Zabiorą parkingi pod drugą jezdnię Reymonta
22 listopada 2011
Przebicie al. Reymonta od Żeromskiego do Kasprowicza jest planowane już po uruchomieniu drugiej nitki Kasprowicza. 19 października podpisano umowę na opracowanie dokumentacji projektowej tej inwestycji. Sęk w tym, że pod budowę drugiej nitki Reymonta trzeba będzie zlikwidować parkingi społeczne.
Sekundniki na Kasprowicza? "Pomogłyby zmniejszyć frustrację kierowców"
Jeden z pierwszych pomysłów budżetu obywatelskiego Bielan na 2025 rok zakłada montaż liczników odliczania czasu do zmiany światła na sygnalizatorach ulicznych na całej długości Kasprowicza. Czy projekt zostanie dopuszczony do głosowania?
Wólczyńskiej ma być przeznaczony pod budowę drugiej nitki Reymonta, natomiast ten bliżej Schroegera zostanie zagospodarowany pod zabudowę mieszkaniową. Mieszkańcy są oburzeni, że likwiduje się parkingi, nie zapewniając żadnej alternatywy. Gdzie będą parkować tysiące osób mieszkających w pobliskich mrówkowcach?
Joanna Radziejewska, bielańska radna, od ponad czterech lat składa interpelacje w sprawie zapewnienia miejsc parkingowych mieszkańcom tego rejonu Wawrzyszewa.
Były tymczasowe
Na opracowanie dokumentacji projektowej wykonawca ma 330 dni od daty zawarcia umowy. Projekt obejmuje zaprojektowanie budowy nowej drogi wraz z odwodnieniem ulicy, zaprojektowanie oświetlenia, zieleni oraz stałej organizacji ruchu. - W miarę możliwości w projekcie zostaną również przewidziane miejsca postojowe w liniach rozgraniczających al. Reymonta - mówi Tadeusz Olechowski, rzecznik urzędu dzielnicy Bielany. Jednocześnie przypomina, że parkingi zlokalizowane na terenie zarezerwowanym pod projektowaną al. Reymonta mogły być wznoszone tylko jako tymczasowe obiekty budowlane oraz urządzenia związane z obiektami budowlanymi. - Ich usunięcie w przypadku budowy drogi następuje na koszt właściciela, bez odszkodowania - dodaje.Wykonawca robót ma zostać wybrany w czwartym kwartale 2012 r.
Anna Przerwa
.












































