Znowu zmiany na Annopolu. Kto ma pierwszeństwo?
25 kwietnia 2016
Na skrzyżowaniu Daniszewskiej z Annopolem znów zmieniono oznakowanie. Od początku kwietnia pierwszeństwo mają wyjeżdżający z Daniszewskiej.
Drogowe rewolucje na wschodniej Białołęce. Co nas czeka?
Ten i kolejny rok przyniosą wiele zmian dla kierowców ze wschodniej Białołęki. Przebudowana zostanie ulica Zdziarska wraz z rozpadającym się mostkiem, nawierzchnie zyskają ulice Szlachecka i Verdiego. Zbudowane zostanie także przedłużenie ulicy Skarbka z Gór. - Dzięki temu kierowcy nie będą utykać na przejeździe przez Magiczną do Głębockiej. Samochody pojadą prosto do ronda - mówi Piotr Jaworski, burmistrz Białołęki.
Tyle, że do nowej organizacji ruchu niektórzy nie mogą się przyzwyczaić...
Czy teraz jest lepiej czy gorzej, niż było? Czekamy na opinie.
(red)
.











































