REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bemowo

kultura

 

Włoskie klimaty, francuskie grzechy, joga i psychologia koloru. Listopadowa mieszanka w BCK

  8 listopada 2022

Włoskie klimaty, francuskie grzechy, joga i psychologia koloru. Listopadowa mieszanka w BCK
materiały BCK

W powietrzu i na sklepowych półkach powoli czuć już atmosferę zbliżających się świąt. Jednak zanim na dobre wejdziemy w bożonarodzeniowy klimat, warto sprawdzić repertuar Bemowskiego Centrum Kultury i znaleźć w nim coś dla siebie.

REKLAMA

24 listopada czeka nas podróż do słonecznej Italii i koncert kulturoznawczy "Włoskie klimaty" realizowany w ramach projektu "Poznajemy i współtworzymy kulturę sąsiadów" współfinansowanego przez m.st Warszawa. Wydarzenie jest zwieńczeniem warsztatów kulturoznawczych, a na scenie zabrzmią popularne włoskie piosenki w wykonaniu Andreja Mikulczyka. Start o 19:00 w sali widowiskowej BCK przy ul.

Górczewskiej 201.

Propozycje dla pań

W tym miesiącu czeka nas wiele wydarzeń skierowanych do kobiecej części Bemowa, realizowanych w ramach budżetu obywatelskiego. Porozmawiamy o profilaktyce nowotworów piersi, będziemy gimnastykować przepony podczas "Jogi Śmiechu" oraz zgłębimy temat psychologii koloru. Odbędą się też warsztaty florystyczne i zajęcia z filcowania. Po raz kolejny, w ramach projektu Babskie Bemowo, rozsiądziemy się wygodnie na kanapach podczas seansów filmowych połączonych z dyskusją. W tym miesiącu na ekranie zobaczymy francuskie komedie "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże" oraz "A oni dalej grzeszą, dobry Boże".

Poranki dla dzieci i świąteczny jarmark

Najmłodszych widzów zapraszamy na Teatralne Poranki Bajkowe: 20 listopada spektakl "Tajemnica skarbu na kurzej nóżce". Szczegóły wszystkich wydarzeń jak zawsze na stronie bemowskie.pl w zakładce "Repertuar".

Zbliża się coroczny Świąteczny Jarmark Różności. Z tej okazji BCK zaprasza wystawców do współpracy. - Jeżeli rękodzieło to Twoje hobby lub zajmujesz się tym zawodowo, to nie może Cię zabraknąć! - przekonują organizatorzy. - Twoje stoisko będzie świetnie się prezentowało wśród choinek, pięknego oświetlenia i przy akompaniamencie koncertów na żywo. Obecność stanowisk ze świątecznymi potrawami i food trucki z pewnością przyciągną uwagę mieszkańców Bemowa, którzy chętnie i licznie przybędą do parku Górczewska cieszyć się tą niezwykłą atmosferą! Zapraszamy do kontaktu: joanna.chas@bemowskie.pl - zachęca BCK.

(as)

.
 

Polecamy

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA