REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jakie oświetlenie stosuje się obecnie w łazience

02.05.2016 09:10 #brtee
Jakie oświetlenie jest według was najbardziej praktyczne w łazience? Szukam oryginalnego, nowoczesnego rozwiązania
Lepsze są ledy czy może tradycyjne lampy?
02.05.2016 10:18 #resse
My przez jakiś czas zastanawialiśmy się nad ledowym ośweitleniem ale ostatecznie zrezygnowaliśmy. Mieszkamy w bloku gdzie jest dosć niski sufit tak więc nie chcieliśmy go dodatkowo obniżać. Zdecydowaliśmy się na tradycyjne kinkiety po obu stronach lustra i na plafon na suficie. Oświetlenie jest bardzo praktyczne.

Lampy kupowaliśmy w Black Red White
http://www.brw.com.pl/oswietlenie

Możesz sobie zerknąć bo w sklepie nie sa jedynie do kupienia meble.Mają spory wybór lamp.
03.05.2016 20:28 #kiki
myślę, że ledy bardziej się sprawdzają, dają lepsze światło niż tardycyjne oświetlenie. zwłaszcza jak się myśli w perspektywie kobiety o makijażu na przykład. poza tym, mam wrażenie, że jest jaśniej wtedy w łazience. a np jak nie ma okna w łazience to jest bardzo istotna rzecz. nawet na aranżace wystraczy spojrzeć, ja oglądałam na lazienkaplus.pl rzadko kiedy się pojawia tradycyjna lampa w nowoczesnych wnętrzach, chociaż to czasem da się przełamać
18.05.2016 13:29 #krzysiek48
Polecam ledy. Tutaj można znaleźć wiele fajnych:

http://www.gitmarket.pl
19.05.2016 19:13 #Roni80
Świetny pomysł to są podświetlone lustra. Kupiliśmy duże okrągłe nad umywalkę, dookoła lustra jest podświetlenie ledami, wygląda to bosko. Dostaliśmy je w salonie Omnires na Kleszczowej www.salonomnires.pl/oferta/pozostale/ Żona jest lustrem jeszcze bardziej zachwycona, bo dzięki dobremu oświetleniu nie ma problemów ze zrobieniem makijażu :)
REKLAMA
25.05.2016 11:41 #Emika_77
bardzo fajne lampy można znaleźć w sklepie Lumenpro - zajrzyj bo do łazienki mają też spory wybór. ostatnio kupiłam u nich świetne kinkiety do lustra - klasyczne a przy tym mające coś w sobie i co ważne - nie za drogie.
24.06.2016 22:53 #kieronka
W łazience stosuje się różne oświetlenie. W sumie to zależy od upodobania, jedni wolą punktowe ledy, a inni oprawy ścienne. Można sobie zobaczyć na stronie castorama.pl , tam wybór jest dość spory różnego rodzaju oświetlenia stosowanego teraz w łazienkach
30.06.2016 19:00 #Aleksandra_67
też mogę polecić Lumenpro kazdemu kto szuka nowoczesnego, niebanalnego i fajnego oświetlenie to polecam ten sklep. super cena, dobra jakość więc niczego więcej nie potrzeba;)
07.07.2016 19:05 #sarna
Ja to poczekam aż w OBI pojawia się ledy o neutralnej barwie światła, zrobię wtedy sufitowe żarówki i dwa kinkiety dekoracyjne aktivejet
08.07.2016 08:48 wwojtek84
De gustibus non disputantum est. Zależy co komu się podoba. W dzisiejszych czasach możliwości są praktycznie nieograniczone! Osobiście preferuję ciekawe, punktowe oświetlenia - np pod lustrem czy w okolicach wanny, toalety... Oczywiście ledowe. Bardzo podoba mi się również podświetlany ledami onyks, ale nieukrywam, że taka inwestycja jest bardzo droga.
18.07.2016 21:48 #ulka88
Kiedyś widziałam u znajomej w łazience podświetlone lustro, wyglądało rewelacyjnie. Nie dawno z mężem mieliśmy mały remont, skorzystałam z okazji i poszukałam podobnego lustra do łazienki. Znalazłam na lustrowramie fajną ofertę i zamówiłam lustro na wymiar z podświetleniem od tyłu.
22.07.2016 23:59 #alani
ja też znam lumenpro i faktycznie dobry sklep. szybko przesyłają, wszystko w dobrym stanie, a ceny na prawde niektóre sa konurencjne. no i spory wybór...wszystko w jednym miejscu. moim zdaniem wielki plus!
23.07.2016 09:58 beja ola
Sklep http://www.galerialimonka.pl/oswietlenie , oferuje wspaniałe rozwiązanie oświetleniowe, niektóre ich propozycje są naprawdę fantastyczne i nowatorskie, które to mogą być świetną dekoracją naszego pomieszczenia, a nawet odmienią jego styl i nadadzą odpowiedni charakter. Jak dla mnie to profesjonaliści w każdym calu i każdemu mogę polecić.
25.07.2016 23:23 #Nimerka
mnie dobieranie oświetlenia dopiero czeka, widziałam pare fajnych okazów. większość jest ze sklepu Lumenpro - dzięki wam go odkryłam bo nawet nie wiedziałam ze takie fajne miejsce w sieci jest:)
31.07.2016 15:50 #paulin_88
widzę, że nie tylko ja uwielbiam sklep lumenpro - bardzo fajny wybór nowoczesnych lamp;) i co ważne- dobre ceny
REKLAMA
18.08.2016 10:55 #Kinga
Mi tez bardzo przypadły do gustu te wszystkie lampy na lumenpro. Jest duży wybór i co ważne jest wiele takich które cięzko gdzie indziej spotkać!
22.08.2016 23:25 #szejka
ja w łazience mam spoty ledowe. ale takie bardziej dekoracyjne i dostałam takie cudeńka w sklepie lumenpro. wygodnie bo przesyłka w 3 dni, do domu, super wygodnie!
30.08.2016 13:57 #KarolinaJ
Wydaje mi się, że oprawy LED sufitowe świetnie nadadzą się do oświetlenia łazienki. Widziałam też kilka fajnych zastosowań taśmy LED, ale to już zależy w jakim stylu chcesz mieć łazienkę. Ja postawiłam jednak na oprawy LED sufitowe takie jak tu http://klusdesign.pl/produkty/oprawy-led i jestem zadowolona ;)
07.09.2016 10:24 #tomekkk
polecam poszukać na http://www.luxon24.com.pl/pl/
08.09.2016 08:03 Xxxccvv
wydaje mi sie, ze w tym momencie to najbardziej popularne jest oswietlenie ledowe. Praktycznie wszyscy moi najblizsi znajomi to maja. Jest kilka powodow. Przede wszystkim jest to efektownie prezentujace sie oswietlenie. Poza tym, energooszczedne. No i ogolnie fajnie komponuje sie ze wszystkimi urzadzeniami i meblami. Takze jest to jedna z lepszych opcji. Ja w ogole tez niedawno zrezygnowalam z tego starodawnegop oswietlenia. Nie dosc, ze brzydko to wyglada, to jeszcze pobiera mase pradu. Ogolnie jak ktos ma zamiar w najblizszym czasie kupowac, to niech wezmie te ledy pod uwage
17.09.2016 08:03 #Lucek
Ja bym za bardzo w ledy nie szedł bo mają inną barwe niż światło dzienne i przez to męczo wzrok itp. Dobrze mieć trochę ledów ale wypadało by miec tez normalne oświetlenie według mnie. Ja tak mam i jestem zadowolony. Od siebie polece jeszcze sklep lumenpro mają wszystkie rodzajeoświetleń
02.10.2016 00:18 Szamanka
www.tomix.pl/11/oswietlenie+Cleoni - polecam przejrzeć ich asortyment. Mają wiele lamp, które świetnie nadadza się do łazienki, zobaczcie sobie.
09.10.2016 19:05 #Belatera56
Ja mam w łazience oświetlenie LED. Bardzo dobrze zdaje egzamin. Jest praktyczne i latwe w utrzymaniu. Do tego widzę znaczną różnicę w utrzymaniu.
10.10.2016 14:25 ewuulkkaaa
Ciekawe propozycje oświetleń stosujecie w dzisiejszych czasach w Polsce. Jest pełno ciekawych sklepów, dzięki za porady, coś wybiorę !

20.12.2016 21:24 Polia
U mnie jest oświetlenie led i świetnie się sprawdza. Ostatnio nawet wynalazłam sklep internetowy, który oferuje bardzo promocyjne ceny http://www.ultra-elektro.pl/. Oprócz asortymentu dot. oświetlenia, mają też mnóstwo fajnych gadżetów elektronicznych, które świetnie nadają się na prezent.
10.01.2017 11:18 #Lidka
Testowałam kiedyś oświetlenie ledowe, ale nie zdało egzaminu. W łazience mam specjalne kinkiety z bloomlight. Co prawda taki kinkiet jest na zamówienie, ale można sobie wybrać odpowiedni wzór czy kolorystykę i inne elementy tak, by pasowały do łazienki. Ja mam 2 podwójne kinkiety i na ciemność nie narzekam.
31.01.2017 20:58 #Goggio
ja kupowałam super lampy na stronce lumenpro - dobrze wyposażony sklep, spory wybór i można wybrać oświetlenie niemal do każdego wnętrza!
08.02.2017 18:20 #adamella
Oświetlenia boczne spłaszczają optycznie pomieszczenie i dlatego warto mieć oświetleniu typu LED w suficie. My mamy w podwieszanym żarówki ledowe activejet i bardzo dobrze oświetlają łazienkę
21.02.2017 11:01 agatinka86
Ja ledowe :) myślę, że ostatnio najbardziej popularne i oszczędne. Duży wybór żarówek widziałam w tej hurtowni http://el12.pl/oswietlenie,k332.
03.03.2017 08:02 #ikx
My również mamy kinkety.Zastanawialiśmy się nad ledami. Potem jednak doszliśmy do wniosku,że wszyscy teraz te ledy mają i niedługo wyjdzie to jednak z mody....

Zresztą możecie sobie zerknąć na tego bloga:
http://www.urzadzajmy.pl/

Znajduje sie na nim sporo ciekawych moim zdaniem informacji o urządzeniu mieszkania. Można się czymś tam zasugerować.....
07.03.2017 11:36 #maziajka
A słyszeliście o czymś takim jak takie oświetlenie inteligentne? Wygląda to całkiem fajnie, tylko, że pewnie jest drogie...
08.03.2017 00:25 #MarcinWN
Teraz bardzo modne są nowoczesne plafony LED, dają bardzo dużo światła przy minimalnym czerpaniu energii. Ja ostatnio nabyłem taki plafon LED tutaj:
www.zyrandole24.pl/plafony-led-c-2.html
26.05.2017 19:35 #Markuska
Zastanów się na inteligentnym rozwiązaniem. Na http://www.schneider-electric.pl/pl/ są dostępne czujniki ruchu i dzięki nim światło może włączać się w łazience od razu jak ktoś do niej wejdzie.
30.05.2017 16:10 #agata77
Bardzo ładne lampy mają w sklepie https://podsufitem.pl, polecam tam zajrzeć, my stamtąd zamawialiśmy wszystkie lampy do całego domu :) Jest z czego wybierać :)
12.06.2017 13:30 #jolkka
Tutaj możesz znaleźć inspiracje: styledes.pl ;) Nowoczesne pomysły i rozwiązania, które mogą ci pomóc w oświetleniu łazienki i innych pomieszczeń oprawami LED i nie tylko;)
21.06.2017 15:06 #veriksss
Dużo oświetlenia do różnych pomieszczeń można przez portal elektryczny.com wyszukać. Mają różnych producentów, w tym sporo zagranicznych marek. Mi się szczególnie podobają rzeczy z Italuxu a tutaj ich mają wyjątkowo dużo. Obsługa jest w porządku, jeśli piszą że mają jakiś towar to faktycznie go mają i są w stanie szybko dostarczyć. Dbają tutaj o to, żeby lampa była porządnie opakowana co też się chwali.
23.06.2017 08:20 #piotri79
A co sądzicie na temat oszczędzania prądu jakie macie najlepsze na to sposoby? Pytam, bo na stronie https://smarthome24.pl znalazłem inteligentną wtyczkę do pomiaru energii i się zastanawiam czy czasem nie ułatwi to oszczędzania. W sumie gdybym zobaczyl co najwiecej pradu ciagnie i pomyslal co tak naprawde jest potrzebne a co nie to chyba troche grosza bym zaoszczedzil co?
26.06.2017 10:04 #romcia
#piotri79 napisał(a) 23.06.2017 08:20

A co sądzicie na temat oszczędzania prądu jakie macie najlepsze na to sposoby? Pytam, bo na stronie https://smarthome24.pl znalazłem inteligentną wtyczkę do pomiaru energii i się zastanawiam czy czasem nie ułatwi to oszczędzania. W sumie gdybym zobaczyl co najwiecej pradu ciagnie i pomyslal co tak naprawde jest potrzebne a co nie to chyba troche grosza bym zaoszczedzil co?
No z tą wtyczką inteligentną ze smarthome naprawde sporo można zaoszczędzić. moja bratowa takie posiada i bardzo sobie je chwali. Ja też planuję zainstalować takie na następny rok także nie zastanawiaj się tylko kupuj aż takie drogie nie są a zwróci ci się na pewno
02.07.2017 14:20 #rysz
Mam w łazience białe zimne i efekt jest fantastyczny, w reszcie mieszkania mam neutralne activejety, a w kuchni taśmy pod szafkami. Inwestycja w takie ledy się opłaca.
03.07.2017 12:25 #kinga33
Bardzo efektowną lampę Italux zamawiałam niedawno do siebie do mieszkania przez stronę elektryczny.com. Kolor mosiądzu, led, od razu lampa była w komplecie dosłana. To jest model wiszący akurat, ale mają też z Italuxu inne warianty, można coś sobie dobrać. Mi generalnie ta estetyka bardzo odpowiada i pasuje pod aranż wnętrz jaki mamy.
06.07.2017 10:14 #Mirka
Jeśli chodzi o efektywne i jednocześnie oszczędne oświetlenie, to polecam oświetlenie LED od Klusdesign.pl
06.07.2017 10:18 Mirka232
Jeśli chodzi o efektywne i jednocześnie oszczędne oświetlenie, to polecam oświetlenie LED od Klusdesign.pl
06.07.2017 10:21 Mirka232

#rysz napisał(a) 02.07.2017 14:20

Mam w łazience białe zimne i efekt jest fantastyczny, w reszcie mieszkania mam neutralne activejety, a w kuchni taśmy pod szafkami. Inwestycja w takie ledy się opłaca.
06.07.2017 12:22 #mlamppl
Wybór oświetlenia jest zależny od metrażu pomieszczenia i stylu w jakim jest wykonany. W łazience przeważnie stosuje się plafoniery i kinkiety umieszczone symetrycznie po obu stronach lustra. Oczywiście w większych pomieszczeniach można zastosować lampy wiszące. Jeśli szukacie intrygujących opraw oświetleniowych to serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu na stronie mlamp.pl. Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty :)
09.07.2017 16:26 KrisitnY66
Widziałem w sklepie internetowym https://lunares.pl/ wiele ciekawych propozycji oświetlenia wewnętrznego. Do mniejszej łazienki także się coś znajdzie :)
11.07.2017 15:30 #nina.sz
Fajne kinkiety to podstawa do łazienki, super doświetlają lustro, a wiadomo, że akurat przy lustrze światło jest bardzo istotne :) My kupowaliśmy kinkiety i lampę sufitową w sklepie online http://podsufitem.pl - polecam, bo wybór naprawdę spory :)
13.07.2017 12:07 #BeataT
Warto sprawdzić na stronie sklepu Światło i styl :) http://swiatloistyl.pl/
14.07.2017 13:14 #marabell
bardzo fajny klimat można osiągnąć montując takie światło punktowe, lampy ledowe active jet wmontowywane w sufit czy w ściany, do tego dwa kinkiety po obu stronach lustra i super
18.07.2017 13:52 stryke
A żarówki halogenowe led? Co myślicie o nich w łazience?
28.07.2017 01:06 #Nisfor
Ledy są ostatnio bardzo popularne i myślę, że dobrze się sprawdzą, ale dobrym wyborem mogą być też kinkiety do łazienki takie jak np. w sklepie https://www.strefalamp.pl/ Ja z kolei ostatnio do łazienki kupiłem plafony właśnie w tym sklepie, bo najbardziej się spodobały mojej żonie. Przed zakupem wybraliśmy się obejrzeć je osobiście.
06.09.2017 16:31 #mosso
Aby rozjaśnić łazienkę wystarczy użyć odpowiedniej mocy żarówek active jet Właściwe oświetlenie zależne jest od wielu czynników takich jak wielkość i wysokość pomieszczenia, kolor ścian...
06.09.2017 20:31 #Topol
Słabe żarówki, palą się po kilku dniach
07.09.2017 11:24 Alicja3221
chyba najlepiej ledy - największa oszczędność
07.09.2017 13:05 #sebas
ledy słabe, szkoda oczu
14.09.2017 09:58 #Andrzej3214
ja azmontowałem taki oto plafon led z czujnikiem ruchu. Mega wygoda, a w dłuższej perspektywie duża oszczędnośc, polecam.
14.09.2017 10:09 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... .. . .
07.11.2017 09:24 #davok
Podpowiadam ostatnio znajomym sklep na stronie elektryczny.com. Robię u nich zakupy regularnie dla swojej firmy. Prowadzę działalność jako elektryk i przy instalacjach często na ich akcesoriach pracuję. Duża dostępność, szybkie dostawy, obsługa kompetentna można rzeczywiście się z fachowcem skonsultować.
07.11.2017 09:30 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .
06.12.2017 14:34 #karlikk
Myślę, że w kuchni warto zastosować dwa rodzaje oświetlenia sufitowe i pod blatem activejety, czyli tam gdzie tradycyjne światło nie trafia.
06.12.2017 15:27 #przykre to
to przykre, że ludzie muszą uciekać sie do zarobkowania w tak podły sposób. Nigdy nie wdzieli na oczy danej firmy czy produktu a polecają, wychwalają. Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne
06.12.2017 16:11 PannaMaple
Oprawy sufitowe najlepiej się sprawdzają. I są praktyczne.
07.12.2017 10:26 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne.
12.03.2018 17:41 #qqlka
Uważam, że oświetlenie ledowe dobrze się sprawdza. Poza tym cenowo także korzystnie wychodzi. Moim zdaniem świetne ceny i dobrą jakość mają activejety z obi
13.03.2018 09:44 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie
26.03.2018 11:44 #sara
Plafony sufitowe w technologii LED, kinkiety łazienkowe, oświetlenie punktowe - należy tylko pamiętać, żeby lampy były hermetyczne czyli o wysokiej kalsie IP. Zdecydowanie LED-y są dobrym wyborem.
26.03.2018 11:46 #Kasik.Masorteks
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.04.2018 08:54 natanka
Obecnie wybór oświetlenia jest ogromny, można dopasować idealnie do każdego wnętrza. Jeśli chodzi o żarówki to teraz najczęściej stosuje się ledy aczkolwiek każdy lubi coś innego. W tym sklepie na pewno znajdziesz każdy rodzaj lampy i żarówki https://www.ultra-elektro.pl/3_lumenmax od sprawdzonych producentów.
11.04.2018 09:54 #Samar Krotosjan Emiir
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
11.05.2018 15:23 Dkowalska
Ja polecam znalezienie jakiegoś profesjonalnego sklepu, który poza sprzedaniem ci lamp zrobi ci jeszcze projekt itd. Ja osobiście polecam http://swiatloilampy.pl/ robiłam u nich oświetlenie salonu i muszę powiedzieć, że jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów
11.05.2018 20:28 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
04.07.2018 14:48 #Klemens94
Najważniejsze, żeby lustro było dobrze oświetlone i przestrzeń do mycia. W łazience dobrze się spisują punktowe światła. Warto poczytać jakiś poradnik.: Ten jest niezly
04.07.2018 15:13 #syfiassta reeklama
syf.reklamaa.
09.08.2018 19:13 #buła
Ja mam oświetlenie led w kuchni pod szafkami. Jest to jedno z lepszych rozwiązań, by podświetlić blat.
23.08.2018 13:52 #Gra%u017Cka12
Wiecie co, ja w łazience mam nietypowe oświetlenie - lampy industrialne. Pasują mi do całego wystroju wnętrza :)

352/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190

Różne
 Sprzedaż faktur kosztowych, koszty na budowlankę, koszty na paliwo, koszty na transport I wiele innych możliwości. Kupione u nas faktury umożliwią obniżenie podatku lub nawet całkowite uniknięcie płacenia podatków. Nasza ofert jest kierowana do firm oraz podmiotów fizycznych. Z nami unikiesz podatków VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości, od zysków kapitałowych. Dam koszty, bezpiecznie sprzedam faktury, legalnie dam vat z rejestracją w JPK, koszty vat księgowane. http://www.damvat.ml Tel: 896-503-950 dobrawa@protonmail.com

Budowlane
 ****!!!a Malowanie Mieszkania Domu Biura profesjonalnie solidnie wiele lat na rynku duże doświadczenie zapraszam do wyceny www.serwis-domowy.com TEL 503 901 700

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA