REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Gdzie kupić ubezpieczenie ac

25.09.2015 08:45 #22222
Witam. Kupiłem sobie 2 letni samochód.Czy możecie doradzić gdzie warto byłoby go ubezpieczyć ?
25.09.2015 11:37 #apil
Polecałbym wybrać sprawdzoną firmę .O ile ubezpieczenie oc kupujesz po prostu tam gdzie jest najtaniej to nieco inaczej przedstawia się sprawa ubezpieczenia oc. Wybierasz tę firmę, która ma nie najtańsze ubezpieczenie ale oferuje najlepszy pakiet w stosunku do ceny.
Proponuję zerknąć sobie tutaj:
https://superpolisa.pl/

Aktualnie na stronie znajduje się dobra porównywarka ubezpieczeń.Wpisujesz dane jakie Cię interesują i powinna pojawić Ci się lista ubezpieczycieli.
14.10.2015 12:49 #aszor
Zamiast do porównywarki warto zajrzeć na stronę generali, bo w cenie oc dostaniesz zielona kartę i assistance wypadkowy. To sprawdzona i doświadczona firma, sam się u nich ubezpieczam to wiem, co mówię.
27.01.2016 10:00 #a.d.
Podbijam.Czy młody kierowca powinien wykupić ac, czy starczy samo OC. Trochę mi szkoda pieniędzy na pakiet, bo drogo wychodzi.
30.01.2016 16:43 #stary
To weź współwłaściciela, albo przelicz sobie na kalkulatorze cuk gdzie jest najtaniej.
20.02.2016 16:02 #a.d.
Niezła sprawa ten kalkulator i okazało się, że w cuk mogą mi opłaty podzielić na 11 rat.
02.03.2016 18:20 ruszti
Może w compensa sprawdź. Tam mają dobra ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych.
05.03.2016 22:32 #gość123
Sprawdź na Oferta Ubezpieczeń korzystam od dłuższego czasu z ich usług i zawsze jestem zadowolony. Można kupić u nich polisę online. Kontakt nie tylko internetowy wszystko normalnie przez tel lub w ich biurze tylko że w Gorzowie Wlkp. lub Wrocławiu.
29.03.2016 11:55 #nick
Cuk to multiagencja więc mają polisy wielu TU, dlatego warto tam uderzyć.
01.05.2016 20:29 #tk92
Z tego co tu można przeliczyć to ceny aż tak nie podskoczyły jak mówią w mediach http://cuk.pl/samochod
25.05.2016 16:01 Michallo
W naszej wypożyczalni wszystkie samochody posiadają pełne ubezpieczenie. Proponujemy wiele modeli aut w atrakcyjnych cenach. Wszelkie szczegóły na stronie http://halorent.pl
29.05.2016 14:30 #dobry jest
Dobry jest ten kalkulator cuk. Wyszukał mi OC prawie 400 zł tańsze od tego co mam teraz.
30.05.2016 09:23 julia_m
A gdzie znajdę najtaniej?
30.05.2016 15:55 #RubiKon
Nikt nie wynegocjuje Ci takiej oferty jak możesz Ty sam. Idź do oddziału, weź ofertę, idź do kolejnego oddziału, porównaj i zacznij negocjacje. najlepiej jeśli łączysz ubezpieczenia - np OC/AC i ubezpieczenie mieszkania. Można wtedy postarać się wytargować kilka złotych.
Ja swoje samochody ubezpieczam w PZU, do tej pory tylko OC ale chyba zdecyduje się w końcu na wykup AC.
31.05.2016 11:12 #raven64
#22222 Nie ufaj na pewno CUK-iereczkom, to oszusci jakich malo! duzo ludzi sie na nich przejechalo.. do tego sprzedaja numery klientow do innych firm!!! Super-duper polisa to tez syfiasta sprawa, rzna ludzi na kase i nie daja obiecanych znizek... Jedyna porownywarka z ktora nie mialem problemow to mfind i bylo bezbolesnie. korzystalem z uslug calej trojki dlatego w ogole sie wypowiadam ;0
05.06.2016 13:33 #chudy
Ja wiem.. sprawdź na wszystkich, ich jest od groma.Mi najtaniej podliczyli w cuku, ale to trzeba samemu przetestować.
09.06.2016 12:41 Araya
Posprawdzaj różne oferty, jest ich prawdziwe zatrzęsienie. Jeśli chodzi o OC to możesz brać najtańsze, ale jeśli chodzi o AC to tu juz zakres jest różny. Jeśli chodzi o moje doświadczenia to najlepiej na tym polu prezentuje się PZU, mam u nich wykupione OC i płacę niską składkę (no ale to indywidualna kwestia) i teraz zastanawiam się nad wzięciem AC w pakiecie bo będę więcej podróżował.
24.06.2016 13:39 #nickk
Na tym kalkulatorze cuk - a to można sobie samodzielnie wyliczyć gdzie jest najtaniej, nie trzeba nigdzie jeździć.Bardzo szybko przelicza.
09.07.2016 13:02 #Supremin
Ja polecam ubezpieczenie OC z Liberty Ubezepieczenia - sam posiadam właśnie tam ubezpieczenie dla mojego Peugeota i póki co nie planuje zmian w tej materii. Tania składka mnie bardzo zachęciła, być może była nawet czynnikiem decydującym.
09.07.2016 13:55 #BlackMonster
Ja od lat jestem ubezpieczony w naszym rodzimym PZU. To był pierwszy ubezpieczyciel i czuję się do niego przywiązany. Zawsze oferuje mi dobrą składkę, ale też nigdy nie stwarzał problemu z wypłaceniem pieniędzy jeżeli zaszła jakaś szkoda.
09.07.2016 19:53 #SeaWolf
Liberty Ubezpieczenia mają zwykle dość konkurencyjną ofertę wobec innych towarzystw ubezpieczeniowych. Warto wziąć tę firmę pod uwagę ubezpieczając swoje auto.
25.07.2016 11:14 #szary
Dzięki za namiary. Nie wiedziałem że są takie kalkulatory do liczenia Oc, muszę przetestować tego cuka.
23.08.2016 09:18 #natt
Zajrzałam.Ciekawa jest w CUK ta promocja GAP, że auto nie traci na wartości w ciągu 3 lat.Super sprawa.
04.09.2016 13:29 #Sasha
Moim zdaniem warto wziąć w Liberty głównie ze względu na cenę. Oczywiście nie ma problemów, w potrzebie dostałam auto zastępcze i zostałam obsłużona zgodnie z umową. Nie ma co przepłacać.
04.09.2016 20:08 #Krzystoff
#BlackMonster napisał(a) 09.07.2016 13:55

Ja od lat jestem ubezpieczony w naszym rodzimym PZU. To był pierwszy ubezpieczyciel i czuję się do niego przywiązany. Zawsze oferuje mi dobrą składkę, ale też nigdy nie stwarzał problemu z wypłaceniem pieniędzy jeżeli zaszła jakaś szkoda.
Prawda, PZU stałym klientom oferuje bezkonkurencyjne stawki w mojej opinii. Jetsesmy zadowolony z podpisanej umowy z pzu w pakiecie oc/ac
05.09.2016 19:13 #Ewka
Wszystko jest zależne od tego, co człowiek wymaga od ubezpieczenia turystycznego. Ja akurat wzięłąm w Liberty ze względu na ubezpieczenie medycznie + nww + RATUNKOWE (jest niezwykle ważne, a nie wszystkie ubezpieczalnie mają je w swojej ofercie), a także ubezpieczenie zwierzaków w trakcie jazdy samochodem ;]
27.09.2016 19:27 #mich
Też myślę pakiet wykupić OC i AC, muszę zobaczyć jak działa ten kalkulator cuk, bo teraz to sporo płacę.
28.09.2016 19:07 #Kuleczka
Gdzie nie kupisz ubezpieczenia, i tak ubezpieczyciel będzie robił wszystko, żeby w razie szkody zapłacić jak najmniej. PRZECIEŻ ONI Z TEGO ŻYJĄ. Myślę sobie, że najlepsze rozwiązanie, to w razie szkody zapamiętać kontakt do kancelarii zajmującej się odkupywaniem szkody: http://odkupszkody.eu Wypłacą odszkodowanie i sami będą walczyć z ubezpieczycielem.
08.10.2016 14:13 #ezaeohikari
Ale robienei z ubezpieczycieli całego zła na świecie jest krótkowzroczne i ... głupie. Ja np korzystałem z usług PZU i ani razu nie miałem nieprzyjemności związanych z wypłatami odszkodowań
09.10.2016 23:25 #Slimak
Ja zdecydowanie polecam Liberty. Mam kilkuletnie Audi, AC w tym przypadku to podstawa, najlepszą ofertę przedstawiło mi liberty. Kilka lat temu. Do tej pory nie zmieniłem.
28.10.2016 21:20 #yari
Audi super auto :) ja mam yariskę 3 -letnią i jak mi liczyli w cuku to wyszło ze do tej pory nieźle przepłacałem.
04.11.2016 14:40 #rocks
Ja polecam Ci kupić AC w PZU - dobre warunki, cena też powinna być zachęcająca - odsyłam po więcej szczegółów na https://www.pzu.pl/produkty/autocasco-ac
02.12.2016 21:03 #bywaj
ubezpieczenie samochodu w pakiecie (OC z AC) moim zdaniem dobrze wypada w PZU, od kilku lat się tam ubezpieczam i jest okej. Teraz ceny poszły w górę, ale nie ma aż takiej tragedii.
29.12.2016 21:07 #leonn
Porównywarki dobra rzecz, też kalkulator cuk mogę polecić.
26.01.2017 20:56 #lenn
Na Radzymińskiej w cuk mi bardzo korzystną polisę zaproponowali, więc namiar się przydał.
03.03.2017 15:16 #Grzyb
Ja mam samochód ubezpieczony w PZU. Mimo, że jak były podniesione stawki OC w gospodarce, to ta kwota i tak wzrosła mi stosunkowo do innych banków całkiem nisko, więc nie narzekam.
20.03.2017 09:37 Lucjana
Ubezpieczałam w wielu miejscach, ale najlepsze jak dotąd jest na http://daa.pl/50B. Gdy ja miałam wypadek, to bardzo szybko zadziałali. Odholowali mi auto, zresztą auto osoby z którą się zdarzyłam także. Szybko podstawili dla mnie auto zastępcze. Było ono nawet lepsze od mojego własnego. Trudno mi było się po wszystkim z nim rozstać :D. A i jeszcze ubezpieczenie pokryło koszty naprawy samochodu. Wszystko poszło szybko i gładko. Jak w dobrze naoliwionym zegarku. Bardzo zdziwiłam się ich skutecznością i bardzo miłym i wyrozumiałym podejściem. Nie miałam żadnego kłopotu z ubezpieczalnią. Choć wolałabym już nie musieć z niej korzystać i nie mieć więcej stłuczek. Mimo wszystko jest to bardzo kłopotliwe i zawstydzające doświadczenie. A za ubezpieczenie wolę więcej zapłacić i mieć je naprawdę dobre niż szukać najtańszej wersji, a potem się z nimi certolić. I nie daj boże mieć później jakieś nieprzyjemności.
wpis modyfikowany 1 raz, 20.03.2017 12:05 
02.04.2017 17:03 #raff
Ale OC to wiadomo że się szuka najtańsze, więc myślę że taki sposób jak wyżej ktoś wspominał, aby na kalkulatorze cuk sobie przeliczyć gdzie jest najtaniej to jest całkiem dobry.
03.04.2017 12:56 #lili
Polecam stronkę https://www.mfind.pl/, kupiłam OC na bardzo atrakcyjnych warunkach bez wychodzenia z domu. Najlepsza porównywarka ubezpieczeń online z jaką miałam dotychczas do czynienia!
04.04.2017 00:54 #flashka
Mi najtaniej wyszło w PZU, ale ubezpieczenie AC to tylko część grubszej paczki bo mieszkanie itp też mam tam ubezpieczone
21.04.2017 16:45 #przems
Porównywarek to jest sporo. Ten kalkulator jest niezły https://cuk.pl/samochod

152/2149 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie