REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupić zamienniki do drukarki?

17.02.2016 10:30 #kocck
Gdzie można kupić tanie i dobre zamienniki do drukarki, najchętniej na Pradze?
19.02.2016 11:33 barb
Szukaj lepiej w necie, w sklepach internetowych czy allegro, szybciej i taniej, ja sobie większy zapas actisów robię przez neta i mam spokoj. Jaką masz drukarkę?
02.03.2016 12:50 #dixit
Najlepsze zamienniki tonerów znajdziesz w internecie. Po pierwsze będą dobrych firm, a do tego w dobrej cenie. Ja zamawiam zawsze stąd http://tonerdodrukarki.pl/ c/1/tonery-alternatywne.html i sobie chwalę. Także moim zdaniem lepiej zamówić, niż biegać po Warszawie i szukać pomocy
02.03.2016 15:57 pal
Szukaj w necie, dużo taniej
07.07.2016 15:12 #oliwerek
Przyznam, że na profibiuro.pl zdarzyło mi się trafić na kilka zamienników do drukarek, które przerosły jakością oryginalne materiały eksploatacyjne. Kilkunastu różnych producentów zamienników tuszy posiadają w ofercie, co jest znacznie lepsze od jednego producenta, jak ma to miejsce w innych, podobnych sklepach. Poza tym, jak zrobisz u nich wiele razy zakupy to wchodzisz na dość istotny poziom rabatów, że jeszcze bardziej opłaca się korzystanie z zamienników. Według mnie na oryginalne tonery nie warto stawiać, bo ich jakość nie jest wcale, aż taka rewelacyjna. Ja zacząłem drukować na zamiennikach. Zanim naprawdę dobry znalazłem to trochę czasu minęło, ale w ogólnym rozrachunku się opłaciło.
08.07.2016 08:50 wwojtek84
Przychylę się do opinii moich poprzedników - w necie najłatwiej i najtaniej.
10.07.2016 15:56 #S'elavi
Jeżeli chcesz kupić w sklepie tradycyjnym to udaj się po zamienniki firmy Asarto do empika. Empików w W-wie jest od groma, więc nie powinieneś mieć problemu ze znaleziem. A jeżeli chodzi o zamienniki tejże firmy to uważam, że są bardzo wydajne. Dodatkowo firma sama w sobie dba o klienta i jakbyś jakimś cudem otrzymał trefny toner/tusz to bez problemu przyjmą Ci gwarancję.
29.07.2016 12:07 #mrro
zgadzam się, przez allegro wychodzi najtaniej, ostatnio zamawiałem actisy po 15 zł za szt i kilka złotych za przesyłkę, jak się kupi większą ilość to wysyłka już w ogóle spoko wychodzi
10.09.2016 19:53 #Karino
O nie wiedziałem, że w empiku też są zamienniki Asarto. Szczerze polecam, firma stawia swoje produkty na najwyższym poziomie. Jak przeczytałem na stronie jak szybko uzyskali nagrody i godła w jakości produktu, czy szybkiego rozwoju firmy to nie miałem żadnych oporów by je zamówić :P
14.11.2016 12:51 #kleryk
Też byłem zaskoczony ale są. Samo asarto mnie zachwyciło na początku roku i już któryś miesiąc z nimi spędzam :-)
22.11.2016 23:52 #minka
Najlepiej zamawiać przez Internet. W ten sposób można sporo zaoszczędzić. Tutaj http://itoner.pl/135-canon są nie tylko tusze oryginalne, ale również zamienniki. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jest tam asortyment do różnych marek urządzeń.
24.11.2016 22:40 animek
JA kupuje w sferisie w galerii handlowej.
02.12.2016 14:21 #Nicky
A drukarke posiadasz? Ale sprawną która nie zjada całego toneru? Kup sobie od copy24serwis. pl tanie i dobre
21.02.2017 19:41 #mandarixx
ja polecam sklep DobreTonery.pl - maja lepsze ceny niz na allegro a ich zamienniki sprawuja sie doskonale. Duzo mozna zaoszczedzic nie tracac na jakosci !! :)
02.03.2017 13:41 #aslonger
Po co zamienniki skoro na drukujesz24 mozna tak tanio kupic co chcesz ;)
02.03.2017 13:41 #aslonger
Po co zamienniki skoro na drukujesz24 mozna tak tanio kupic co chcesz
02.03.2017 13:42 #gość
Po co zamienniki skoro na drukujesz24 mozna tak tanio kupic co chcesz ;)
03.04.2017 15:25 #robertck
Ho, co za reklama z tym drukujesz24 - jednak wybieram DobreTonery.pl przede wszstkim dlatego, że ich zamienniki są o niebo lepsze jakościowo i lepsze cenowo ;)
12.04.2017 13:01 sulejowek03
Zamienniki wcale nie szkodzą drukarce jak to powszechnie ogłaszają. Co do tańszego drukowania, warto się zapoznać z ofertą firmy ADASO. Prowadzą skup tonerów. Drukowanie staje się tańsze.
26.04.2017 16:17 #qvikerr
Robert ja poszedłem za Twoimi słowami, bo coś mi się wierzyć nie chciało, ale DobreTonery.pl faktycznie oferują zamienniki znanych marek w dobrych cenach. Na pewno lepszych niż konkurencja...
28.04.2017 13:27 #marki
Dobretonery ma tanio to fakt, ale zwracajcie uwagę, że nie do każdej drukarki są dostępne jakieś zamienniki do kupienia, niektóre drukarki mają tylko oryginalne tonery/tusze. Dlatego przy zakupie drukarki należy zwracać szczególną uwagę na koszty eksploatacyjne.
12.05.2017 12:05 #szycha79
Dobra skoro DobreTonery tyle pozytywnych opinii wszędzie zbiera jak czytam to zamawiam zamienniki. Mam drukarke sprzed 3 lat mysle jednak, ze to nie bedzie problem i wszystko bedzie dzialac prawda?
22.05.2017 11:22 #Albatros
a jaką masz drukarkę? każda ma różne zamienniki dostosowane do danej drukarki. Ja np mam Brothera dcpj100 to kupuję zawsze takie zamienniki tuszy jetworlda stąd https://dobretonery.pl
24.05.2017 13:04 #kartiusaa
Dobretonery do brotherów to ma zamienniki tuszy taniutkie, warto tam kupowac, mozna sporo zaoszczędzić :) ja za 16zł kupuje zawsze do mojego dcpj100.
13.06.2017 14:14 #Szalona
Ja polecam zamienniki od drukujesz24.pl ;D Od jakiegos czasu zamawiam u nich i jestem bardzo zadowolona;)
24.06.2017 12:13 #grenton
Albatros dzieki za polecenie sklepu dobretonery.pl mam troche starsza drukarke i ciezko do niej dostac tusze tylko oryginalne i drogie a w tym sklepie sa do niej zamienniki o polowe tansze!! Dlugo szukalem ale lepiej pozno niz wcale :D
12.07.2017 17:09 #movaker
Tez szukalem dlugo fajnego sklepu z zamiennikami i Dobretonery.pl spelnilo moje oczekiwania. Zamowilem wczoraj dzisiaj juz dostalem zamienniki przetestowalem i nie widac roznicy miedzy zamiennikami a oryginalnym tuszem i tak powinno byc! :)
15.07.2017 08:41 #iderro
a czy w sklepie DobreTonery.pl znajde zamienniki do drukarki atramentowej z... 2011 roku? Ma juz 6 lat, ale nie chce kupowac nowej bo sprawuje sie dobrze tylko za duzo na oryginalne tusze wydaje jak myslicie do takiego starocia da rade znalezc zamiennik ?
21.07.2017 22:24 Viki
Sprawdź może Czarny na Białym przy Puławskiej. Da się tam kupić naprawdę bardzo dobrej jakości oryginalne tonery i tak samo dobre zamienniki. Ja kupuję u nich od dłuższego czasu i jeszcze się nie zawiodłam. PS. Fajna obsługa i duża wiedza sprzedających. Polecam :)
wpis modyfikowany 2 razy, 21.07.2017 22:27 
21.08.2017 10:57 #rovick
iderro odpowiadajac na Twoje pytanie moge powiedziec, ze w sklepie DobreTonery.pl jest duzo zamiennikow ale czy do drukarki sprzed 6 lat... zalezy tez duzo od firmy i modelu drukarki mozesz mi je podac to zobaczymy czy cos uda sie znalezc :D
19.09.2017 16:41 #fejmuu
Myślę, że tak. Mój brat ma dość starą drukarkę i z dobretonery.pl tez zamawia mysle ze to kwestia dokladnego przejrzenia ich oferty i ten kto chce, to znajdzie nawet takie stare zamienniki. Tak czy siak wyjdzie Ci to taniej niz kupowac oryginalne tusze do tak starej drukarki. Dobretonery to dobry sklep :P
19.09.2017 20:10 #leniwy
czy można się wysrrrrać nie idąc do kibla
06.10.2017 15:38 #szczepan324
https://tonery.rdstudio.pl Osobiście kupuje zamienniki do tonerów od wielu lat i nie widzę żadnej utraty jakości. Tylko w portfelu zostaje mi więcej ;)
29.10.2017 16:55 #wojtekB
Tonery to nie wszystko. Jeżeli chodzi o papier do drukarki to duży wybór można znaleźć na stronie net-biuro.pl, z resztą nie tylko papier ale też folie, rolki do drukarek i inne akcesoria.
29.10.2017 17:15 #Volturi
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
30.10.2017 19:51 #cfv
ja polecam też internet. Wpisz w googlach tusze asarto i znajdziesz oferty na naprawdę wydajne i dobre tusze do drukarek.
30.10.2017 19:53 #Volturia
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

270/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 7.10.2017r. po rodzicach polujących (ojciec m.in. Champion Pracy i Champion Polski) - gotowe do odbioru od 1.12.2017r. bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Kontakt tel. 507 043 472 lub (23) 69 61 353. Więcej info na http://www.parkwelski.vanti.pl Zapraszamy.

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Szukam pracy
 Gzella Net poszukuje sprzedawcę do Delikatesów Mięsnych w Warszawa, ul. Kawy, Wąwozowa, Ząbki oraz Pruszków. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dyspozycyjną - prześlij nam swoje CV. Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, szkolenie wprowadzające oraz deputat mięsno - wędliniarski. Wymagamy książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych (lub chęci do jej wyrobienia). E-mail: kariera@gzella.pl, tel: 506 185 336

Dom i ogród
 Naprawa Okien PCV 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie