Wygraj roczne zakupy. Loteria Galerii Północnej
10 marca 2020
Moda na recyklomaty dotarła do centrum handlowego przy Światowida. Maszyna przyda się podczas losowania nagród.
W sobotę 7 marca w Galerii Północnej ruszyła akcja promocyjna "Zielona loteria", podczas której można wygrać karty podarunkowe i nagrody rzeczowe, nagrodą główną są roczne zakupy o wartości 24 tys. zł. Aby wziąć udział w loterii, należy do 5 kwietnia zrobić w Galerii Północnej zakupy za minimum 50 zł.
Nepotyzm, niegospodarność i zastraszanie w Królestwie Muzyki
Białołęcki Ośrodek Kultury ma jeden z największych budżetów w Warszawie, a jednak jego działalność pozostawia wiele do życzenia. Choć za pieniądze, jakimi dysponuje, można by prowadzić różnorodną działalność nie tylko w siedzibie na ul. van Gogha, lecz także we wschodnich rejonach dzielnicy, wielkie pieniądze wydawane są na koncerty z udziałem powtarzającej się grupy wykonawców, z mężem dyrektorki BOK na czele. Repertuar ośrodka jest wypadkową jej powiązań i znajomości w kręgu artystów muzyki klasycznej, głównie operowo-operetkowej, i jest coraz bardziej monotonny.
Następnie trzeba zarejestrować paragon i kupon loteryjny w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się na parterze w pobliżu sklepu TK Maxx. Po zeskanowaniu kuponu od razu dowiemy się, czy wygraliśmy którąś z nagród natychmiastowych.
- Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, należy zarejestrowany kupon do urny znajdującej się w Punkcie Obsługi Loterii - informuje Galeria Północna. - Laureat nagrody głównej zostanie wyłoniony podczas oficjalnego losowania, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 16:00 na parterze, obok sklepu TK Maxx.
Szanse na wygraną można zwiększyć, przynosząc do Galerii Północnej trzy plastikowe butelki o pojemności 0,5 lub 1,5 litra. Wystarczy wrzucić je do maszyny do recyklingu i odebrać dodatkowy kupon, jeśli posiadasz paragon za 50 zł.
Szczegóły w Regulaminie Loterii dostępnym w Punkcie Obsługi Loterii.
(dg)
.




































