REKLAMA

sporteum polkolonie 1sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0
Targówek

Nie obyło się bez tradycyjnego przecinania wstęgi

 

Zmodernizowane boisko na Łabiszyńskiej gotowe

  22 kwietnia 2015

alt='Zmodernizowane boisko na Łabiszyńskiej gotowe'
To nie sekretarz partii otwiera nowy PGR, tylko władze Targówka wyremontowane boisko przy Łabiszyńskiej

Sympatyczna uroczystość na Bródnie. Po remoncie otwarte zostało boisko Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Łabiszyńskiej 20. Na boisku piłkę kopali uczniowie podstawówki a także radni i urzędnicy. Naturalnie było przecinanie wstęgi i uroczyste podawanie ręki.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Na otwarciu boiska do piłki nożnej przy Łabiszyńskiej obecni byli radni Targówka oraz członkowie zarządu dzielnicy. Burmistrzowie Sławomir Antonik oraz Paweł Michalec (wcześniej dyrektor OSiR) i kilku innych oficjeli przecięło tradycyjną, biało-czerwoną wstęgę. Następnie burmistrz wręczył puchary i medale młodym sportowcom. Dzieje mitycznej obwodnicy Pragi. Czy kiedykolwiek powstanie? Dzieje mitycznej obwodnicy Pragi. Czy kiedykolwiek powstanie? Budowa wschodniej części obwodnicy śródmiejskiej, czyli obwodnicy Pragi, wskazana była jako kluczowa dla poprawy infrastruktury drogowej Pragi i Targówka już wiele lat temu. Teraz temat ożył wskutek rządowych zapowiedzi jej dofinansowania.

Po zakończeniu części oficjalnej na boisko weszli piłkarze. Drużyna Ośrodka Sportu i Rekreacji z Targówka (zielone stroje) ograła 2:0 zespół Białych Orłów (czerwone stroje) z Białołęki. Piłkarskie ubranka założyli także radni, którzy starli się z urzędnikami dzielnicy, ale daleko im jednak było do młodych "Lewandowskich" i "Błaszczykowskich".

PB

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

Komentarze (1)

# hanka44

30.04.2015 18:49

Boisko na pewno się przyda. Po przeczytaniu http://zmaganiazodchudzaniem.blogspot.com/, zaczęłam odchudzanie. Chcę również zacząć ćwiczyć, na pewno będę chodziła na boisko, żeby pobiegać.
więcej na forum

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni