REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

zabudowa balkonu

# dejmien

11.12.2016 18:14

Myślę nad zabudową balkonu. Szperałem trochę w sieci i znalazłem firmę Allux Zabudowy, która się tym zajmuje. Pobają mi się bardzo te zabudowy bezramowe. Wiecie coś na ich temat? Warto, niewarto? Znacie Allux Zabudowy albo możecie polecić jakąś inną firmę co się tym zajmuje?

# proma33

18.12.2016 17:44

Niestety nie znam firmy. Również rozważaliśmy zabudowę balkonu, ale to dlatego, że to, co się dzieje na naszym balkonie, bez trudu mogli obserwować sąsiedzi. Aby nie psuć oryginalnej zabudowy dokładaniem kolejnych "cegiełek", zdecydowaliśmy, że na balkonie, przy balustradzie, ustawimy http://kamaflower.com/. Kupiliśmy takie wysokie, 60 cm + wysokość krzaka, super to wygląda, a przy okazji mamy ładnie i zielono :) Zimą dodaliśmy światełka i naprawdę jest przytulnie :) Zainwestowaliśmy w donice Kama Flower, one są wykonane z materiału, jaki się stosuje przy budowie jachtów, więc mega wytrzymałe, także na mróz. No i mają kółka, co przy takim rozmiarze, jaki wybraliśmy, jest dużym atutem - przesuwanie itp.

 kamaa87

16.05.2017 14:01

Zabudowa-super pomysł. Sama o tym myślałam jakiś czas temu, mając wścibskich sąsiadów albo ptaki(co w dużym miescie jest nieuniknione) nie ma chyba innego wyjścia niż zabudowa. Ja polecam zrobić coś takiego.
A do wywozu ewentualnych śmieci polecam Ci firmę http://fastgruz.pl. Może wywóz pobudowlanych odpadów to nie jest to o czym teraz myślisz, ale sam zobaczysz że moja informacja Ci sie przyda;)

REKLAMA

 Teo

08.05.2023 14:32

Pamiętaj tak, że o odpowiedniej hydroizolacji balkonu! Polecam artykuł: www.sanier.pl/hydroizolacja-balkonu/
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe