Włamywacz spadł z dachu. Do szpitala poleciał śmigłowcem
25 listopada 2021
W czwartek 25 listopada w pobliżu stacji kolejowej Anin doszło do próby kradzieży, zakończonej lądowaniem helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
To była jedna z najdziwniejszych prób kradzieży, do jakich doszło w tym roku w Warszawie. Włamywacz wszedł na dach jednego z domów jednorodzinnych stojących w pobliżu skrzyżowania Patriotów, Lucerny i Widocznej, ale nie był w stanie dostać się do domu.
Złodziej spadł z dachu
Podczas próby wejścia przez okno włamywacz spadł z dachu na niższy poziom i został ranny.
Bardzo droga pseudoekologia. Butelkomaty za setki tysięcy
Po butelkomatach postawionych w ramach ekologicznego projektu złożonego do budżetu obywatelskiego Wawra pozostał jedynie niesmak. I ból głowy, bo na funkcjonowanie raptem trzech takich urządzeń i przez tylko cztery miesiące wydano ponad pół miliona złotych. Mieszkańcy pytają wprost: czy władze dzielnicy postradały rozum?
Na miejsce wezwano straż pożarną, która ściągnęła mężczyznę na ziemię. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał podejrzanego do szpitala. Policja informuje, że zostanie przesłuchany, gdy dojdzie do siebie.
(dg)
Chcesz wiedzieć więcej o Warszawie, decyzjach samorządu stolicy i swojej dzielnicy? Zapisz się na newsletter..









































