REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

wypadki

 

Straszny wypadek na Białołęce. Maszyna przygniotła więźnia

  24 lutego 2023

Straszny wypadek na Białołęce. Maszyna przygniotła więźnia
źródło: Wikimedia Commons / Cybularny

W czwartek 23 lutego obok aresztu śledczego przy ul. Ciupagi na warszawskiej Białołęce doszło do poważnego wypadku. Ciężka maszyna przygniotła nogi osadzonego, który pracował na terenie betorniarni. Na Białołęce lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie rannego zabrano do szpitala karetką.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w godzinach południowych w czwartek 23 lutego. Więźniowie z Białołęki pracowali w sąsiadującej z aresztem śledczym betoniarni, gdy doszło do wypadku.

Wypadek na Białołęce

Jedna z ciężkich maszyn spadła na więźnia, przygniatając jego nogi. 25-latek zginął w sortowni śmieci. Dramat na Żeraniu 25-latek zginął w sortowni śmieci. Dramat na Żeraniu
W środę 11 stycznia na warszawskim Żeraniu doszło do koszmarnego wypadku. 25-letni pracownik wpadł do środka maszyny w sortowni śmieci na Zarzeczu. Nie było szans, by go uratować.
Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ostatecznie zapadła jednak decyzja, że ranny więzień zostanie przetransportowany do szpitala karetką pogotowia, w asyście policjantów i funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Zapraszamy na zakupy

Więźniowie w pracy

Więźniowie pracują w białołęckiej betoniarni na mocy porozumienia zawartego przez areszt śledczy przy Ciupagi. W ubiegłym roku informowaliśmy również, że areszt na Białołęce zawarł porozumienie dotyczące współpracy z nadleśnictwem Jabłonna. Dzięki niemu osadzeni wykonują prace porządkowe w lasach Choszczówki, Bukowca Jabłonowskiego i Chotomowa.

(jok)

.
 

Komentarze (2)

# WrednyKot

27.02.2023 11:29

"zostanie przetransportowany do szpitala karetką pogotowia, w asyście policjantów i funkcjonariuszy Służby Więziennej" - by nie uciekł. xD

# Tik

06.03.2023 12:44

Tyle zachodu dla więźnia. Może jeszcze niech papieża wezwą.
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA