REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

migawka z okolicy

 

Wiosenne Wrzeciono. "Jak tu pięknie"

  29 kwietnia 2019

Wiosenne Wrzeciono. "Jak tu pięknie"

Tuż przed majówką Warszawa tonie w kwiatach. Warto wybrać się na spacer, także w te mniej oczywiste miejsca.

REKLAMA

Jeśli mowa o "pięknych Bielanach", zazwyczaj chodzi o okolicę pl. Konfederacji, Płatniczej i remontowanej właśnie Schroegera. Tymczasem wiosenne widoki można zastać także poza Starymi Bielanami, na PRL-owskich osiedlach. Jak widać na zdjęciach naszych czytelników, Wrzeciono także wygląda kwitnąco. Czyżby zła prasa tamtejszych bloków odeszła raz na zawsze do przeszłości?

- Jak tu pięknie - cieszy się mieszkanka sąsiedniego bloku.

(esc)

 

Komentarze (13)

# Wawrzyszew

29.04.2019 11:29

Po co to pisać tak jest co roku , a zła opinia się nie zmieni do czasu wymiany mieszkańców (oczywiście nie tyczy to wszystkich )
A największym problemem tamtej okolicy są bloki dawnego hotelu robotniczego jak tak zostanie to się nic nie zmieni "PATOLOGIA ZOSTANIE "

# ona

30.04.2019 10:20

W tych okolicach byłoby zawsze ładnie gdyby nie owi patologiczni mieszkańcy, których wciąż miasto w te rejony dosyła.
Całe rodziny z przeszłością i przyszłością kryminalna.
Mieszkanie daje się szybko, ale zabrać takich to problem mimo tego,że demolują, wyzywają innych, wciągają różne zabronione substancje, sikają po klatkach i nie dają innym żyć albo też zajmują się hodowlą prusaków i pluskiew.
Przychodzi Pan z zgn na zapowiadaną inspekcję i mówi, że jeszcze nie jest tak źle bo martwe prusaki w całym mieszkaniu:)
Jakby żywe na leżakach leżały to może byłby problem.
Potem zarobaczone całe bloki, prusaki i pluskwy.
Wymieńcie mieszkańców zobaczycie jak okolica rozkwitnie.
Osiedle będzie zadbane i czyste.
Każdy normalny człowiek dba o miejsce, w którym mieszka.
Może Pan Burmistrz się zainteresuje problemem.

# Asia1

30.04.2019 22:20

Taa, właśnie miałam bandę ćpunów na klatce-Dorycka 4.
Problem od ponad dwóch lat znany wszystkim odkąd jedna rodzinka się sprowadziła.
Tacy głodni,że się nie krępują,że ktoś widzi tylko nosem wciągają.
I nie ma mocnych , dwa i pół roku, od ponad roku oczekiwanie czy sąd klepnie eksmisję.
Strach,obelgi,dewastacje,groźby i nic.
Nie ma żadnych informacji.
Lokatorzy socjalni są chronieni choćby byli największym złem i a Ci co płacą mogą się bać i czekać.
Na takie przypadki powinna być natychmiastowa eksmisja.
Ale jak tu pięknie bo drzewa zakwitły a pod blokiem właśnie patole się awanturują.
Najlepiej chwalić się sukcesami ale trudne tematy to po cichu.

REKLAMA

# Kolo

01.05.2019 00:52

Trzeba zlikwidować te okoliczne ogródki działkowe na północ od Doryckiej. Tam jest taki syf i śmietnik że płakać się chce. Raj dla wszelkiej maści pijakow i mentow. A przecież to jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, linia tramwajowa i metro. Aż się prosi coś tam zrobić. Albo pod zabudowę albo park. Obojętnie byle zlikwidować ten syf. I oczywiście nie kwaterowac elemenu bo element to do barakow i niech się tam kotluja

# Sam

01.05.2019 19:28

Święte słowa, tylko słyszałam,że tam mają stawiać budynek socjalny,dla tych,którym się noga podwinęła
w życiu.
Jeśli dadzą tu znów takich, jak dają do bloków to już tylko broń sobie kupić albo uciec daleko.
Tylko kto kupi mieszkanie przy takim towarzystwie?
Mamy tu taką cwaną , nieskalaną pracą pijaczkę na osiedlu jak do opieki jedzie to dziecko na wózek inwalidzki wsadza, a jak wraca dziecko z wózka schodzi i na plac zabaw idzie a mamusia w tany.
Zgroza, banda leni, ćpunów i pijaków, którzy się do pracy nie garną i wszystko im się należy a ty głupi człowieku pracuj na nich to w nagrodę nie dadzą ci spać nocami.
Ktoś w tej okolicy taki syf zrobił i nie ma chętnych żeby tu zrobić porządek.
Te ciężkie przypadki powinny być odizolowane , nawet w barakach bo i tak niszczą wszystko co dostają.
Dzieci powinny być im odbierane bo i tak niczego dobrego od takiego" rodzica" się nie nauczą.
Zostawić tu ludzi, którzy nikomu nic złego nie robią a całą tę patologię stąd wymieść albo zawsze tak tu będzie.
Centrum handlowe,nowe bloki, metro a w środku tego takie towarzystwo kryminalne.

# kiki

06.05.2019 11:15

Nie dawno na Wrzecione zostały postanowione ławki...połowy już nie ma bo zostały zniszczone bądź wykopane przez wandali. Szkoda pieniędzy z naszych podatków :(

REKLAMA

# Ika

07.05.2019 11:42

Wszyscy zgodni tylko niestety miasto nie pomaga.
Poprzedni Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami, obecny ma nas chyba w nosie.
Są pewnie wygodniejsze tematy.
Najwyższa pora żeby ktoś się zainteresował tematem.
Skoro nie Burmistrz to może Radni?????
Bardzo prosimy o zainteresowanie się sprawą.
Ta okolica naprawdę może być piękna, fajne miejsce nad Wisłą, tylko tych złych mieszkańców trzeba przesiedlić.
Aż tak wielu ich nie ma a dokuczają okrutnie.
Ciekawe co mieszkańcy nowego bloku przy Doryckiej powiedzą jak zaczną się pijackie imprezy letnie na podwórku a potem awantury do świtu.
Dajcie ludziom wreszcie żyć i weźcie tę najgorszą patologię stąd!!!

# Kolo

07.05.2019 22:31

Ika ma rację. Tych co łamią zasady współżycia społecznego i dewastuja przestrzeń publiczna wbrew pozorom nie jest dużo, ale dolegliwość dla społeczeństwa jest znaczna. Rozwiązaniem są kontenery mieszkalne które można gdzieś w Radiowie czy za Huta postawić i niech się tam awanturuja. Nie ma innego wyjścia.
Jeśli to prawda że ma być jeszcze budowany nowy blok dla patoli to chyba gruba przesada. Jako podatnik się nie zgodzę na to bo to demoralizuje i zachęca do życia na koszt innych. To jest lokalizacyjnie super teren bo świetnie skomunikowany i z całą infrastrukturą. Właśnie takie inwestycje jak nowy budynek przy Doryckiej powinny być promowane bo to wprowadza nowa tkankę społeczną i poprawia nie tylko otoczenie ale także wymusza zmianę zachowań. Budowanie zaś budynków dla patologii wręcz pogarsza sytuacje i dewastuja otoczenie.
Niestety wszystkie tzw stare osiedla maja swoich zuli i dzieje się tak i na Bielanach i na Mokotowie (na Madalińskiego na Mokotowie jest więcej patologii niż na Doryckiej wbrew pozorom). Tyle że tam "rozrzedza" się te patologie poprzez promowanie nowych budynków o podwyższonym standardzie na sprzedaż a nie dogeszcza zulernie poprzez budowę komunalek.
Kolejna sprawa to traktowanie Doryckiej przez służby miejskie i porządkowe po macoszemu. Sprzątanie należy tam do rzadkości, liście potrafią leżeć i gonić latami, w ostatniej kolejności kosi się tam trawniki (średnio 3 razy w sezonie) o sprzątaniu niecwspomne. To także negatywnie wplywa na poczucie estetyki i dbałość o przestrzeń publiczna. Niby drobne elementy a decydują o całości.

# DR MAXWELL

20.08.2022 21:40

Chcesz kupić nerkę, narządy ciała lub sprzedać nerkę lub narządy ciała ? Szukasz okazji do sprzedania swojej nerki za pieniądze z powodu załamania finansowego i nie wiesz, co robić, skontaktuj się z nami już dziś, a zaoferujemy Ci dobrą kwotę 500 000 dolarów za Twoją nerkę. Nazywam się Doktor MAXWELL .CH. i jestem Neurologiem w SZPITALU BILL ROTH. Nasz Szpital specjalizuje się w Chirurgii Nerek, a także zajmujemy się kupnem i przeszczepem nerek od żywego i odpowiadającego dawcy. Znajdujemy się w Indiach, USA, Malezji, Singapurze. Japonia.
Uprzejmie daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub kupnem nerki lub
Organy prosimy o kontakt mailowy i mailowy.
E-mail: birothhospital@gmail.com
Jaki jest numer aplikacji: + 35795537941
Telegram: +35795537941
Wibracja : +35795537941
Z poważaniem
Dr MAXWELL. CH. (ADMIN)
SZEF ZWIĄZKU WEWNĘTRZNEGO.

REKLAMA

# DR MALATHI

25.10.2022 12:52

UWAGA!!!
WhatsAp +971545539609.
E-mail: drmalathi91@gmail
Telegram: +971545539609
Witamy w MANIPAL SZPITAL domu przeszczepu nerki. Jeśli masz kłopoty, czy potrzebujesz pieniędzy na spłatę dużego długu? Jak zebrać pieniądze na pilne potrzeby? Czekaj, dlaczego nie myślisz o sprzedaży nerki za bardzo dobrą cenę (400 000 dolarów), pierwsza płaci się przed operacją z powodu wątpliwości co do prawdziwego dawcy, jestem dr Malathi ze szpitala MANIPAL HOSPITAL w Indiach. Jesteśmy w każdym zakątku świata. USA, Malezja, Japonia, Chiny, Grecja, Turcja, Nigeria, Australia, Argentyna, Brazylia, Wielka Brytania, Ghana, itd. UWAGA:- * Dawca powinien być klinicznie zdrowy. * Aby oddać organy, musisz mieć grupy B+ i O+. * Masa ciała dawcy nie jest mniejsza niż 35. * Dawcy nie wolno palić ani pić alkoholu. Możesz skontaktować się z nami 24 godziny, a my będziemy Ci lepiej służyć, uprzejmie prosimy o kontakt przez
WhatsAp +971545539609.
E-mail: drmalathi91@gmail.com
Telegram:+971545539609
Pozdrawiam dr Malathi

# pagesteve

02.11.2022 12:06

PILNIE POTRZEBUJEMY DAWCÓW NEREK, Z SUMA [800 000 USD,] {3.5crore} SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI. SZPITAL JASLOK INDIE. JESTEM AMASPECJALISTĄ W CHIRURGII NARZĄDÓW,Będę również kupować i sprzedawać.TRANSPLANT WSZELKICH TYPÓW NARZĄDÓW Potrzebujemy twoich pilnych odpowiedzi

# Ingrid Ingrid

19.11.2022 15:27

Chcesz pożyczyć i nie wiesz, gdzie wziąć realną pożyczkę?
Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału?
Czy z jakiegoś powodu musisz ubiegać się o pożyczkę?
Czy potrzebujesz pożyczki świątecznej.
Twoja nadzieja jest wreszcie tutaj, ponieważ Elena Nino zapewnia szybkie i niezawodne pożyczki, ich usługi są w 100% autentyczne i gwarantują uzyskanie pożyczki podczas składania wniosku, skontaktuj się przez e-mail i zatwierdź już dziś pod adresem: elenanino0007@gmail.com
Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
ZAUFANIE
Ingrid

REKLAMA

# Mrs mary johnson

20.11.2022 03:05

Cześć, to Lucky Benson LOAN COMPANY. W tej firmie dajemy pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Dziś mówimy przestań i nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Pożyczamy pieniądze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby zainwestować w biznes o 2%. Chcemy za pomocą tego medium informować Cię o wszystkim, co oferujemy rzetelną i pomocną pomoc, a będziesz chętny jej udzielić. Jesteśmy szczerzy i dotrzymujemy słowa i obietnic. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail:
luckybensonloanfirm@gmail.com
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA