Zmarła
Jolanta Sieradz-Starodąb, dyrektor Trzynastki
17 kwietnia 2012
15 kwietnia zmarła Jolanta Sieradz-Starodąb, dyrektor XIII Liceum Ogólnokształcącego przy Oszmiańskiej.
Naprawili dach kultowego drewniaka. Komin groził zawaleniem
Wpisany do rejestru zabytków drewniany dom przy rondzie Żaba został tymczasowo zabezpieczony przed dalszymi zniszczeniami.
była pedagogiem szkolnym w Szkole Podstawowej nr 53 przy ul. Rudzkiej 6, później w latach 1995-2005 - w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 22 przy ul. Gwiaździstej 35. Przez dwa lata, od 2005 roku, była wicedyrektorem XLVI Liceum Ogólnokształcącego im. S. Czarnieckiego na Żuromińskiej, a 1 września 2007 r. została dyrektorem XIII L.O. na Oszmiańskiej.
Od grudnia 2011 r. była członkiem zespołu ds. podnoszenia jakości i efektywności kształcenia na Targówku.
(red)
.






































