Włamał się po telewizor
18 września 2012
Czasy takie, że tylko człowiek z silną wolą obejdzie się bez telewizora. Reszta, skazana na papkę z ekranu, ciężko znosi odcięcie od źródła uzależnienia. 51-latek z Targówka musiał mieć naprawdę mocny syndrom odstawienny...
Dodatkowe lampy nad przejściami dla pieszych
Zarząd Dróg Miejskich rozpoczął doświetlanie przejść dla pieszych na Targówku Mieszkaniowym. Koło zebr ustawione zostały dodatkowe maszty rzucające na jezdnię bardzo jasne światło. To sprawdzona metoda - kilka lat temu dodatkowe lampiony stanęły na Bródnie.
Długo się jednak swoim trofeum nie nacieszył: po dwóch dniach do jego mieszkania zapukała policja.
51-latek przyznał się i poddał dobrowolnie karze sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata, grzywnę oraz obowiązek naprawienia szkody. Skradzione przedmioty policjanci odzyskali i przekazali właścicielowi.
I teraz przez te dwa lata zawiasów kombinuj, człowieku, jak żyć bez telewizora...
TW Fulik
na podstawie informacji policji




































