Wygraj roczne zakupy. Loteria Galerii Północnej
10 marca 2020
Moda na recyklomaty dotarła do centrum handlowego przy Światowida. Maszyna przyda się podczas losowania nagród.
W sobotę 7 marca w Galerii Północnej ruszyła akcja promocyjna "Zielona loteria", podczas której można wygrać karty podarunkowe i nagrody rzeczowe, nagrodą główną są roczne zakupy o wartości 24 tys. zł. Aby wziąć udział w loterii, należy do 5 kwietnia zrobić w Galerii Północnej zakupy za minimum 50 zł.
Podejrzane typy kręcą się po Białołęce. "To włamywacze"
Mieszkańcy dzielnicy zauważają coraz więcej kręcących się po osiedlach osób, co do których zachodzi podejrzenie, że mogą być włamywaczami. Policyjne statystyki nie napawają optymizmem.
Następnie trzeba zarejestrować paragon i kupon loteryjny w Punkcie Obsługi Loterii, znajdującym się na parterze w pobliżu sklepu TK Maxx. Po zeskanowaniu kuponu od razu dowiemy się, czy wygraliśmy którąś z nagród natychmiastowych.
- Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, należy zarejestrowany kupon do urny znajdującej się w Punkcie Obsługi Loterii - informuje Galeria Północna. - Laureat nagrody głównej zostanie wyłoniony podczas oficjalnego losowania, które odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 16:00 na parterze, obok sklepu TK Maxx.
Szanse na wygraną można zwiększyć, przynosząc do Galerii Północnej trzy plastikowe butelki o pojemności 0,5 lub 1,5 litra. Wystarczy wrzucić je do maszyny do recyklingu i odebrać dodatkowy kupon, jeśli posiadasz paragon za 50 zł.
Szczegóły w Regulaminie Loterii dostępnym w Punkcie Obsługi Loterii.
(dg)
.





































