Żałoba w Warszawie
12 kwietnia 2010
W związku z wprowadzeniem żałoby narodowej, po tragicznej katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem, Prezydent m. st. Warszawy zarządza 10 kwietnia, od godz. 18.00, do 16 kwietnia:
- opuszczenie do połowy masztu flagi m.st. Warszawy na budynkach zajmowa-nych przez Urząd m.
Działkowcom potrzebny Mojżesz
Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie działek pracowniczych przyprawił wielu działkowców o ból głowy, a niektórych nawet o palpitację serca. Bo też jest się czym martwić. Trybunał zakwestionował przecież kilkadziesiąt przepisów - praktycznie całą ustawę.
st. Warszawy oraz jednostki organizacyjne m.st. Warsza-wy,
- oflagowanie środków komunikacji miejskiej m.st. Warszawy flagami przystro-jonymi kirem,
- odwołanie wszelkich miejskich imprez o charakterze rozrywkowym.
źródło: www.um.warszawa.pl
.







































