudnąć,Na razie po miesiącu brania jestem lżejsza o 5 kg.

# paulibnmka

19.11.2013 13:10

trzeba dobrze dobrać tabletki, sprawdzić ich skład. Ja również mam sukcesy w tym temacie bo biorę tabletki Slimcea. Rewelacyjnie na mnie podziałały. Nie mam już problemów z moim wyglądem i jestem pewniejsza w kontaktach z chłopakami ;)

REKLAMA

 melloXT

26.11.2013 08:18

Tabletki to taki sobie wybór. Jakoś nie mam zaufania do nich. Natomiast przed odchudzaniem istotne jest, aby zorientować się, co jesteś w ogóle w stanie zrealizować i jaki styl zdrowia posiadamy. Najlepiej za pomocą testu, potem łatwiej o rady i efektywnie działanie: http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/

# ida

05.12.2013 21:45

Ja Foreverslim brałam na początku troszeczkę z ciekawości czy tabletki dadzą radę.No i dały ale z dietą efekty są o wiele lepsze.

 Riccord

09.12.2013 16:33

melloXT napisał 26.11.2013 08:18
Tabletki to taki sobie wybór. Jakoś nie mam zaufania do nich. Natomiast przed odchudzaniem istotne jest, aby zorientować się, co jesteś w ogóle w stanie zrealizować i jaki styl zdrowia posiadamy. Najlepiej za pomocą testu, potem łatwiej o rady i efektywnie działanie: http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/

Fajna stronka. Mnie wyszedł świadomy indywidualista ;) Informacji potem otrzymuje się rzeczywiście sporo, co mile mnie zaskoczyło. Będzie to można wykorzystać.

REKLAMA

 melloXT

19.12.2013 12:12

Riccord napisał 09.12.2013 16:33

Fajna stronka. Mnie wyszedł świadomy indywidualista ;) Informacji potem otrzymuje się rzeczywiście sporo, co mile mnie zaskoczyło. Będzie to można wykorzystać.

Świadomy indywidualista to tak jak Wolszczakowa. Też sobie robiła. Na hellozdroiwe można znaleźć trochę porad konkretnie pod dany styl.

# kanka

20.12.2013 11:06

Ja również straciłam nadwagę na foreverslim, można powiedzieć, że nawet nie spodziewałam się takiego wyniku, bo straciłam aż 14 kg w 3 miesiące. Moje rady są bardzo proste - zmieniajcie swoje życie, wprowadzajcie dużo ruchu. Wiem, że gdyby nie tabletki, nigdy bym nie osiągnęła takiego wyniku, jaki zdobyć mi się udało.

# Małpka

29.12.2013 20:05

U mnie mija pół roku jak skończyłam się odchudzać z Foreverslimem.Schudłam dzięki nim i diecie 13 kg,ale dla mnie ważne jest to że żaden kilogram nie wrócił no i to że na stałe zmieniłam swoje nawyki żywieniowe.

REKLAMA

 kallensa

23.01.2014 18:11

A polecacie może jakieś diety? Najlepiej takie, na których człowiek nie chodzi głodny :) Ja próbowałam już kilku, ale to jest chyba największa wada każdej z tych diet - ciągle chciało mi się jeść..

 kkarolina

24.01.2014 19:07

Może lepiej zastosować się do jakiś naturalnych sposobów na odchudzanie. Ja regularnie stosuję mętny ocet jabłkowy, który utrzymuje moją wagę bez zmian, a przy okazji znany jest już od starożytności:)

# Wioletka

11.02.2014 21:59

Mi w zupełności wystarczają zajęcia Fat Burner, na które chodzę do klubu Saturn Fitness na Targówku. Prowadzone są przez fajnego instruktora, który pomaga na początku, gdy nie wiemy, co z czym się je. Ogólnie w klubie panuje miła atmosfera i jest luz - a to zapewne zasługa tego, że jest dużo zajęć o różnych godzinach i po prostu ludzie się wymieniają :)

REKLAMA

# lustrowianka

16.02.2014 23:15

Jakie tam tabletki, tylko dieta. Wpadajcie Ovo Stuio, mniejsc maja sporo ;)

# niunianiaa

29.04.2014 14:53

Na odchudzanie uprawiam sport, mam swoją diete którą napisał mi dietetyk i dodatkowo polecił mi wspomagająco slimcea :) Bardzo sie cieszę, że go posłuchałam i ją kupiłam, jestem po pierwszym miesiącu od kiedy wziełam się za siebie i już ubyło mi 4 kilogramy :)

# marianszka

11.07.2014 16:15

A ja sie odchudzam bez wspomagaczy i też mi to bardzo dobrze wychodzi. Pani dietetyk ustaliła mi tak ditę, że co jakiś czas dokładamy do niej jakiś inny produkt pobudzający moj metabolizm. I to skutuje, bez chemicznych środków. Nauczyłam się zdrowego i szybkiego gotowania. Wszystkim polecam taką metodę. i moją dietetyczkę z gabinetu poradnictwa dietetycznego na muszyńskiej 31.

REKLAMA

# mariola

29.07.2014 16:18

Ja jak wiekszosc kolezanek tutaj chodze do dietetyka i trenera zarazem. :) Na razie -10kg Jakbyscie sie zastanawialy gdzie isc to bez chwili zastanowienia polecam poradnie COiO.

# iwka

30.07.2014 12:57

Jak najbardziej polecam wszystkie specjalistyczne poradnie i ta z artykułu i ta do ktorej sama chodzila - poradnie centrum odchudzania i odżywiania. Ci ludzie naprawde potrafia zdzialac cuda. -20kg to moj dotycvhczasowy efekt.

# Gagatek

02.09.2014 17:48

Czytaliście http://www.oodchudzanie.fora.pl/odchudzanie,1/foreverslim-moje-opinie-i-doswiadczenia,22.html? Nie wiecie jeszcze jak to działa?

REKLAMA

# kleo82

29.09.2014 14:49

Nie wierz w jakieś cudowne pigułki, herbatki, masaże to wszystko bujda. Powiem, co ja zrobiłam i mi osobiście pomogło. Pierwsze co to naprawdę, ale naprawdę mi zależało to pierwszy plus nastawienie, po drugie zmieniłam całkowicie swoje życie i jego codzienne rytuały, czyli pierwsze co wstaje to jem śniadanie i nie odkładam tego na później, to bardzo ważne, trzeci plus wreszcie wstałam z przed telewizora i zaczęłam się ruszać. Dwa razy w tygodniu uczęszczam na zajęcia aqua-aerobiku, jest fajnie, bo nie obciążając mięśni ćwiczy całe ciało. Zdecydowanie, jeśli jesteś z Warszawy mogę polecić firmę FIGURA prowadzi zajęcia które są naprawdę super i pomogły mi w ciągu m-ąca schudnąć aż 5 kg. Pomyślisz sobie, że tylko a dla mnie to jest AŻ. Jeśli jesteś zainteresowana podaję stronę www.aqua-aerobik.pl lub nr do Pani 519811633.

# dietandmore

02.10.2014 13:43

Zapraszam na stronę www.dietandmore.pl Jedyne takie miejsce w Poznaniu.

# vds

09.01.2015 16:59

2 tygodnie stosuje tabletki Figurena. Według producenta redukuje tłuszcz zapasowy, hamuje łaknienie, pobudza metabolizm, blokuje wchłanianie tłuszczów i cukrów.
Po tak krótkim czasie zauważyłam już faktycznie hamowanie łaknienia oraz przyśpieszenie metabolizmu. Spadek wagi na razie znikomy jednak wizualnie wydaje mi się że wyglądam coraz lepiej. Oczywiście wnioski wyciągne dopiero po dłuższym czasie stosowania. Mimo wszystko już teraz mogę powiedzieć że tabletki Figurena działają i to dobrze.

# zcz

12.01.2015 14:25

miałam problem z nadwagą w zeszłym roku. W październiku zamówiłam tabletki Slimcea. 3 miesięczna kuracja pozwoliła mi zrzucić aż 9kg. Dzisiaj jestem 2 tydzień bez tabletek Slimcea. Efektu jojo nie mam, nauczyłam się zdrowo odżywiać i nie mam ochoty wracać ani do starej wagi ani do starych nawyków żywieniowych.

# aelia

13.01.2015 10:23

Do suplementów na odchudzanie można dorzucić dietę. Polecam gotowy program odchudzania Limvena. Wszystko dokładnie opisane jest na stronie limvena.pl

# DarekPolcos

28.01.2015 13:47

A jakie suplementy są najskuteczniejsze ???

# SonekKamikacz

28.01.2015 13:48

Najlepsze te z Biedronki do rozpuszczania w wodzie :)
http://markowaplus.istore.pl/pl/betty-barclay_zakiety

 kimsza

10.02.2015 10:13

Aby się dobrze odchudzać nie wystarczy tylko ograniczyć jedzienie ale bardzo ważne jest aby uprawiać sporty-im więcej ruchu tym lepeiej dla organizmu!

# Monirox

15.06.2015 15:17

Najlepsza jest dieta cud. Jesz ile sie da, a jak schudniesz to będzie cud
http://zbiornikidekoracyjne.pl/
http://goodcv.eu/

# ola

10.07.2015 14:14

Ja się odchudzam w naturhouse w warszawie na Puławskiej i jest super. Już po krótkim czasie widzę efekty. I wiem, ze dietetyk kontroluje moją wagę, co też jest fajne.

# Wiki876

22.07.2015 15:15

Ja też jestem wierną klientką naturhouse na Puławskiej. Nigdzie jeszcze nie spotkałam się z tak miła obsługą i zaangażowaniem.

# Pati

28.07.2015 14:27

Powiem wam, że ja bym się trochę bała brać tabletki tak bez konsultacji ze specjalista. Wolę jednak jak dietetyk ma na mnie oko. polecam wam super dietetyka w Naturhouse, na Mokotowie, ulica Puławska 1 :)

# Pit

29.07.2015 09:19

Do diet można także podejść zgodnie z zasadami funkcjonowania naszego organizmu i zainteresować się dietą niskiej entropii
Kurs tej diety prowadzony przez jej twórcę dr Marka Rolanda odbędzie się 29 sierpnia 2015 r. w Centrum Medycznym Verde w godzinach 10:00 do 16:00.
Tematy : 1.Wyklad na temat zycia oraz Diety Niskiej Entropii
2.Wykład na temat medycyny Holistycznej i jej metod.
3.Kurs / instrukcje jak uzywac BioScan
4.Podpisanie umów i rozdanie urządzeń.
Kurs będzie odbywać się w Centrum Medycznym Verde ul.Bonifraterska 3/11 m.76 , 00-203 Warszawa.
Koszt 1-dniowego kursu 400 PLN, w cenę wliczony jest lunch zrobiony przez nas Wpłaty do 20 sierpnia 2015. W dniu kursu / seminarium opłata będzie zwiększona do 500 PLN.
Wpłaty należy dokonać na konto organizatora CENTRUM MEDYCZNE VERDE, 00-094 Warszawa, ul. Wierzbowa 11

# Kryśka

04.08.2015 11:45

Moim zdaniem jednak jak się chce schudnąć, to trzeba się porządnie za to wziąć, czyli z dietetykiem. Jak ktos ma takie samo zdanie jak ja, to polecam Naturhouse przy ulicy Puławskiej.

# Danka

06.08.2015 09:38

Tak samo uważam, a poza tym na Puławskiej mają genialnego dietetyka. W końcu ktoś porządnie się wziął za mój problem, a nie że tylko pieniądze chcieli brać i wszędzie słyszałam, że trzeba czekać na efekty.

 karolkka

07.08.2015 13:05

Dietetyk na pewno pomoże najlepiej, no a na 100% to już w pakiecie z trenerem personalnym ;-) Niestety jak wiadomo wiekszości z nas nie stać na takie dogodności więc trzeba się brać za robotę samodzielnie. Warto wspomóc się jakimś specyfikiem, chocby dla placebo :D http://www.phytavie.pl/naturalne-suplementy-diety,25.html to coś co może pomóc bo nie będą szkodzić na pewno a pomogą i to bez ubocznych skutków!

 Marta_Mok

10.08.2015 11:35

Witam, według mnie najważniejszymi aspektami odchudzania są: samozaparcie, konsekwencja i mądra dieta. Podjęcie decyzji o tym, że chcę schudnąć i zrobię wszystko, aby to osiągnąć. Jeśli sobie coś zakładam, to choćby coś innego mi przeszkadzało, nie jest w stanie mnie od tej decyzji odciągnąć. Jeśli zakładam sobie, że nie pije alkoholu, to w sytuacji okazji pójścia na dobry bankiet bądź imprezę, to ja tam idę, ale na pewno nie ruszam koniaku i choćby nie wiadomo kto mnie do tego namawiał. Decyzja to decyzja - działa w każdej sytuacji. A jeśli chodzi o mnie konkretnie to pije ciepła wodę z cytryną, nie jem słodyczy i tłuszczów zwierzęcych. Do tego dochodzą ćwiczenia na siłowni i bieganie. O to mój cały sekret szczupłej sylwetki. Pozdrawiam i powodzenia

 annecckka29

10.08.2015 19:10

Ciekawe te formy odchudzania opisujecie, podoba mi się !

# zozolka

20.08.2015 14:24

Ja schudłam ponad 20 kilo z pomocą dietetyka Naturhouse w Warszawie na Puławskiej 1

# ali321

24.08.2015 13:29

Naprawdę aż tak dużo? Zazdroszczę. Też chyba muszę się do nich umówić.

# zozolka

25.08.2015 09:38

Umów się, na pewno też schudniesz. Nie ma lepszego dietetyka.

# ali321

26.08.2015 10:00

Już to zrobiłam, jutro mam spotkanie. Nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że do sylwestra już zmieszczę się w mniejszy rozmiar.

# zozolka

27.08.2015 10:44

Na pewno :) Tam na Puławskiej mają swoje sposoby, żeby cię zmotywować do odchudzania.

# malinove

27.08.2015 13:20

Potwierdzam. Te centrum na Puławskiej jest naprawdę dobre:)

# kiti

01.09.2015 09:18

Tak mówicie, że Puławska? Słyszę o nich same dobre opinie.

# Monika24

07.09.2015 14:46

W Warszawie na ul.Puławskiej jest bardzo fajne centrum dietetyczne - Naturhouse. Profesjonalnie podchodzą do tematu i faktycznie pomagają schudnąć. Polecam.

 Mandlesz

19.09.2015 20:23

Wiecie co? Warto pojechać na zabiegi odchudzające do Józefowa, a dokładnie tutaj http://www.anlaya.pl/ Potrafią zdziałać naprawdę cuda. Nie ma sensu faszerować się jakimiś tabletkami.

 Ejdry

20.09.2015 20:44, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 30.09.2015 15:00

Nie wiem czy wiecie ale dobre odżywania wiążę się z kuchnią, która jest zadbana, czysta i bardzo przestrzenna. Jeśli co dopiero się wprowadziliście do nowego mieszkania preferujecie life style zdrowy and food zdrowy koniecznie musicie wybrać całą kuchnią, która będzie wyglądać bardzo elegancko Mój brat ostatnio skorzystał z tej oferty http://www.kuchniewarszawa.com.pl. Kuchnia na pewno mu bardzo pomaga. Od teraz jego nowe mieszkanie wygląda bardzo ładnie a kuchnią się zachwycają wszyscy. Ku mojemu zdziwieniu nawet jego teściowe lubią ten jego styl.

# Sonia

21.09.2015 13:23

Jeśli drastycznie spadnie nam waga w wyniku np głodówki to możemy być pewni, że za chwilę będziemy miały efekt jojo. A tego żadna nie chce. Dlatego ja udałam się do centrum Naturhouse, na Puławskiej, gdzie rozpisali mi całą dietę, ćwiczenia i zalecili uzupełniające suplementy i to wszystko razem pozwala mi chudnąć. Wiem, bo widzę już pierwsze zmiany;)

# Migotka

21.09.2015 14:29

Polecam zwykłe diety wspomagane naturalnymi suplementami w NatureHouse.
Ja w ten sposób schudłam 5 kilo. Bardzo fajnie wszystko zorganizowane i później duży nacisk na utrzymanie się przy osiągniętych efektach. Polecam .

 gruppa

25.09.2015 21:32

A co byś powiedziała na ćwiczenia na rowerze? Ja swój kupiłam w http://www.cyklotur.com/rowery/ w promocji i dzięki regularnej jeździe bardzo szybko schudłam

 gcombat

01.10.2015 10:29

Najlepszy i DARMOWY poradnik JAK WYRZEŹBIĆ BRZUCH? znajduje się na: http://jakwyrzezbicbrzuch.pl/?landing_pages=jak-wyrzezbic-brzuch

 gcombat

01.10.2015 10:33

Jeśli chcesz skutecznie schudnąć - skontaktuj się z naszą trenerką, która rozpisze dla Ciebie dietę i przeprowadzi przez cały okres odchudzania.
Monika na prawdę wie co robi. Odchudziła już kilkadziesiąt osób, a przy okazji sama również przeprowadziła metamorfozę swojego ciała.
Napisz na kontakt@g-combat.pl pomożemy Ci, gwarantujemy profesjonalną opiekę, anonimowość i dyskrecję.

# mammamija

16.10.2015 09:03

Ja odchudzałam się z Naturhouse, pewnego pięknego dnia wstałam rano i zamiast do lodówki poszłam na Puławską, tam mi doradzili, co robić, teraz mam 5kg mniej i wiem, że to dopiero połowa drogi, ale wytrwam w tym, bo czuję się znacznie lepiej w tej nowej odsłonie.

 JAnka79

19.10.2015 14:32

Ja myślę, że sama dieta nie wystarczy. Jeśli chcemy zrzucić tylko kilka kilo to w porządku, ale jeśli zamierzamy drastycznie zmienić figurę i mieć jędrną skórę bez rozstępów to musimy się smarować kosmetykami przeciwdziałającymi rozstępom.
A jeśli chcemy się pozbyć cellulitu to dieta nie pomoże. Znaczy sama dieta. Do tego przydałoby się poćwiczyć i robić zabiegi na cellulit.
Tutaj macie zdjęcia do sklepu z najlepszymi kosmetykami na cellulit i rozstępy:
http://naturica.pl/
Ja się właśnie w ten sposób pozbyłam cellulitu z ud i pupy :)

# Pamela89

26.10.2015 10:47

Najpewniejsza dieta to taka , gdzie mobilizują nas specjaliście, samemu często brakuję nam wytrwałości. Ja sięgnęłam po pomoc Naturhouse z Puławskiej w momencie gdy moje zdrowie było już mocno nadszarpnięte przez to, że nie dbałam o dietę. Tam dopasowali dietę do mnie i w dalszym ciągu , małymi kroczkami zaczynam czuć się lepiej w swojej skórze.

# florentyna

08.11.2015 21:53

Ciężko mi było pozbyć się 14 kg nadwagi która została mi po dwóch ciążach.Przechodziłam z jednej cudownej diety na drugą.No i niestety nic.Prawda tak że najpierw trzeba sobie poukładać pewne rzeczy w głowie a potem wziąć się za odchudzanie.Teraz jestem na diecie 1800 kal plus Foreverslim. Jeżeli uda mi się schudnąć jeszcze 3 kg zaczne biegać na razie mi trochę ciężko.Waga spada z czego bardzo się cieszę.I mam nadzieję że w końcu uda mi się zrzucić nadwagę.

 bazyl21

12.11.2015 21:35

ja nie wierzę w żadne super tabletki, po których się okaże, że się schudnie kilka kilo, jedynie co pomaga na odchudzanie to trzymanie się zdrowej diety i odpowiednio dobrane ćwiczenia :) moim zdaniem warto się wybrać do dietetyka i trenera, którzy pomogą wybrać odpowiednią dietę i ćwiczenia :) i przede wszystkim cały czas się ich trzymać i nie poddawać się, nawet jak nie widać efektów to nie należy się poddawać i przede wszystkim nie ważyć się ciągle, bo to tylko ukazuje, że nic się nie zmieniło i spada motywacja :)

# ambasadorka

13.11.2015 10:18

Ja nie jestem zwolenniczką samodzielnego stosowania diety. W moim przypadku podczas tych kilku prób kończyło się to jedynie efektem jojo. Postanowiłam przyjąć propozycję przyjaciółki, która chodziła do naturhouse na Puławskiej. Jestem jej wdzięczna za to że mnie tam wyciągnęła. Niedawno zaczęłam przegladać sie w lustrze z uśmiechem na twarzy.

# Kalonia

17.11.2015 10:33

Ja tak właśnie próbowałam na własną rękę jakieś diety stosować i bardzo mi to na zdrowie wpłynęło. Na szczęście już jest ok. Udałam się do naturehouse po pomoc bo bardzo mi zależało aby schudnąć ale już nie chciałam sama czegoś robić... pomogli. Jestem szczuplejsza i dobrze się czuje. Dobrze dobrane diety to jest to czego potrzeba. Nic w ich dietach nie brakuje organizmowi i można normalnie funkcjonować.

# racuszek

17.11.2015 13:48

Ja jeszcze nie schudłam co prawda bo tydzień temu zapisałam się do Naturhouse na Puławskiej, ale widzę, że przede wszystkim ktoś ma na mnie pomysł. Zaczełam się już zdrowiej odżywiać uprawiać sport i niby tydzien , a już moje samopoczucie w znacznym stopniu się poprawiło.

# Sylwia

21.11.2015 21:04

Aby schudnąć i mieć fantastyczną sylwetkę należy połączyć kilka rzeczy razem. Każdy https://manieksite.wordpress.com/ poradzi wam aby wyeliminować cukry (które nie wykorzystane czyli nie spalone przekształcają się w tkankę tłuszczową i magazynują na chude czasy). Należy również wsiąść się za sport aby nadmiar tkanki spalić poprzez intensywny trening np. na siłowni (przeznaczamy 1h na siłce gdzie 15min biegniemy na bieżni wolno rozgrzewając się potem 30min ostro ile sił w nogach a ostatnie 15min delikatnie zwalniamy aby nasze serducho wyrównało rytm). Jak by to powiedział https://teri330.wordpress.com/ sport i dieta= smukła sylwetka. Oczywiście wszystko pod kontrolą lekarza.

# Sylwia

21.11.2015 21:07

Odchudzanie Bez żadnych suplementów diety (nie są one lakami i nie są przebadane klinicznie) zaobserwowano również że połączenie kilku różnych suplementów może doprowadzić do ciężkich powikłań a nawet śpiączki.

 Kolunio

23.11.2015 19:33

Co by się nie łykało ważne jest umiarkowanie i zbilansowana dieta. http://musclestore.pl na odchudzanie można wszędzie kupić ale ruchu i rozsądnej diety nic nie zastąpi ;-)

 Mandlesz

23.11.2015 23:46

Jedźcie do Józefowa. Tam jest Anlaya Day Spa. Tam mają różne pomysły na odchudzanie. diety, catering dietetyczny, zabiegi, można skonsultować się z dietetykiem.

# Kinia

30.11.2015 15:26

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów w Nature House. Genialne podejście do pacjenta. Bardzo mi zaimponowali swoją wiedzą i chęcią pomocy. Najlepszy ośrodek na odchudzanie!

 agata4

02.12.2015 15:28

Nigdy nie zdecydowałam się na żadne suplementy, bo słyszałam o nich sprzeczne opinie. Ale muszę przyznać, że schudłam (11 kg) dzięki diecie punktowej (dietyodchudzajace.net/punktowa) . Jest trochę skomplikowana, ale nareszcie czuję się dobrze w moim ciele:).

# jasinina

12.12.2015 14:48

Ja stosuję dietę zielus, która bazuje na zielonej kawie. Wcześniej nie miałam pojęcia jak taka kawa może wpływać na zrzucanie zbędnych kilogramów. Jest to według mnie najlepszy sposób na odchudzanie. Warto poczytać więcej na ten temat: http://dieta-zielus.pl/

# marysia7564

13.01.2016 17:58

Ja od pewnego czasu też próbuję zrzucić nieco na wadze i jak na razie całkiem dobrze mi to idzie. Przede wszystkim staram się zmienić swoje nawyki żywieniowe - to chyba najważniejsze. Można też pomyśleć o wczasach odchudzających http://www.odchudzanie.primaveraspa.pl . Zawsze to jakaś odmiana od katowania się jakimiś drastycznymi dietami a efekty i tak są widoczne.

 danika

17.01.2016 15:31

Takie mikstury i suplementy według mnie nie działają. Jakoś nigdy w nie nie wierzyłam. Już lepiej chyba pójść do dietetyka po pomoc przy odchudzaniu. Coś zawsze doradzi i solidnie dietę ułoży. A tak to się bierze i w sumie dalej nie wiadomo co jeść. Widziałam na http://www.szczuplabyc.net

# pawlina88

18.01.2016 17:39

Dołączę się do wątki i również polecę catering z dostawą do domu. Tyle, że polecę swój, sprawdzony, którego używam już jakiś czas. Jest to Przełom w odżywianiu. Mają odpowiednio dopasowane posiłki i na mnie to jest skuteczne. Dużo osób się skarży, że catering dietetyczny jest niesmaczny i bardzo schematyczny. Tutaj jest inaczej, bo menu jest naprawdę bardzo sensowne:
www.przelomwodzywianiu.pl
Co najważniejsze - jeżeli jest to dla kogoś duży wydatek to lepiej oczywiście zacząć gotować samemu. Iść do dietetyka, a potem do jego porad dostosować swoją kuchnię.

# dziurka

24.02.2016 14:56

hej a stosował ktoś dietę z dodatkiem kofeiny proszkowanej? http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina znalazlam sklep i rozkminiam caly czas czy kupic... ;) jakieś rady? a gdzie w Warszawie mozna kupic na miejscu?

 KasiaeM

24.02.2016 15:41

Ja tam żadnymi tabletkami faszerować się nie zamierzam. Wystarczy się przymusić. Scisła dieta i ćwiczenia. Nic więcej jak silna wola :)

# KatiaR

24.02.2016 18:56

Ja nie potrzebuję żadnych suplementów.Zrobiłam badanie DNA genetic lab aby poznać lepiej swój organizm i wiedzieć jak o niego zadbać a w oparciu o raport z badania mam spersonalizowaną dietę oraz treningi.Oczywiście podstawa to silna wola,której również nie brakuje ;)

# Mustang

26.02.2016 10:42

Ja też nie jestem przekonany do tych suplementów i obawiam się czy w dłuższej perspektywie czasowej, nie będą miały negatywnego wpływu na nasz organizm? Lepiej jeść zdrowo warzywa, owoce np. jagodowe mają bardzo dużo witamin, poczytajcie sobie o ich mocy na http://www.power-fruits.eu/ , robi wrażenie :)

# pati53

28.02.2016 19:40

Jak chcecie schudnąć to zacznijcie się ruszać. Tylko to jest skuteczna metoda. Nawet brak czasu nie jest usprawiedliwieniem. Wystarczą akcesoria sportowe http://profitness.pl/ i trochę treningu w domu.

# estera83

04.03.2016 14:35

Z suplementami bywa różnie, większość z nich to jednak chemia albo placebo. Ale fajnie odchudzanie wspomaga młody zielony jęczmień. Ma dużą zawartość błonnika, oczyszcza organizm, rozpędza metabolizm, ma mnóstwo witamin. Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach świetnie wspomaga. Ja stosuję w tabletkach green barley slim, zawirają naturalny ekstrakt z młodego jęczmienia, cynk, biotynę i chrom. I są od polskiego producenta :)

# estera834

04.03.2016 14:36

Z suplementami bywa różnie, większość z nich to jednak chemia albo placebo. Ale fajnie odchudzanie wspomaga młody zielony jęczmień. Ma dużą zawartość błonnika, oczyszcza organizm, rozpędza metabolizm, ma mnóstwo witamin. Przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach świetnie wspomaga. Ja stosuję w tabletkach green barley slim, zawirają naturalny ekstrakt z młodego jęczmienia, cynk, biotynę i chrom. I są od polskiego producenta :)

# Malinka

04.03.2016 19:17

Ja swoja dietę oraz treningi oparłam na raporcie z badania DNA genetic lab dzięki,któremu poznałam dokładnie swój organizm po d wieloma ważnymi aspektami ułatwiającymi odpowiednie dobór.Zajrzyjcie sobie na geneticlab.com tam znajdziecie wszystko o tym badaniu.

 grabka

10.03.2016 15:12, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 10.03.2016 15:13

Pamietajcie, że odchudzanie jest bardzo trudną i męczącą sprawą. Nigdy też nie dajcie się nabrać na cudotwórcze tabletki, które same odchudzają, owszem mogą suplementy diety pomóc-ale koniecznie te z apteki: https://www.doz.pl/ i podstawa to sport oraz odpowiednio ułożona dieta!!Nie każda będzie akuray dla naszego organizmu dobra-komuś mogła pomóc ale nam nie musi!

# matrii

18.03.2016 10:41

Dobre, skuteczne suplementy produkuje Tiens. Na stronie klubtiens.pl jest więcej o ich ofercie. Mi się najbardziej przydał ich biowapń. Świetne źródło wapnia, idealnie przyswajane przez organizm.

 Piper

18.03.2016 14:03

ja stosowałam ostatnio dietę zredukowaną opartą głównie owocach, gotowanych warzywach, kurczaku i rybie. Piłam do 3 litrów wody dziennie. Dieta trwała 3 miesiące, dzięki której schudłam prawie 13 kg.

 Roksana

18.03.2016 16:15

A tam jakieś specyfiki. Nie ma to jak po prostu wybrać się na trening. Sport to zdrowie, a poszukanie klubu fitness w Warszawie to nie problem, jest ich wiele. Do tego jest też specjalna wyszukiwarka zajęć sportowych FitPlanner.pl, w tym fitness, gdzie np. na stronie https://www.fitplanner.pl/fitness/warszawa można sprawdzić gdzie w danej dzielnicy znajduje się dany klub, jakie są zajęcia, o której i kto prowadzi. Nawet opinie są.

# Indzia

21.03.2016 11:12

Jak dobra dieta to tylko w Naturhouse. Skutecznie i widać efekty. Bez efektu jojo! To było moim zaskoczeniem. Polecam!

# mimika

25.03.2016 20:49

A co uważacie na temat suplementów diety z chitozanem? głośno o tym ostatnio, ale opinie są różne. przeczytałam http://tutaj że ta substancja ogranicza wchłanianie tłuszczu ale z drugiej strony trzeba pamiętać o bilansowaniu witamin. Zastanawiam się czy ktoś z was próbował?

# mimika

25.03.2016 20:51

A co uważacie na temat suplementów diety z chitozanem? głośno o tym ostatnio, ale opinie są różne. przeczytałam tutaj http://wylecz.to/pl/tag/chitozan.html że ta substancja ogranicza wchłanianie tłuszczu ale z drugiej strony trzeba pamiętać o bilansowaniu witamin. Zastanawiam się czy ktoś z was próbował?

# imiga

30.03.2016 00:21

Na temat diet odchudzających można wiele poczytać w http://www.codogara.pl/10781/jak-szybko-schudnac-9-zdrowych-diet/ . Wiedza to podstawa podczas odchudzania by nie zrobić sobie krzywdy

# Diana2

31.03.2016 21:43

tak , tylko ,ze czasami niestety samo odchudzanie nie wystarcza , bo okazuje się ,ze w dalszym ciągu gdzies tam mamy otłuszczoną talie itd .dlatego ja już nie czekałam na dalsze efekty odchudzania , tylko wybrałam sie do kliniki miracki na zabieg vaser lipo

# pajdka

01.04.2016 11:06

Ja zdecydowałam się na pomoc ze strony specjalisty poszłam do Naturhouse na Puławskiej i to okazało się dla mnie zbawienne. Polecam każdemu kto pragnie zrzucić zbędne kilogramy.

# gosiek21

05.04.2016 08:52

Odchudzanie to nic trudnego, wystarczy odpowiednia dieta i dużo sportu. Ja kupuje produkty https://melvitblog.wordpress.com ponieważ ze względu na dużą zawartość białka i błonnika pomagają mi schudnąć.

 annaHI

11.04.2016 01:01

Dziewczyny, a czy biorąc te tabletki na odchudzanie robicie też badania, morfologia itp? Pytam,bo ja też schudłam na tabletkach, no nie tylko bo stosowałam też dietę. Niestety ciągle chciało mi się czegoś słodkiego. Internistka kazała mi zrobić morfo, mocz i cukier koniecznie. Wyniki badań mnie zmroziły. Musiałam rozpocząć http://medispace.pl/. Nie wiem czy to po tych tabletkach, czy to po wielu dietach, które przeszłam, ale tak profilaktycznie zróbcie sobie badania. Polecam!

# kerma

13.04.2016 13:10

Ja schudłam rewelacyjnie z therm line fast. Jestem dość dużym alergikiem ale np tlf jest oki. Pewnie dlatego , że jest na składnikach naturalnych. Pieprz kajeński , zielona herbata czy pokrzywa. Jakby ktoś chciał stosować to polecam zapytać lekarza , mnie mój pozwolił.

 EwelinaBudzynska

19.04.2016 12:59

Dużo sportu, więcej zdrowego jedzenia ewentualnie jakaś dieta warzywna. Tyle w temacie odchudzania ;)

# Nina156

19.04.2016 17:35

zgadzam się z powyższym opisem . tylko czasami niestety np na cellulit nic nie pomoze poza bardzo intensywnymi ćwiczeniami , a nie zawsze mamy na nie czas. Dlatego ja np stwierdziłam ,ze wybieram się na laserowe usuwanie cellulitu do Kliniki Miracki .idę po jutrze. Tutaj przynajmniej wiem ,ze w zabiegu postawiono tez na bezpieczeństwo, tak by skóra nie uległa przegrzaniu i poparzeniu.

 Wiola24

21.04.2016 13:14

Ja dodatkowo wspomagam się cateringiem dietetycznym od http://www.lightbox.pl/ . W ciągu dwóch miesięcy udało mi się zrzucić 6 kg i jestem naprawdę zadowolona.

# Trisha

24.04.2016 10:26

Ja chcąc sobie wyszczuplić sylwetkę , stracić zbędny tłuszcz , a było go trochę , zdecydowałam ,zę wybiorę się na zabieg a konkretnie liposukcje z przeszczepem tłusczzu własnego do piersi lub twarzy < którą miałam przeprowadzaną w klinice Miracki . Sam zabieg bardzo polecam bo jest na prawde nieinwazyjny . Nie trzeba się obawiać żadnego bólu ani powikłań . Co do samej kliniki to jest bardzo w porządku , ogromne zaplecze , szeroki zakres wykonywania usług , bardzo dobry kontakt z personelem . Pozdrawiam

# wanda4

24.04.2016 11:33

W pierwszej kolejności warto sobie zrobić pakiet badań Genodiet. Jest to unikalny sposób na ustalenie indywidualnego profilu metabolicznego człowieka. Dopiero znając wyniki można ustalać odpowiednią dietę. Tutaj https://zdrowegeny.pl/genodiet znajduje się więcej informacji na ten temat.

# wea

24.04.2016 15:50

EwelinaBudzynska napisała 19.04.2016 12:59
Dużo sportu, więcej zdrowego jedzenia ewentualnie jakaś dieta warzywna. Tyle w temacie odchudzania ;)

O, to mój sposób:). Bieganie, basen, siłownia, plus zdrowe domowe jedzenie, a jak mam ochotę zjeść coś na mieście uderzam do Salad Story na sałatkę albo wrapa. Kilogramy same spadają i w końcu mieszczę się w stare spodnie;)

# malina7

24.04.2016 19:29

Najlepiej wybrać się na wczasy odchudzające. W domu trudno trzymać rygor i stosować dietę oraz wykonywać ćwiczenia. W grupie jest zupełnie inaczej. Właśnie dlatego warto wybrać się na wczasy odchudzające do Czapielskiego Młynu. Tutaj http://www.czapielskimlyn.pll można dowiedzieć się więcej.

# OlgaZdrowko

13.05.2016 00:08

wiele informacji na temat odchudzania i ogólnie zdrowia jest tutaj: http://www.wiedzanazdrowie.com.pl/

 Beatrycze

13.05.2016 11:37

ja jestem zdania, ze odchudzanie jest naprawde bardzo wazne. No bo jesli ktos ma nadmiar kilogramow i nic z tym nie robi, no to ma klopoty z sercem czy miazdzyce. Niestety bardzo duzo chorob moze sie do niego przyplatac. Takze to jest jedna kwestia. Druga to taka, zeby sie znowu nie odchudzac jakos kompletnie bezmyslnie czyli na wlasna reke, bo to tez naprawde nic nie da. Warto siegnac po rade jakiegos dietetyka czy lekarza. Znam przypadki osob ktore sie odchudzaly na wlasna reke no i mialy jeszcze wieksze klopoty, bo w ogole nie spozywaly produktow, ktore powinny i brakowalo im wielu elementow. Nie wolno takiej kwestii bagatelizowac

# alla

14.05.2016 18:20

Najważniejsza jest dobrze zbilansowana dieta. DIETA, DIETA, DIETA. Trzeba umieć się kontrolować to raz. Dwa - jeść o stałych porach. Mieć gotowe posiłki, zrobione w domu albo zaplanowane, że na obiad pójdę tu i tu bo jest zdrowo. Trochę czasu to pochłania, ale dieta jest najważniejsza. Nawet jeśli chce się wyłamać wolę pójść do zdrowego salad story niż na kebaba albo pizzę. Druga najważniejsza sprawa to ruch, ćwiczenia. Jeśli nie idziesz na siłownię to chociaż pobiegaj, idź na rower. Jeśli nie będziesz olewał tematu - napewno schudniesz :D

# ladna

16.05.2016 10:09

Ja się odchudzałam w Naturhouse na Puławskiej. Trwało to kilka miesięcy, ale swój cel osiągnęłam. Czuję się dzięki nim zdrowsza, no i oczywiście bardziej atrakcyjna:)

# kamila8

16.05.2016 19:32

Nieodpowiedzialne odchudzanie może doprowadzić do tego, że będziemy mieli niedowagę lub anemię. Właśnie dlatego najpierw należy skorzystać z kalkulatora BMI, który znajduje się tutaj https://www.bmi-kalkulator.pl , aby ustalić swój wskaźnik. Jest to bardzo istotne. Dowiemy się ile powinniśmy stracić kilogramów.

# KatarzynaKosmowska

17.05.2016 17:39

Zgadzam się, najważniejsze jest zdrowe odżywianie, poza tym trzeba regularnie ćwiczyć. Jeżeli szukacie informacji na temat diety, przejrzyjcie sobie stronę http://villacarpatia.com/dieta/, znajdziecie tam różne propozycje diet. Villacarpatia oferuje wczasy odchudzające, to dobre rozwiązanie dla osób, które mają poważny problem z utrzymaniem wagi.

 Wertyui

18.05.2016 09:47

dlatego ja właśnie staram się zdrowo odżywiać. Nie ma nic lepszego, niż ruch na świeżym powitrzu. Zwłaszcza teraz, kiedy pogoda naprawdę temu sprzyja. Moim zdaniem to świetna szansa, aby podreperować sowją kondycję

# nij

18.05.2016 13:24

Wpływ odstawienia papierosów na wagę masz opisany na stronie http://jakrzucicpalenie.net. To mocno powiązane tematy.

# Mirko

18.05.2016 13:25

Wszystko w tym temacie masz opisane tutaj http://jakrzucicpalenie.net a waga

 EwelinaBudzynska

19.05.2016 12:12, wpis modyfikowany 3 razy,ostatnio 20.05.2016 12:51

Odchudzanie to poważny temat ;) Ja żeby jakoś zmobilizować męża do sportu zapisałam go na Paintball. Wydaje mi się, że zawsze to jakaś motywacja ;)

 EwelinaBudzynska

20.05.2016 12:54

Oczywiście chodziło mi o firmę http://www.magnumarena.pl/
Pozdrawiam!

# Janina

20.05.2016 12:56

Nauczyłam się zdrowo odżywiać poprzez dietetyka do którego chodziłam. Nauczyłam się odpowiednio dobierać do siebie pokarmy i od razu waga spadła, nie wraca ja czuje się lepiej. Dietetyka polecam z Naturhouse na Puławskiej. Sympatyczny i dobry w dietach.

 Procvertino

20.05.2016 15:53

Ja się nauczyłam zdrowo odżywiać bez dietetyka. Dietetyk jest zbędny, wystarczy poczytać trochę artykułów w Internecie.

# Anitka

24.05.2016 15:55

Ja tam wolałam iść do osoby, która jednak zna się na tym niż bazować na internecie bo mogłabym zrobić coś nie tak... Byłam u dietetyka w NaturHouse i bardzo dobrą wyznaczył mi dietę. Sama bym takiej nie ułożyła. Centrum w którym byłam jest na Puławskiej.

# Bibka

29.05.2016 18:22

a ja w Klinice Miracki na liposukcji byłam, fajny zabieg,widać efekt... cieszę sie ze się zdecydowałam bo brzucha to nie mogłam w ogole się pozbyć...mimo ćwiczeń i diety. no i dzięki temu jakoś w końcu wyglądam!

# OlaJoanna

02.06.2016 05:56

Ja tak w ogóle zastanawiam się, na ile w utracie zbędnych kilogramów mogą pomóc takie substancje jak spalacze tłuszczu. Bardzo bogatą ofertę tego rodzaju produktów udało mi się jakiś czas temu znaleźć w

# mias

10.06.2016 14:10

Spróbuj może czegoś innego. Tu masz napisane jak działa http://www.e-papieros.edu.pl

# jagaa

14.06.2016 22:29

Najgorszą zmorą jest cellulit. To on powoduje, że nasze ciało wygląda nieciekawie. Właśnie dlatego warto http://fabskin.pl/zabiegi-cellulit/. Dzięki nim nasza skóra staje się jędrna i gładka. Poza tym można stracić przy okazji kilka centymetrów.

 KrecKilometry

06.07.2016 13:45

Do diety warto dołączyć aktywność fizyczną, najlepiej na rowerze! Zwłaszcza teraz, gdy Warszawa może wygrać dzięki temu stojaki rowerowe. Wystarczy podczas każdej przejażdżki włączyć aplikację Kręć Kilometry, którą za darmo można pobrać ze strony http://kreckilometry.pl/aplikacja. Miasto, które do końca września wykręci najwięcej, wygrywa. Pomóżcie, sama nie dam rady wykręcić tak wiele, by stolica miała nowe stojaki:) A na pewno by się przydały...

# karol

06.07.2016 17:14

A znacie jakąś dietetyczkę, która przyjeżdża do pacjenta? Nie lubię chodzić po lekarzach ani poradniach wiec szukam kogos, kto przyjedzie do mnie. szukalem troche w necie, znalazlem np. taką stronkę http://www.mobilnepd.com. Mają dobre ceny i darmową konsultację kontrolną no i przede wsyztskim pani dietetyk przyjeżdża do domu.
Co o tym myślicie, macie już jakieś doświadczenia z tzw.mobilnymi dietetykami czy wolicie raczej pójść do poradni dietetycznej?

# mendes

08.07.2016 17:19

generalnie uważam że suplementacja w odchudzaniu jest bardzo ważna, sam przechodziłem ten proces i wiem jak to jest bez, a jak z suplementacją, brałem therm line man, z ziołowym składem, z Sinetrolem. Z suplementem nie męczyłem się tak, nie odczuwałem ciągłego łaknienia. Ogólnie na plus.

# Hefajstos

08.07.2016 21:19

Nasze złe przyzwyczajenia dietetyczne stopniowo podtruwają nasz organizm. Zjadamy różne rzeczy, które są nawet bardzo smacznie, ale też bardzo niezdrowe. Myślę, że dzięki Internetowi powoli stajemy się coraz bardziej świadomi tego, co dla nas zdrowe a co nie i jak oczyszczać organizm. Dla mnie aktualnie bardzo dobrym dodatkiem dietetycznym jest http://pl.vitaleherbs.com/fibra-vitale Fibra Vitale to połączenie naturalnych składników, które opierają się na dobroczynnym działaniu błonnika. Do ich największych zalet należy odtruwanie organizmu, poprawa pracy jelit, normowanie poziomu cholesterolu, likwidacja zaparć i pozytywny wpływ na cały układ pokarmowy. Nasiona babki płesznik połączone z nasionami siemienia lnianego oraz łupiną babki jajowatej.

 wwojtek84

21.07.2016 11:26

My z żoną regularnie ćwiczymy i stosujemy dietę ułożoną przez dietetyka. Ostatnio jednak mojej żonie koleżanka podrzuciła też http://fabskin.pl/zabiegi-ultraformer/ temat dotyczący modelowania ciała. Coraz intensywniej zastanawiamy się, czy nie wybrać się na taką "imprezę" aby wspomóc trochę efekty diety, pływania i siłowni.

# nka89

24.07.2016 20:24

Sprawdźcie sobie koniecznie suplementy Natural Pharmaceuticals, o których można sobie poczytać tutaj https://www.natural.pl. Mają unikalne rozwiązania, a suplementy produkowane są w Norwegii, dlatego też mają wysoką jakość.

 kawii

25.07.2016 12:11

Ja polecam tabletki z zielonej kawy. Kupiłam je na tej stronie - http://chudnij-szybko.pl/zielona-kawa-tabletki/ i baaaardzo polecam.

# Janka31

08.08.2016 12:40

Samej mi się nie udawało schudnąć. Największe i najlepsze efekty miałam przy pracy z dietetykiem z NaturHouse na Puławskiej. Dieta świetna, smaczna i dobrze dobrana do mojego stylu życia. Polecam!

# Maja2324

18.08.2016 13:14

Ja poddałam się zabiegowi kriolipolizy. Robiłam ją w QClinique
W moim przypadku zabieg spełnił oczekiwania, a wręcz je przerósł. Robiłam go na bryczesy, które zmniejszyły się w sumie o 4 cm.

# renatek

18.08.2016 13:51

z odchudzaniem trzeba też uważać, ja przy mojej drastycznej diecie nabawiłam się tylko zaparć, męczyły mnie przez kilka miesięcy i dopero dicopeg pomógł się ich pozbyć

# Chlebicka

29.08.2016 23:47

Odchudzanie to tylko zdrowe i zdrowa dieta. Trzeba wszystkie niezbędne dzienne składniki uzupełniać.... Dlatego ja byłam u dietetyka z NaturHouse na Puławskiej. Nie drogo a solidnie. Nauczyłam się wiele jak się odżywiać itd. Jak dla mnie nie ma lepszej metody na zrzucenie paru dobrych kilo niż odpowiednio dobrana dieta.

# katka88

31.08.2016 18:37

Ja polecam wszystkim poczytać o superfoodsach. Nie jest to tanie, ale w moim przypadku idealnie wspomaga moje odchudzanie:) Przy okazji dowiedziałam się o wielu nowych warzywach czy owocach, których wcześniej nie znałam. Tutaj można poczytać nieco o nich: www.przelomwodzywianiu.pl Tylko oczywiście z umiarem, bo brak umiaru szkodzi w każdym przypadku;)

 janmorski

05.09.2016 02:31

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów. Więcej pisałem na blogu we wpisie http://fitnesowiec.pl/jak-szybko-schudnac/. Jest tam aż 13 porad.

# karo31

11.09.2016 10:06

Moim zdaniem skutecznym i bezpiecznym sposobem na stratę zbędnych kilogramów jest po prostu zbilansowana dieta. Sama korzystam z cateringu dietetycznego od http://maczfit.pl, więc mam święty spokój - dostaję 5 posiłków na każdy dzień, wszystkie dietetyczne, pełnowartościowe, zdrowe i pyszne! Zawsze świeże, ładnie podane itp. Jem do syta, a waga leci w dół :)

# semka

12.09.2016 18:04

Połączenie diety, sportu i iqgreen- http://superzielonakawa.pl/ pozwala na pozbycie się zbędnych kilogramów. Znacie więc już iqgreen opinie?

# wetka

15.09.2016 17:18

Czy znacie foreverslim? Z tego co przeczytałam na http://slim24.pl foreverslim pomaga w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

# Alicja Jaworska

06.10.2016 23:43

Moim zdaniem jednak dużo lepsze efekty od tabletek, przyniesie regularny trening, połączony z dietą. Sama jakiś czas temu szukałam informacji na ten temat i udało mi się znaleźć wiele inspirujących artykułów na http://maksimumformy.pl/ . Jestem przekonana, że pomogą one każdemu w drodze do upragnionej sylwetki.

# pilona

07.10.2016 11:58

W naturhouse na Puławskiej 1 wiedzą, co robią. Ciężko jest im zarzucić, że nie znają się na rzeczy.. Mi pomogli i z tego, co widziałam to wiele osób było bardzo zadowolonych z efektów odchudzania, jakie dzięki nim osiągnęli.

# karina45

10.10.2016 11:05

każdy kto ma problemy z odchudzaniem powinien zajrzeć na stronę http://tabletkinaszybkieodchudzanie.pl pomocny artykuł i kilka cennych porad na temat odchudzania

 ewuulkkaaa

10.10.2016 14:28

Ciekawe porady dajecie, coś wybiorę !
___________
http://podolodzy.pl/szukaj/podolog-katowice/

# izzaa

16.10.2016 20:23

Czy to o tym produkcie mówicie - http://rankingtabletki.eu/triapidix-300/ czo?
Zastanawiam się nad zakupem jego jak dużo udało się wam dzięki niemu? Nie owijając w bawełnę potrzebuje stracić chociaż 8kg, da radę?

# Nat

25.10.2016 14:31

JEŚLI NIE JESTEŚ ZADOWOLONA ZE SWOJEGO CIAŁA , CHCIAŁABYŚ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU ABY POCZUĆ SIĘ LEPIEJ LUB BRAKUJE CI MOTYWACJI, TEN PROGRAM JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
Szukam kobiet,które będziemy wspierać do wymarzonej figury bikini

# Nat

25.10.2016 14:33

JEŚLI NIE JESTEŚ ZADOWOLONA ZE SWOJEGO CIAŁA , CHCIAŁABYŚ COŚ ZMIENIĆ W SWOIM ŻYCIU ABY POCZUĆ SIĘ LEPIEJ LUB BRAKUJE CI MOTYWACJI, TEN PROGRAM JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE
Szukamy 15 kobiet,które będziemy wspierać do wymarzonej figury bikini

# Nat

25.10.2016 14:37

Jestem trenerka osobista w programie wyzwanie 90dni. Szukam kobiet,które będziemy wspierać do wymarzonej figury bikini
Otrzymacie od nas: Plan treningowy & żywieniowy,Przepisy oraz listę zakupów,Osobistego trenera online,Online fitness kurs
koszt jaki ponosisz to własne produkty żywnościowe oraz produkt odżywczy.
ZAINTERESOWANA?
napisz mi wiadomość: natalia.klak88@gmail.com

# bogacka

03.11.2016 09:49

na Puławskiej 1 świetnie sobie radzą z nadwagą, o swojej dzięki nim już niemalże zapomniałam:)

# Wośka

03.11.2016 12:11

Bez odpowiedniej diety nie idzie tak łatwo schudnąć. Próbowałam. Dopiero jak koleżanka z pracy podrzuciła mi ulotkę z NaturHouse zdecydowałam się do nich iść. Na Puławskiej schudłam jakieś 6 kilo! Polecam!

# koszatniczka

04.11.2016 15:55

A co myślicie o rzeczach tego typu http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/wczasy-odchudzajace-nad-morzem-promocja-listopad/ - tj. wczasy odchudzające nad morzem... działa? Z tego co poczytałam to program takich wczasów jest dość zachęcający i można sporo schudnąc a do tego nauczyć się wiele o zdrowym odżywianiu, zdrowym odchudzaniu i co najważniejsze trochę o sobie... Cena przystępna, a na Sylwestra przydałoby się już pokazać z lepszej strony. Mi żadne samodzielne diety ani ćwiczenia nie pomagają - brak mi motywacji, może tam ją zdobędę? Może jest ktoś kto korzystał z takich wczasów i podzieliłby się doświadczeniami?

 klara28

07.11.2016 10:05, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 07.11.2016 10:09

moim zdaniem najlepszą formą odchudzania jest http://daa.pl/3Sn:

 janmorski

12.11.2016 20:19

Należy rozróżnić dwie kluczowe kwestie, a mianowicie budowę mięśni brzucha oraz widoczność mięśni brzucha. Z jednej strony można mieć super zbudowane mięśni brzucha, ale są one przysłonięte warstwą tłuszczu i ich nie widać. Z drugiej strony można mieć bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej, ale nie mieć zbudowanych mięśni brzucha, więc też nie będzie widać popularnych nacięć (kratek). Mniej http://fitnesowiec.pl/cwiczenia-na-brzuch/ trzeba wykonywać, a więcej się ruszać.

 rafaknap

13.11.2016 19:55

ja ze swojej strony polecam wam jednak zamiast siłowni skupić się na tym co najważniejsze - dieta. Na mnie nie działały żadne diety, dopóki nie spróbowałem paleo. Moim zdaniem sama idea jedzenia tego co człowiek pierwotny do mnie dociera. Zastanawiam się teraz nad tym, żeby już samemu sobie nie gotować, tylko skorzystać z pudełek - np. http://www.paleocatering24.pl/ - czy ktoś korzystał może z ich usług i może coś powiedzieć na ten temat? Ciekawi mnie, czy serio trzymają się paleo i czy jest smacznie. Wiadomo, sam sobie zrobię tak jak umiem, ale jak bym zamawiał, to fajnie jakby to smakowało super! :) Ktoś ma jakieś doświadczenia?

# Pinkos

17.11.2016 23:23

Moim zdaniem, jeżeli ktoś nie umie sam się odchudzić, to nie pozostaje mu nic innego jak skorzystać z porady dietetyka. W Warszawie dosyć dobrą renomą cieszy się poradnia http://halsa.pl/#home , może warto do nich napisać?

# magda2

29.11.2016 22:32

Zajrzyjcie sobie koniecznie tutaj http://greenwitch.pl. Jest tam wiele cennych informacji na temat zmiany stylu życia. Warto zrobić porządek i zacząć żyć w zgodzie z naturą.

# Onka

30.11.2016 20:10

a ja zaczełam się odchudzać i pierwsze co to zaczełam chodzić na zumbę :) znalazłam fajne zajęcia ZA DARMO w hulakula na jagiellońskiej :)

# rotaa

12.12.2016 11:53

Suplementy jak sama nazwa wskazuje, mają tylko wspierać, a nie zastępować wszystko. Tak samo jest z preparatami na odchudzanie. Sam suplement cudu nie zdziała. Mi na pewno pomógł Regenerum Vitae, bo dobrze oczyścił wątrobę, ale gdyby nie to, że ograniczyłam kawę i słodycze to na pewno nie było takiego efektu.

# dudaad4

12.12.2016 15:43

Ja kupuje suplementy diety tutaj: https://sklep.kfd.pl To bardzo fajny sklep bo po 1. jest mega tanio i mają duży asortyment. Do tego szybka wysyłka i dobry support.

# Mika22

20.12.2016 13:17

Ja chodzę do Akademii Walki jest super schudłam 5 kg w dwa miesiące

# tenka

10.01.2017 18:38

Podacie jakieś wskazówki co do odchudzania? Czy te wskazówki- http://amazonnews.pl są rozsądne?

# amka

11.01.2017 17:42

Stosujecie coś oprócz diety? Czy sięgacie po suplementy? Znacie może któryś z produktów z http://rankingacai.pl

 urszula

12.01.2017 12:15

Ja w sumie dużo nie zmieniłam w swojej diecie. Nie jem tylko białego pieczywa. Zastąpiłam je http://frisco.pl/c,4366/cat,piekarnia-pieczywo-chrupkie-i-wafle-pieczywo-chrupkie/stn,searchResults Jest spory wybór. Do tego dużo warzyw. No i oczywiście ruch na świeżym powietrzu. na efekty długo nie czekałam.

# Jurka

17.01.2017 12:56

Ja skorzystałam z oferty centrum odchudzającego NaturHouse na Puławskiej. Spotykam się z dietetykiem co tydzień, nie skłamię dzięki temu z niczym, wszystko widać w wynikach. Po za tym tak częste spotykanie się jest dobre dla motywacji i kontroli siebie samego. Nie chce się najeść wstydu, że nic się nie zrobiło więc trzyma się tych konkretnych wytycznych. Jak dla mnie świetny sposób na odchudzanie.

# malina

28.01.2017 23:35

Tutaj http://greenwitch.pl/pokrzywa/ poczytajcie sobie o właściwościach pokrzywy. Jest nieocenionym wsparciem w walce z nadmiernymi kilogramami. Warto ją włączyć do swojej diety i to jak najszybciej.

 alpaczino

31.01.2017 17:51

Ja słyszałam o tabletkach z afrykańskiego mango: http://www.africanmango24.pl/ . Ktoś z was stosował coś takiego? Chciałabym poznać opinie osób, które wspomagały czymś takim odchudzanie, a nie tylko jadły i czekały na rezultaty.

# adka

31.01.2017 20:45

To w jaki sposób się odżywiacie jest najważniejsze. Jak dodacie do tego regularny ruch, będzie sukces. Można zacząć od gotowych przepisów Kingi Paruzel http://www.pomyslszefa.pl/ tak na dobry początek. Wszystko dostajecie, wystarczy tylko ugotować według wytycznych.

 misi3k2

17.02.2017 14:11, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 17.02.2017 14:29

mi bardzo pomógł http://twojmedyk.pl/ksylitol - dzięki niemu schudłem ok 5kg w 2 miesiące.

 OnaOna

19.02.2017 15:56

Ja początkowo tylko trzymałam dietę i ćwiczyłam na słowni jednak efekt jakie były nie zadowalały mnie do końca. W końcu z polecenia mojego trenera kupiłam therm line fast i dołączyłam do swojego odchudzania. Efekty są powalające! W końcu jestem zadowolona :)

# monia77

24.02.2017 14:10

Dobrym rozwiązaniem na nadprogramowe kilogramy może być https://maczfit.pl - takie usługi oferuje np. Maczfit, na pewno kojarzycie, bo wiele gwiazd korzysta z ich oferty, a mimo to ceny są bardzo korzystne :)

# Jola33

27.02.2017 10:46

Jeśli chodzi o odchudzanie to podstawą jest dobry klub fitness. Ja osobiście wybrałam CityFit: http://cityfit.pl/ i chodzę tam już od listopada. Mają bardzo duży wybór zajęć fitness więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki tej różnorodności mogę chodzić nawet codziennie i nie nudzę się.

# Kaja

01.03.2017 13:41

Poleci ktoś coś aktualnie najlepszego? Mam dietę, ćwiczę, a efektów brak. Pomóżcie proszę :-(
--------------------------------
http://boss-gruz.pl

# Kaja

01.03.2017 13:42

Poleci ktoś coś aktualnie najlepszego? Mam dietę, ćwiczę, a efektów brak. Pomóżcie proszę :-(
--------------------------------
http://boss-gruz.pl

 Kasiunia

28.03.2017 13:22

Ja się wspomagam suplementem therm line fast - http://therm-line.com/therm-line-fast . Też początkowo tylko dieta i ćwiczenia ale jak waga stanęła w miejscu mój trener personalny polecił mi właśnie ten suplement. Waga ponownie zaczęła spadać w dół :)

 werkunate

29.03.2017 13:29

Nic innego nie sprawdza się tak dobrze jak http://pokazywarka.pl/qsj8a4/

# renat45

04.04.2017 10:53

Ja potrzebowałam dużej dawki motywacji w związku z moim planem na odchudzanie. Bardzo mi pomogli trenerzy z systemu Wyzwanie90dni. Mam na myśli Króla i Gajosa. Świetni fachowcy z dużym doświadczeniem i wynikami. Po ciąży nie potrafiłam wrócić do dawnej sylwetki, stresy związane z wychowywaniem córki zajadałam i tak to się kręciło długimi miesiącami. Gdyby nie program 90 dni pewnie dorobiłam się z tej całej otyłości kilku chorób w najbliższym czasie, a udało się zrzucić już 15 kg!

# Ola1212

18.04.2017 13:02

Kaja może spróbuj treningów z elektrostymulacją? Jest parę miejsc w Warszawie gdzie to mają, a jak mieszkasz gdzieś w stronę Piaseczna to możesz zajrzeć do Hifitstudio!

 Chmielka

18.04.2017 16:57

Kaja może spróbuj treningów z elektrostymulacją? Jest parę miejsc w Warszawie gdzie to mają, a jak mieszkasz gdzieś w stronę Piaseczna to możesz zajrzeć do Hifitstudio na przykład!

# poleczka

30.04.2017 15:05

Ja jestem od 4 miesięcy na diecie, crossfit do tego, rower, biegam codziennie ...i wspomagam się troszkę suplementem z Alg Borje na wspomaganie trawienia, oczyszczanie organizmu - Algtabletter. Widac efekty http://sklep.alg-borje.pl/

# sabinkaa

04.05.2017 12:13

Mam zaufanie do herbatek Slim Herbal System. Kupowałam miesiąc temu i odkąd je piję zdecydowanie mi się apetyt zmniejszył. Ale też nie na tyle, żebym w ogóle miała wstręt do jedzenia. Bo niektóre suplementy diety takie są, że człowiek po nich przez jakiś czas na jedzenie nie może patrzeć a to to też nie jest dobra metoda bo się można wykończyć.

# adelina

09.05.2017 18:41

W odchudzaniu chodzi w największy stopniu o motywację. Jak jest motywacja to wtedy jakoś idzie. Mi się udało schudnąć 14kg w ciągu roku. Dla mnie to bardzo dużo i kosztowało mnie wiele wysiłku. Pomógł mi w tym głównie sport i motywacja. Dieta oczwiście też, ale w mniejszym stopniu. Polecam wszystkim stosowanie co jakiś czas diety oczyszczającej organizm. Tutaj najskuteczniejsza dla mnie była dieta dr. Dąbrowskiej: http://postleczniczy.pl. Taka dieta w moim przypadku usprawniała mój metabolizm...

# Patrycja

26.05.2017 12:25

Mnie ćwiczenia na siłowni nudziłu, jestem z Ursynowa i niedawno odkryłam hifitstudio w Józefosławiu, są to treningi elektrostymulacyjne.. dla mnie bomba! Teraz dużo chętniej ćwiczę i do tego z uśmiechem na twarzy, czy ktoś próbował?

# Patrycja

26.05.2017 12:25

Mnie ćwiczenia na siłowni nudziły, jestem z Ursynowa i niedawno odkryłam hifitstudio w Józefosławiu, są to treningi elektro-stymulacyjne.. dla mnie bomba! Teraz dużo chętniej ćwiczę i do tego z uśmiechem na twarzy, czy ktoś próbował?

# Patrycja

26.05.2017 12:27

właśnie też od niedawna tam chodzę, jak u Ciebie z efektami? mi się bardzo podoba sam trening
Chmielka napisała 18.04.2017 16:57
Kaja może spróbuj treningów z elektrostymulacją? Jest parę miejsc w Warszawie gdzie to mają, a jak mieszkasz gdzieś w stronę Piaseczna to możesz zajrzeć do Hifitstudio na przykład!

 jacekm53

31.05.2017 17:52

Zobacz co tu jest - http://integratoriopinioni.eu/

# wites

06.06.2017 18:38

A tego próbowaliście- http://www.twojanowafigura.pl / Czy przynosi skutki?

# dariuszz

14.06.2017 15:39

A takie tabletki Forever Slim - http://supleon.pl/forever-slim i jak jest z takimi suplementami jezeli chodzi o mężczyzn? Bo wszędzie głownei kobiety sie wypowiadają.

# DariuszSt

26.06.2017 18:11

MI w odchudzaniu pomógł http://zapytaj.onet.pl/Category/003,004/2,9915150,Jak_szybko_schudnac_bez_zadnych_diet.html na prawde jeden z lepszych suplementów dla przyśpieszenia spalania zbędnych kilogramów, zawiera on unikalną formułę BeanBlock które znacząco ogronicza łaknienie i poczucie głodu

# movaker

12.07.2017 17:16

żadne "super tabletki" na odchudzanie nie działają. To mit w który ludzie wierzą... zamiast tego polecam wejść np. na strone sklepu http://www.ichemia.pl/ i powybierać sobie jakieś naturalne suplementy +witaminy niz niszczyc sobie watrobe...

# etka

25.07.2017 17:36

A Slimunox znacie? Czy to- http://www.drzdrowko.pl pomogło Wam w zrzuceniu zbędnych kilogramów?

# asanka

15.08.2017 17:33

ja nie wierzę w takie tabletki, no bo pomyślcie jeśli byłby złoty środek to nie kosztowałby 40 zł za opakowanie :) już bardziej według mnie sprawdzają się zabiegi z medycyny estetycznej tu macie konkretny rezultat :) Np taki laser share w klinice preibisz po prostu rozbija komórki tłuszczowe i efekt jest widoczny po 4 zabiegach. Sama się zastanawiam czy jeszcze nie skorzystać bo we wrześniu jedziemy na urlop i chciałabym ładnie wyglądać w bikini.

 marios

10.10.2017 19:57

Lepszy dietetyk pomoże, musi dobrze motywować jak np. robi to http://livediet24 :-)

# Ostradzi da

10.10.2017 20:27

To najgorszy syf i ściema. nie polecam

 Jeich

12.10.2017 22:08

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje
Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl

# won tumany od reklamy

13.10.2017 08:31

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma .,

# AlbertTrener

23.10.2017 20:30

Zacznij przemianę z trenerem personalnym oraz dietetykiem. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie. Mieszkam w Józefosławiu pod Warszawą. Serdecznie zapraszam na konsultacje, wspólne treningi (siłownia, dom, plener), czy indywidualnie ułożone diety. Większość usług wykonuję w Warszawie i okolicy. Jednakże duża część możliwa jest również online.
Co zyskasz współpracując ze mną?
- skutecznie pozbędziesz się tkanki tłuszczowej,
- odbędziesz motywujący trening personalny (siłownia, outdoor),
- ukształtujesz, wymodelowanie sylwetkę,
- poprawisz wyniki siłowe,
- rozbudujesz proporcjonalną masę mięśniową,
- poprawisz wydolność, wytrzymałość, czy sprawność fizyczną,
- polepszysz swoje samopoczucie poprzez trening,
- zlikwidujesz cellulit,
- zmniejszysz wady postawy,
- otrzymasz plan żywienia oraz treningu - układany zawsze indywidualnie pod Ciebie,
Szczegóły jak cena, referencje, warunki współpracy znajdują się tutaj:
www.albertkosmider.pl

# Maspert

24.10.2017 20:25

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# ada

06.11.2017 15:14

Odchudzałam się ziołami, konkretnie Slim Herbal System i działa lepiej od kofeiny, przynajmniej w moim wypadku. Po tygodniu unormowałam poziom energii. Budzę się od dawna wypoczęta i gotowa do działania.

# syfiasssta reklama

06.11.2017 15:23

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .

 Jolazopola

06.11.2017 15:25

Szczerze mówiąc wydaje mi się , że zawsze najlepszym sposobem na odchudzanie jest odpowiednie podejście i zmiana nawyków żywieniowych . Te wszystkie środki , które mają pomagać w ciągu kilku dni czy tygodnia itp. to są nic nie warte , jeśli nie będziecie spożywać odpowiednich posiłków . Trzeba zrezygnować z rzeczy , które negatywnie działają na funkcjonowanie organizmu . Należy je zastąpić elementami , które sprawiają , że po prostu nasza sylwetka będzie wygląda zdecydowanie lepiej . Oczywiście trzeba to wszystko połączyć też z odpowiednią aktywnością na świeżym powietrzu , ponieważ brak ruchu też wpływa na zbędne kilogramy

# syfiasssta reklama

06.11.2017 15:49

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- ...

 dariakocko

27.11.2017 14:29

Nie podoba mi się te tabletki

# syfiassta reklama,.,

27.11.2017 15:48

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

 Olaaa90

28.11.2017 09:30

Najlepszym wyjściem jest rozpoczęcie ćwiczeń fizycznych i oczywiście prawidłowa dieta. Nie ma szans, żeby w ten sposób nie wyglądać i przede wszystkim nie poczuć się młodziej :)
Ja szukałam dużo w internecie na ten temat i wreszcie trafiłam na bloga: https://lepszytrener.pl/blog-trenera
Tematyka sportowa, okołosportowa i zdrowego stylu życia. I blog działa przy największej wyszukiwarce trenerów i instruktorów sportowych. Naprawdę warto zajrzeć :)

# syf.reklamaa

28.11.2017 10:13

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

 tony

29.11.2017 12:16

Najlepiej na odchudzanie pomagają ćwiczenia i odpowiednio dobrane suplementy. Oczywiście trzeba też pamiętać o odpowiednim prowadzeniu diety. Co do suplementów to polecam wam się udać do sklepu Elite Sport Food. Tam otrzymałem pomoc w doborze odpowiednich suplementów. Mają szeroką ofertę i niezłe ceny.

# syf.reklama...

29.11.2017 13:07

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Serka

06.12.2017 16:55

Czy ktoś z Was próbował tego- http://www.drzdrowko.pl/ ? Szukam skutecznego sposobu na odchudzanie...

# przykre to

07.12.2017 10:25

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.

# maciej w

07.12.2017 12:10

mi sie udalo duzo szybciej chudnac i poprawic samopoczucie od kiedy zaczalem kupowac do domu ekologiczne produkty, zamawiam zawsze jednorazowo na organic24.pl srednio 1 raz w tygodniu, reszte dokupuje w poblizu miejsca zamieszkania, czuje sie duzo lepiej, wątroba nie boli, nie musze lykac zadnych tabletek

# przykre to

07.12.2017 12:24

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne..

 compfin

17.12.2017 20:26

Jeśli o mnie chodzi, nie wierzę w diety, a już w ogóle tabletki cud. Musi być zdrowa dieta i dużo ruchu. Podczas pobytu w http://folwarknapolwyspie.pl odkryłam pasję do sportów wodnych, a przede wszystkim nurkowania. Wiem, że ruszając się, jestem zdrowa i pięknie wyglądam.

# Syfiasta reklama

17.12.2017 22:05

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# dgdfg

04.01.2018 12:30

A może coś z tych tabletek znajdziesz? Tu masz listę https://idealneodchudzanie.pl/ sprawdź to.

# bbardzo przykre

04.01.2018 13:15

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

# wirtuoz

12.01.2018 17:32

dużo ruchu i mało siedzenia na kanapie. W centrum chodzę też do kliniki https://futurebody.clinic/ na terapię witaminową , nie stosuje już poza tym żadnej suplementacji doustnej. Zdecydowanie kroplówka daje lepsze efekty.

# Grecki

12.01.2018 21:23

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Majkaa

13.01.2018 15:59

A ja jestem aktualnie na diecie z cateringu dietetycznego warszawski dzień. Jedzenie przywożą mi z restauracji pana gesslera i zawsze wszystko jest świeże i smaczne. udało mi sie już schudnąć 6kg w jeden miesiąc i stwierdziłam, że na kolejny rowniez zamawiam sobie catering. To przede wszystkim duża wygoda i oszczędność czasu.

# sanja

04.03.2018 20:19

Dlatego wlaśnie ja wybrałam catering, który polecił mi mój trener, i z którego on sam korzysta. Mają naprawdę smaczne jedzenie i zawsze świeże. Polecam zamowić na przetestowanie. Od siebie polecam wariant fitness queen od sportfood.

# KarolKalisz

27.03.2018 12:56

Ja uważam, że odchudzanie to nie jakieś magiczne środki a ciężka praca i systematyczność w diecie. Ja szukam na wielu blogach takich jak http://zdrowyswiat.pl/ inspiracji do ćwiczeń i staram się więcej spalać kalorii niż jem...

# Greg.Bauer vel Tchorst Brecken

27.03.2018 14:25

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

 agat89ab

17.04.2018 09:58

Witam,
Chciałabym powiedzieć moje doświenczenie na odchudzanie. Próbowałam wielu diet, ale bez wyników. Byłam głodna, zła, rozdrażniona i słaba... nie lubię diety, to nie dla mnie. Dlatego znalazłam w aptece internetowej "acomplia-reductil.net" inne sposób żeby schudnąć, to Lorcaserin. Lorcaserin zmniejsza apetyt i ma działanie ogólnie stymulujące na odchudzanie. Straciłam 9,5 kg za 2 miesiąca. Zostałam bardzo zadowolona. Serdecznie życzę wszystkim powodzenia, aby schudnąć!

# syyyf reklama

17.04.2018 09:59

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# anka34

05.06.2018 22:44

Pozbycie się zbędnych kilogramów może być prostsze niż nam się wydaje. Trzeba tylko zadbać o trochę ruchu i odpowiednie catering pudełkowy. Warto sobie między innymi tutaj https://www.eatzone.pl zerknąć. Są tam różne diety dopasowane do konkretnych potrzeb. Wbrew pozorom takie jedzenie jest bardzo smaczne. Pierwsze dni są trudne, ale potem organizm się przyzwyczaja do mniejszej ilości kalorii.

# anty spoamer

06.06.2018 15:25

doprawdy super .....bełkot

# Karolel

07.06.2018 14:31

Ja tam wolę ni ż chodzić po jakiś gabinetach zamówić sobie dietę przez internet http://https://fitmuscle.pl/dieta-i-trening/307-pakiet-dieta-standard.html tutaj mają całkiem dobrą ofertę za niewielkie pieniądze 7 dniowa rozpiska z produktów, które lubi się i mniej więcej spożywa na codzień, z tego co wiem maja też plany treningpowe i tez chyba sobie jakiś wykupie na próbe

# anty spoamer

08.06.2018 10:16

a cymbałki po wiela tera chodzom???

# Albatroson

26.06.2018 11:32

Ja korzystam z cateringu z dowozem do domu w Trójmieście korzystam z Pracowni Smaku a dokładnie z diety 1500 kcal w ciągu 2 tygodni schudłam 2 kilogramy, zdecydowanie polecam http://pracowniasmakucatering.pl

# Kamilka75

28.06.2018 15:46

Ten środek, który na początku wątku opisujecie to jakieś brednie. Bez diety, a z opychaniem się i tak nie pomoże. A ja przez niego miałam kiedyś wrzody. Lepiej się czuję po wizytach u dietetyka. Widze po ciuszkach, że schudłam, ale muszę sobie tutaj https://seltrade.pl/male-agd/wagi kupić wagę, by w domu na spokojnie wszystko kontrolować.

# Agao

30.06.2018 20:50

Ja myślę, że najlepiej wybrać się do specjalisty, jakiegoś dietetyka. https://ranking.abczdrowie.pl/ On ułoży ci dietę specjalnie dobraną dla Ciebie i co najważniejsze zdrową ! Taką, która Ci nie zaszkodzi i zminimalizuje możliwość pojawienia się efektu jojo.

# chloe28

04.07.2018 13:03

Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Kasi, kom 739 202 359. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

# syfiassta reeklama

04.07.2018 14:27

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# graba

27.07.2018 10:58

Zdrowe, odpowiednio zbilansowane menu ma olbrzymi wpływ na nasze życie i samopoczucie. Z kolei kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest kompleksowy plan. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Sama musisz odkryć jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Aby zgubić wagę musisz być naprawdę konsekwentna i zdeterminowana. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa. Ale nie zapominajmy również o nawodnieniu organizmu. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi reducję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Marty, kom 792 631 684. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

# ssyff reklama

27.07.2018 12:14

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ? ? ?? ??

# Elżbietka121

18.01.2019 22:35

No różnie to bywa, ale ja zaczęłam tak naprawdę naprawdę chudnąć odkąd rozpoczęłam dietę z cateringu dietetycznego nazywanego Warszawski Dzień. To są dania Pana Mateusza Gesslera i oprócz tego, że są bardzo pożywne to jeszcze smaczne.

# RenataS

19.01.2019 00:08

Ja tam bardzo dokładnie sprawdzam opinie zanim zdecyduję się zastosować jakiś produkt. Najlepsze opinie i komentarze dziewczyn o tym co wspomaga trawienie, zwiększa spalanie i metabolizm zwykle są na wizaz.pl Sprawdziła mi się ostatnio metoda admedic.pl odchudzanie http://admedic.plmetabolizm trawienie

# alaska

29.01.2019 15:11

Marzysz o pięknym ciele? Idealnej sylwetce??? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Wypróbuj Phen 375. Jest to lek o najwyższej dostępnej dawce fenterminy na rynku, która odpowiedzialna jest za tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są świetne!!! w moim przypadku ok 12kg. Spróbuj, nic nie tracisz!!! http://www.centrumfigury.byethost14.com Polecam

# OlgaDarczyk

19.04.2019 13:52

Na te tematy jak i inne związane ze zdrowiem znajdziesz odpowiedzi tutaj http://endermologia.net.pl często tam zaglądam bo sporo ciekawostek o zdrowiu i urodzie.

# Małgosia

18.12.2019 12:34

Mi udało się w końcu schudnąć dzięki dobrej diecie i treningom i co ciekawe trenuję sama jedyną pomocą jest mój smartband Garett fit 15 który ma fajną przystępną aplikację. Na razie schudłam 6 kg ale to dobry początek. Czuje że wszystko mam pod kontrolą i jestem mocno zmotywowana!

# renissx

18.12.2019 21:10

Na pewno trzeba być aktywnym fizycznie. A dzięki https://www. marbo-sport.pl/ Orbitrek-jak-cwiczyc- zeby-schudnac-cinfo- pol-150.html dość szybko można osiągnąć efekty.

 becia92

18.12.2019 23:42, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 18.12.2019 23:43

Moim zdaniem lepiej kupować w znanych sklepach, takich jak labrana.pl. Szczególnie polecam http://www.labrana.pl/21-sukienki - świetna marka

# bertaa

29.12.2019 10:45

Piękną sylwetkę zapewnią ćwiczenia na orbitreku. Tutaj https:// www.marbo-sport. pl/Orbitrek-jak- cwiczyc-zeby- schudnac- cinfo-pol-150.html znajdziecie rady, jak ćwiczyć. Orbitrek to urządzenie, które działa prawie na wszystkie partie mięśni.

# eko

30.01.2020 15:14

Z duzej wagi szybciej sie zrzuca ale powinno sie zachowac pewne tempo zeby byl efekt.
Poczytać https://jatomi.pl/jak-zaplanowac-odzywianie-osob-z-nadwaga-i-otyloscia/

# EwaR

27.03.2020 18:17

Moim zdaniem z tego co jest na rynku, to jednym z najlepszych środków jakie są obecnie dostępne jest Slimunox

 Jolazopola

07.05.2020 21:41

https://www.gowork.pl/poradnik/
https://www.gowork.pl/kalkulator-wynagrodzen/

# teleke

17.05.2020 08:31

Tabletki na odchudzanie - http://tonzes.com/slimpl.htm Dzięki Acai Berry straciłem prawie 13 kg i 12 cm w pasie.

# NN89

29.08.2020 11:37

Przeczytałam mnóstwo artykułów o odchudzaniu, zdrowym żywieniu...itp. I nic. Waga albo stała, albo spadała tylko na chwilę i znowu wracała. Chciałam się poddać i pogodzić z nadwagą, ale stwierdziłam, że po raz ostatni spróbuję. Za namową przyjaciółki spróbowałam diety cambridge (teraz chyba nazywa się 1:1). Piszę Wam to tutaj, żeby powiedzieć: nie poddawajcie się! Mnie się jednak udało i było warto się starać :)

 aneta83

04.09.2020 02:54, wpis modyfikowany 2 razy,ostatnio 04.09.2020 02:56

http://www.dietetykbalance.pl Dietetyk Poznań, dieta on-line. Polecam

# Milami

04.09.2020 10:51

ja korzystam z diety Wygodnadieta.pl i jestem mega zadowolona z jedzenia i z wagi bo wkoncu jem regularnie i waga mi nie skacze

# Flaming

08.09.2020 14:20

Dużo ciekawych informacji na temat odchudzania, diety i ćwiczeń znajdziemy na stronie http://zdrowie-uroda.d35.pl/

# Ami

11.09.2020 09:27

Ja też.chcialam się odchudzić i u mnie wystarczyło zmienić dietę. Teraz korzystam z wygodnadieta.pl i już zrzuciłam parę ładnych kilo.

# Mamatasiemka

14.09.2020 11:56

Ze wszystkich diet, które stosowałam - a było ich trochę - najlepsze efekty widzę po diecie ketogenicznej. Nie jest ona może tak znana, jak pięciu przemian itd, może dlatego że wymaga przede wszystkim zmiany trybu życia, bo to nie tylko jedzenie, ale i ruch, i styl życia. Pierwszy raz natrafiłam na nią w serwisie lifestyle'owym https://siedemosmych.pl/ i postanowiłam spróbować. Faktycznie, dość szybko zauważyłam u siebie lepsze samopoczucie i poprawę kondycji skóry. Z wyrzeczeń - ograniczenie mięsa, ale rekompensujemy węglowodanami w warzywach. Jest smacznie i jest zdrowo :)

# Mariolka 83

25.09.2020 16:26

Od zawsze miałam problem z nadmiernymi kilogramami.... Stosowałam już chyba wszystkie diety, efekty były ale zawsze utracone kg wracały :( :( Kiedy już praktycznie straciłam nadzieję zupełnie przypadkowo trafiłam do Studia Figura Warszawa Służew, maja tam w pełni kompleksową opiekę w jednym miejscu- treningi, dietetykę i kosmetykę. Mija 3 miesiąc od kiedy zaczęłam treningi, jestem pod opieka dietetyczki i straciłam juz 10 kg ! Polecam wszystkim!

# zawszegłodna

28.09.2020 18:55

w moim przypadku tylko roomservice. dużo wybór restauracji fit, dowóz w całej warszawie nawet dostawy te bezkontaktowe, płatność online. bez żadnego problemu obsługują także firmy.

# Anonim

28.10.2020 08:55

Ja korzystam z wielkim powodzeniem z cateringu Wygodnadieta.pl. Jest dla mnie mega bo w koncu jem zdrowe rzeczy o regularnych porach i różnorodnie.

 Ania iTomek

28.10.2020 09:35

Cześć
Ja też kiedyś stosowałam różne preparaty, diety, zajęcia sportowe, fitness itd ale to wszystko działało trochę albo w pół. Aż do momentu gdy nie wyszło że mam lipodeme- Obrzęk tłuszczowy pod fachową opieką przeszłam operację oraz rehabilitację i teraz wszystko jest super :) jak byście chciały poczytać sobie o tej przypadłości bądź sprawdzić czy przypadkiem nie macie lipodemi a ona jest wrodzoną chorobą to tutaj macie link gdzie się znają na tym http://http:/https://lipodema.pl/https://lipodema.pl/

 Barbara345

29.10.2020 15:32

Ja po wizycie u dietetyka dowiedziałam się, że jem za dużo cukru, zwłaszcza ukrytego w napojach i przekąskach, to cała masa dodatkowych kalorii. Ciężko mi jednak było zrezygnować z nawyków. Pomogły mi w końcu te tabletki https://www.2beslim.pl/beslim/2be-slim mój apetyt znacznie się zmniejszył i udało mi się zrzucić wagę

# ala3434

29.10.2020 21:07

A czy stosował ktoś https: //www.bee.pl/9184- melasa? Podobno jest świetnym zamiennikiem cukru i ma niski indeks glikemiczny.

# maczfitowiec

31.10.2020 14:38

Z cateringów to polecam maczfit. Z kodem rabatowym ze strony http://maczfit-rabat.pl jest duzo taniej :)

# MONIKA12331234

10.02.2021 12:20

Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne INTENSE CBD 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html

# arleta

15.03.2021 11:20

#MONIKA12331234 napisał(a) 10.02.2021 12:20
Zastanawiam się nad kroplami kanabialica dużo o tym się pisze, że niby Rozenek po ciąży na tym schudła . Kiedyś stosowałam olejki konopne INTENSE CBD 10 % na stres i bezsenność i mi to pomogło. W tej kanabialicy też jest to CBD..... Może ktoś próbował i już ma jakieś efekty??
tu znalazłam https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html
Tak te krople akurat brałam z moją mamą i moge je polecić, co prawda nam nie trzeba było dużo bo po ok. 6-7 kg. i tyle udało się na tych kroplach schudnąć w miesiąc. Nie mamy żadnej specjalnej diety więc to na pewno zasługa tych kropli. Jak jeszcze kiedyś bede potrzebować to z pewnością nie będę szukać innych.

# Miśka

30.05.2021 19:24

Mnie się wydaje, że ważne jest to, aby dieta nie była katorgą. Aby nie głodować i jedzenie nadal było przyjemnością! Ja odchudzam się z dietą 1:1 - jem pyszne posiłki i zdrowe przekąski. Nie męczy mnie ta dieta, a nawet czasem zapominam, że jestem na diecie hahaha.

# detoks

01.06.2021 10:22

Przy odchudzaniu warto zadbać o oczyszczenie organizmu. W Warszawie detoksem zajmuje się firma https://www.medycznydetox.pl/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno
Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024