REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

ładna sypialnia

23.03.2015 15:18 #halka
hej,przeprowadziliśmy się z chłopakiem do Waw i chcemy ładnie umeblowac sypialnię. Najwazniejsze dla nas jest łózko, bo nie mamy na czym spac :-). Ktos poleci jakis fany salon ze stylowymi meblami do sypialni?
27.03.2015 14:13 #gość
Jeśli lubisz stylowe rzeczy to zobacz kolekcje sklepu Boogy. Dla mnie oni sa bezkonkurencyjni na polskim rynku. łatwo znajdziesz w googlach ich stronę www . Sama mam jeno łózko tapicerowane od nich i to wizytówka mojego mieszkania
31.03.2015 13:46 GiewotG
Polecam zajrzeć do Ikea :)
01.04.2015 09:39 #Szymon86
Jeśli chodzi o jakieś dobre meble kuchenne, to odradzam od kupowania w sieciówkach. Meble do sypialni lepiej kupić np w Promyk Meble. Istnieją już od ponad 25 lat, mają ceny producenta i ogólnie są bardzo znani na rynku meblarskim.
09.04.2015 15:54 keli
Można tez na zamówienie robić.
05.05.2015 15:26 danika
polecam niezawodną Ikeę
19.05.2015 13:29 foremka
Jest tyle sklepów w których można kupic fajne rzeczy, że nic tylko wybierać. Ostatnio kupiłam tutaj: http://www.leroymerlin.pl/ wygodnie bo nie muszę chodzić od sklepu do sklepu i wybierać. Ja akurat mam taka pracę, że moge chwilkę poświecić i powybierać w internecie z czego potem oszczędzam czas po pracy.
01.06.2015 12:20 vanessa26
Wszystko zależy od waszego budżetu. Może sieciówka typu black red white, ikea ? Jeżeli jesteście bardziej wymagający można zrobić meble na zamówienie. Uważam, jednak że najważniejszy jest odpowiednio dobrany materac :)
02.06.2015 04:59 #Melchior
Po poprzednim bardzo ciepłym lecie postanowiliśmy w swoim mieszkaniu, w tym i w sypialni zamontować klimatyzację, żeby spać spokojnie i nie budzić cię w nocy zlani potem. Jeśli chcecie zastanowić się nad wyborem klimatyzacji to zapraszam na stronę producenta:
http://coolsystem.com.pl
02.06.2015 05:00 #Melchior
Po poprzednim bardzo ciepłym lecie postanowiliśmy w swoim mieszkaniu, w tym i w sypialni zamontować klimatyzację, żeby spać spokojnie i nie budzić cię w nocy zlani potem. Jeśli chcecie zastanowić się nad wyborem klimatyzacji to zapraszam na stronę producenta:
http://coolsystem.com.pl
03.10.2015 16:13 Mandlesz
Chcesz ładną sypialnię? To spójrz na te satynowe poszewki na poduszki 50x60 Od razu zrobi się przyjemniej :)
04.10.2015 14:34 Agnese
ładnie wygladają meble w stylu kolonialnym
05.10.2015 18:05 reginazuk
Witam. Od pięciu miesięcy mieszkam z narzeczonym w naszym nowym mieszkaniu ale w dalszym ciągu nie mamy urządzonej sypialni ponieważ nie mamy pomysłu jak moglibyśmy ją urządzić. W chwili obecnej pomalowane są jedynie ściany w odcieniach szarości i jedna jest koloru ciemnego fioletu. Oprócz materaca nie ma nic. Dlatego moja prośba do was podsuńcie jakiś pomysł, inspiracje ewentualnie sklepy gdzie mogłabym zakupić jakieś fajne meble a między innymi chodzi mi dokładnie o łóżko, szafki nocne i szafę.
30.10.2015 16:33 #konkra
castorama ma bardzo ładne lampki i dodatki. Lubię tam wyszukiwać jakichś inspiracji do swojego mieszkania. Może ty też coś znajdziesz
21.12.2015 08:45 borkotek123
Witaj,

Jeżeli chcecie ideane łóżko to zapraszam na http://visbyy.pl. Sami tam kupowaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
12.01.2016 22:02 #ola
My w sypialni mamy mapę z Maptu.pl z naszą ukochaną Barceloną, żaden mebel tak nie zdobi :)
12.01.2016 23:36 matimer
Hmm właściwie to nie ma z tym problemów - są przecież sieciówki bodzio, ikea, brw. każdy znajdzie coś dla siebie
15.01.2016 18:19 #Izkka5
Moja skromna rada weźcie sobie tak dużo łóżko jak możecie, bo to jest naprawde dużo lepszy komfort :) Natomiast oprócz podstawowych mebli warto też zadbać o dekoracje w sypialni, które sprawią, że będzie ona waszy azylem :) Polecam np. zdjęcia z ważnych chwil, momentów czy ważnych wam osób, można je fajnie pogrupować w takie fotoobrazy, widziałam już gotowe szablony na stronie Sweet Home Decor, zajrzyjcie, może wam się spodobają?
16.01.2016 09:03 ArturGolny
My mamy łóżko 160x200, nie zamieniłbym je na nic. Komfort jeszcze poprawia kołdra 200x220. Śpi się krótko ale wygodnie.
27.02.2016 19:23 astezja
Duze i wygodne łózko to podstawa w każdej sypialni :D Nam najbardziej podobają się łózka tapicerowane, bo są bardzo miękkie i wyglądają mega nowoczesne. najfajniejszy model zaleźliśmy w sklepie Serene na Ursynowie. Ma wyMiary 180x200cm czyli taki standard
16.05.2016 20:29 #madzialena83
To prawda, że łózko w sypialni jest najważniejsze. Do tego wygodny materac. A cała reszta to dodatki. W Comfortbe http://www.comfortbe.pl/ warto poszukać. Mają świetle stelaże z bardzo modnymi ostatnio wysokimi zagłówkami. No i wygodne materace do tego.
28.06.2016 08:38 Terni
Ja polecam sklep Visby.pl
Wybrane łóżko drewniane świetnie się sprawdza.
Na stronie można znaleźć nie tylko szeroka ofertę ale także wiele inspiracji i porad.
Warto przeczytać artykuł pt. nowoczesne łóżko do sypialni
14.07.2016 11:29 wwojtek84
Bodzio, Agata, BRW i - jak zawsze niezawodna Ikea. No chyba, że planujecie coś z wyższej półki to i do Kalwarii pod Wadowicami po meble jechać możecie ;)
16.07.2016 16:42 #domiii
My też jesteśmy na etapie urządzania, choć coraz bliżej nam ku decyzji, żeby jednak zaangażować do tego architekta wnętrz. Koleżanka korzystała, mieszkanie ma urządzone przepięknie, a wcale nie było to tak drogie, jak zakładałam, że może być. Wręcz sporo zaoszczędzili przy samych zakupach. Mnie się marzy sypialnia w takim stylu jak Sypialnia na Bemowie z http://www.4-style.pl - to właśnie projekt tej pani architekt, która projektowała u koleżanki, na stronie można zobaczyć inne projekty :)
21.07.2016 15:01 #malina39
Ja jakiś czas temu równiez urządzałam swoje mieszkanie. Marzyło mi się od samego początku duże lożko. Na poczatku chciałam kupić drewniane , kolonialne ale potem doszłam do wniosku,ze o wiele wygodniejsze będzie łożko tapicerowane. Poza tym takie są teraz chyba najmodniejsze ( przeglądałam sobie czasopisma wnętrzarskie i wiekszość łożek to były właśnie łózka tapicerowane).

Zamówiłam łózko w firmie New Design . Jest naprawdę ładne Firma ma spory katalog tak więc proponuję przejrzeć go sobie na ich stronie.
28.07.2016 13:45 wwojtek84
Jeżeli urządzacie sypialnie, nie zapomnijcie też o dobrej jakości pościeli. Spójrz tutaj, może coś Ci się spodoba a osobiście nie ukrywam, że wybierałbym tylko pościel z pewnych, sprawdzonych firm.
wpis modyfikowany 2 razy, 28.07.2016 13:50 
12.08.2016 10:55 #RafMat
Łóżka, materace fajne mają moi znajomi. To fascynacie w temacie materace i łóżka, potrafią godzinami o tym mówić. Kopalnia wiedzy - znajdziecie ich na ich stronie internetowej, ale osobiście to polecam jeszcze blog o materacach, który pr...at spania!

Ja kupiłem u nich materac Viscogreen - mogę go polecić, ale zgodnie z tym co mówią w Dorii - lepiej przyjść i dobrać sobie indywidualnie, niż polegać tylko na opiniach.
15.09.2016 09:28 Karinow
Zrób łóżko z palet! :) Kiedyś widziałem na jakimś blogu o aranżacji wnętrz, jak to zrobić :) Może poszukaj w internecie jakiś ofert, żeby ustalić ile mniej więcej kosztuje takie łóżko, żebyś potem nie przepłaciła w jakimś sklepie, tylko dlatego że płacisz za markę albo lokalizację sklepu.
27.09.2016 12:46 #jolla
A'propos mebli do sypialni, to się zastanawiam nad komodą i szafą z tej samej kolekcji co łóżko które kupiliśmy w agacie. Sypialnia jest duża to by się przydała bo nie ma gdzie swoich rzeczy trzymac..
28.09.2016 07:29 PannaMaple
Podoba mi się stolik z palet i szafka nocna ze skrzynki na owoce, ale łóżko wolałabym mieć jednak bardziej komfortowe. Sprawdźcie meble i dodatki w Almi Decor: http://almidecor.com/pl/. Jest tam wiele stylowych propozycji, które powinny Wam się spodobać. Co o nich myślicie?
29.09.2016 16:17 #auraliqa
Bardzo ładny komplet do pokoju dziecięcego mąż znalazł na stronie burzynscymeble.pl. Już wszystko jest dostarczone i złożone, wygląda super. Jeszcze lepiej niż na zdjęciach na stronce. Dzieciaki są zadowolone, w końcu mają trochę więcej miejsca, jest gdzie pochować wszystkie rzeczy, meble są wyjątkowo ergonomiczne.
29.09.2016 16:53 #cośka
Całość do sypialni kupiłam w agacie, tam tylko znalazłam najbardziej pasujące mebelki, wszystko w moim guście, jeszcze dodatki tam dobrałam i mam piękny pokój.
04.10.2016 16:00 #Daniel W.
Meble, meblom nierówne. Porządne kanapy i narożniki znajdziecie Państwo w http://studio-komfort.pl Są na Towarowej 22 w Jupiterze, w Megameblach na Jerozolimskich 200 i w Metropolu na Jagiellońskiej 82. Mają też bardzo fajne meble drewniane. Łóżka i materace firma http://doria24.pl/pomiar-mata-x-sensor/. 22 i 23 października będzie można dobrać sobie materac przy pomocy maty X-Sensor
11.10.2016 13:17 #romma
W Agacie mają duży wybór, tam są meble wielu producentów. Kupiłam u nich łóżko i szafe, czekam na dostawę.
20.10.2016 00:22 #Daniel
Podstawą sypialni jest materac. Większość ludzi nie przykłada do tego wielkiej wagi i łapie się na marketingowe działania sieciówek. Reklamować się nie będę, ale jeżeli szukacie akurat materaca, to wpadnijcie do nas 22 lub 23 października. Będziemy mieli urzdzenie X-Sensor do mierzenia nacisków materaca na człowieka. Do tego to dwa dni rabatów. Tel. 735 933 217
Adres Centrum Jupiter ul. Towarowa 22 Salon Doria na górze.
04.11.2016 19:21 #vit
Ale dobre, reklamować się nie będę ale wpadajcie, jak po masło po prostu :)))
04.11.2016 19:22 #jaro
No sorry Winnetou, ale ja mam materac z agaty i nie zamieniłabym go na żaden inny. Na moim spi się wygodnie i wstaje bez bólu karku czy kręgosłupa.
08.11.2016 22:09 #zyta
Mozna sobie porównać kolekcje www.agatameble.pl/kolekcje/sypialnia i wybrać co najbardziej pasuje i odpowiada zasobności naszego portfela
30.11.2016 13:43 annecckka29
Jeśli szukacie ciekawych aranżacji wnętrz a dokładniej interesują was ładne, stylowe sypialnie to osobiście mogę wam polecić te które mi przypadły do gustu, sypialnie włoskie to zarazem nowoczesny styl połączony ze świetną jakością, polecam każdemu !
wpis modyfikowany 1 raz, 30.11.2016 13:44 
01.12.2016 01:52 #Graza
Często koncentrujemy się na tym, żeby mieć ładny salon, gdzie przychodzą goście a sypialnia pozostaje zapomniana. Oglądałam niedawno pomieszczenia odnowione przez specjalistów z http://www.interiorplus.pl i bardzo spodobało mi się jak potrafią precyzyjnie i elegancko wykończyć wnętrze. Taka powinnam mieć sypialnię.
05.12.2016 13:35 Hominika
Sypialnię na szczęście mam już wyremontowaną i powiem szczerze, że całkiem nieźle mi ona wyszła :) Dużo większy problem mam z kuchnią. Nie mogę się zdecydować na jakieś konkretne meble kuchenne. Podpowiedzcie jakie z tych na Ceneo ceneo.pl wam się najbardziej podobają?
19.12.2016 13:07 #romik
a ja bardzo mocne kładę nacisk na praktyczność. Oczywiście wygląd też sie liczy ale nie lubie rozwiązań niepraktycznych. W salonie i w sypialni obowiązkowo musi być klimatyzacja i odpowiednia wentylacja.
19.12.2016 13:16 Jenski
Jeśli lubisz stylowo urządzone mieszkanie, to może warto jakieś lampy wybrać https://abanet.pl fajnie to wygląda :)
07.02.2017 00:16 #Super-Sofa
Sen jest podstawą regeneracji organizmu, a drewno to niezwykle szlachetny materiał meblarski. Polecamy solidne łóżka drewniane, wykonane ze starannie wyselekcjonowanego, bezsęcznego drewna bukowego, dębu lub jesionu.

Duży wybór modeli oraz wariantów kolorystycznych, dostępnych w naszym sklepie na http://www.super-sofa.pl/ z pewnością pozwoli znaleźć meble dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.
Pozdrawiamy serdecznie, Super-Sofa.pl
27.02.2017 09:20 Szamanka
Mi się podobają takie eleganckie, minimalistyczne sypialnie. Fajne łóżka ma sklep Vieri Divani, wszystko robią też na wymiar, więc chyba własnie u nich skuszę na zakup łóżka. A materac jakiej firmy polecacie?
27.02.2017 16:39 klaussspol
Potrzebujecie jakiejś lampy do pokoju ale nie wiecie skąd ją wziąć? Widziałem na http://www.lampa-lampy.pl/ bardzo ciekawe lampy, do tego ceny są bardzo przyzwoite. Eleganckie, nowoczesne, idealnie wyglądające w salonie. Masa producentów, klasyczne i w różnym kształcie. Wybór naprawde duży, tak więc myślę, że każdy coś wybierze dla siebie.
02.05.2017 09:45 Szamanka
A jaką szafę macie w sypialni? Ja tutaj przeglądam różne szafy http://meblex-rawicz.pl/category/szafy i nie wiem na jaką się zdecydować. Taka duża rozsuwana chyba bedzie najwygodniejsza, co nie?
24.05.2017 13:33 kamil1
tu znalazlem ladne sypialnie
24.05.2017 13:34 kamil1
tu
meble do sypialni
27.05.2017 22:01 #math
mojej kobiecie naprawde zadne nie pasowalo, a ze jestem raczej niecierpliwy stwierdzilem ze sam zrobie dla niej łóżko :) zamowilem palety z pakobud.com.pl troche je podkrecilem, pomalowalem i jest! do tego materac i gra :) efekt jest naprawde swietny. zdecydowalismy sie nawet na krzesla z palet + stol, ale to juz chyba zamowimy... bo moje umiejetnosci raczej tego nie udzwigna :)
30.05.2017 14:47 marekar
Jeżeli chodzi o sypialnię do dziecka to polecam sprawdzić ofertę sklepu artbo, specjalizują się w meblach sypialniach dla dzieci, w kategorii łóżka dla dzieci znajdziesz kilkaset modeli łóżek różnych rozmiarów i różnego typu
31.05.2017 12:37 kasia.jablon
najlepsze do sypialni są meble skandynawskie nadają wnętrzu charakteru, a poza tym wprowadzają atmosferę tajemniczości, ciekawe orientalne zdobienia wzorowane inspirowane kulturą Indii i Krajów Arabskich są bardzo ciekawe.
12.06.2017 18:41 #mikoska
Duże, wygodne łóżko wraz z wygodnym materacem i meble do sypialni znaleźliśmy w Agacie. Kupiliśmy cały zestaw i urządziliśmy ją na tip top.
25.06.2017 18:16 #Fionna
Mieliśmy w głowach konkretny pomysł i cieszymy się, że udało się go zrealizować z http://www.bis-meble.com.pl Sypialnia jest idealnie taka jak chcieliśmy. Jeśli się wahacie nad meblami gotowymi czy na wymiar to ja zdecydowanie polecę meble robione indywidualnie, to zupełnie inna bajka.
13.07.2017 09:10 #Norbert56
Myślę, że w zakresie pięknie wykończonego salonu pomoże CI https://www.meblemagnat.pl/ to producent mebli drewnianych, który dokłada wszelkich starań, abyśmy mogli cieszyć się pięknym wyglądem i trwałością przez długie lata.
18.07.2017 10:00 shopperka
Często o tym, jak prezentuje się całe pomieszczenie decydują detale. Ja lubię kupić od czasu do czasu jakiś ładny gadżet. Fajne rzeczy do mieszkania można znaleźć czasem w Biedronce!gazetka biedronka aktualna
08.09.2017 12:18 #anetkla
A jaką lampę polecacie do sypialni? Mam na mysli lampy wiszące oczywiście.
08.09.2017 15:35 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,
18.09.2017 14:22 #Arek
Osobiście polecam zajrzeć na http://materace-online.eu/ posiadają w ofercie tam meble do sypialni, kupiłem tam ostatnio łóżko z materacem i jestem bardzo zadowolony z kupna, materac jest wygodny, łóżko duże i ogólnie polecam
18.09.2017 14:29 #kawalec zbyszek
super, wspaniale, cudownie.
Dobry sklep nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
19.09.2017 11:18 #Retum
Witam zamierzam zamówić sobie do sypialni fototapety na wymiar czy możecie podpowiedzieć co obecnie jest modne i będzie pasować ? Może jakiś Nowy York nocą? Co o tym myślicie?
19.09.2017 11:39 #anussssa
tak serio to kiepska reklama, bardzo słabe
taka reklama tylko zniecheca do produktu, usługi.

Kto musi się w ten sposób reklamować ma problem ze swoim produktem, usługą. Jest niekonkurencyjny, słaby
10.10.2017 12:42 #Kaśka
ja zakupiłam ostatnio świetne [url=https://sypialnioland.pl/]meble do sypialni[/url] ze sklepu Sypialnioland.pl - cudowny biało-drewniany zestaw mebli Florencja
10.10.2017 13:43 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
10.10.2017 14:54 aniastoch
Mega opcja z taką sypialnią :)
---
learn more here
10.10.2017 15:00 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
11.10.2017 10:40 Baranowska
Do syfiassta reklama: musisz się bardzo nudzić, żeby komentować każdy temat, w każdej grupie. Może czas się wziąć do roboty?
11.10.2017 13:16 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
16.10.2017 11:10 Terdis
Myślę, że do ładnej sypialni dobrą opcją byłyby hevea materace sklep. Naprawdę fajna i wygodna rzecz. Polecam.
16.10.2017 14:22 #won tumany od reklamy
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma ., .

18/2558 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię samochód
 AA Auto każde kupię osobowe i dostawcze w każdym stanie, również bez dokumentów i rozbite. T. 519-353-990

Kupię części
 Nowe Fiat 125 + PRL 513-606-666

Nauka
 ANGIELSKI Efektywnie, kreatywnie, bezstresowo (duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, sprawdzona metodologia, miła atmosfera, dojazd). Tel. 22 835-92-57

Szukam pracy
 M35, kat.B, fizycznej/stałej t.723877462

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie