REKLAMA

Wola

wypadki »

 

Przebił barierki, spadł z wiaduktu na nowe tory tramwajowe

  8 marca 2024

alt='Przebił barierki, spadł z wiaduktu na nowe tory tramwajowe'
zdjęcie poglądowe, źródło: KSP

W nocy z 7 na 8 marca kierowca volkswagena musiał uderzyć na tyle mocno w barierki, że udało mu się przez nie przebić na wiadukcie nowej linii tramwajowej na Kasprzaka i spadł wprost na torowisko. Na miejscu interweniowali strażacy, lecz... nie było kierowcy.

REKLAMA

Do wypadku doszło 7 marca późnym wieczorem w rejonie skrzyżowania Wolskiej i Redutowej przed 23:30.

Wypadek na Wolskiej i Redutowej

- Na miejsce zadysponowano dwa nasze zastępy. Zgłoszenie dotyczyło samochodu, który spadł z wiaduktu na nową linię tramwajową. Pojazd znajdował się na torowisku poniżej poziomu jezdni. Na miejscu nie było kierowcy - powiedział redakcji TVN Warszawa Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. - Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz zabezpieczenia wycieku paliwa i płynów eksploatacyjnych z uszkodzonego pojazdu - dodał.

Zapraszamy na zakupy

Sprawę wyjaśnia policja

Na czas akcji służb ruch tramwajowy został wstrzymany. Pojazd został odholowany na pobliski przystanek tramwajowy. Natomiast służby Tramwajów Warszawskich dokonały naprawy zniszczonej infrastruktury. Działania strażaków zakończyły się 8 marca kilka minut przed pierwszą w nocy. Na miejscu pozostała policja, która badała okoliczności zdarzenia.

- Trwa ustalanie, kto prowadził pojazd - powiedziała portalowi sierżant sztabowa Małgorzata Staniszewska z Komendy Stołecznej Policji. Jak podało z kolei Radio Dla Ciebie kierowca ponoć uciekł pieszo z miejsca wypadku.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (5)

# Kocur

08.03.2024 11:24

Jakim cudem je "przebił"?? Jak to przeszło badania techniczne i zostało odebrane?? Na przystankach, przy jezdni, czy przy pasach też takie "przebijalne" są? Przecież to jakaś farsa - tu powinno CBA i nadzór budowlany od razu wjechać.

# Mironis

08.03.2024 21:44

A nie rozstrzelać od razu wszystkich???. :) . Mam w domu jednak mądrzejszego kota.

# Kolo

10.03.2024 12:18

CBA ma być przecież zlikwidowane. Teraz wszyscy mają być uśmiechnięci i szczęśliwi zatem CBA potrzebne nie będzie. Bo po co kolegom psuć biznesy. Przez 8 lat pościli, to teraz muszą trochę się podtuczyc. A wszystkim malkontentom powinny wystarczyć zapewnienia i obietnice Ukochanego Przywódcy i Słońca Peru jak też niewzruszona wiara w europejskie wartości, różnorodność i równość. Ale przecież jak mawiał klasyk - obietnice wiążą tylko tych, którzy w nie wierzą. I tego się trzymajmy

REKLAMA

# Franz

15.03.2024 21:12

Policja powinna po znalezieniu squr****na odrazu go wsadzić. Jak zostanie znaleziony i juz wytrzeźwiały to bydlakowi skonfiskować samochód, zabrać prawo jazdy na 10 lat i ukarać grzywną minimum 10 tysięcy złotych. Ku przestrodze podobny ***wom.

# Arpa61

16.03.2024 12:06

Szwagier kolegi brata postawił barierki, bo dolę odpalił naszej Umiłowanej Władzy za tysięczne zgody i pozwolenia, cetyfikaty i urzędnicze uniesienia. I znalazł się zły człowiek, który po spożyciu napojów wyskokowych wyskoczył. I umknął jak kangur z miejsca lądowania, susami. Cała nadzieja w bandzie ryżego, że zlikwiduje CBA zanim ktokolwiek trafi na ślad skakuna. - Zgłosi się kradzież, zainkasuje odszkodowanie; to są zwyczajne dzieje.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break