Zdjęcia od Czytelników
4 lutego 2011
W Polsce nie ma, na Woli jest.
Sarmata wraca na Wolę, będzie grać przy Okopowej
- Po ponad ośmiu latach Sarmata wraca na Wolę - cieszy się prezes klubu Sławomir Tajerkauf. W Zespole Szkół im. Michała Konarskiego przy ul. Okopowej 55 zakończono budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią. Koszt 4,3 mln zł. Korzystać z niego będą także uczniowie.
Jest to samiec mandarynki w szacie godowej, która wg encyklopedii "Gazety Wyborczej" w Polsce nie występuje. Błąd - otóż jest. Pozdrawiam
Czytelnik
.








































