REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Forum Bielany

REKLAMA

# Wawrzyszew

29.04.2019 11:29

Po co to pisać tak jest co roku , a zła opinia się nie zmieni do czasu wymiany mieszkańców (oczywiście nie tyczy to wszystkich )
A największym problemem tamtej okolicy są bloki dawnego hotelu robotniczego jak tak zostanie to się nic nie zmieni "PATOLOGIA ZOSTANIE "

# ona

30.04.2019 10:20

W tych okolicach byłoby zawsze ładnie gdyby nie owi patologiczni mieszkańcy, których wciąż miasto w te rejony dosyła.
Całe rodziny z przeszłością i przyszłością kryminalna.
Mieszkanie daje się szybko, ale zabrać takich to problem mimo tego,że demolują, wyzywają innych, wciągają różne zabronione substancje, sikają po klatkach i nie dają innym żyć albo też zajmują się hodowlą prusaków i pluskiew.
Przychodzi Pan z zgn na zapowiadaną inspekcję i mówi, że jeszcze nie jest tak źle bo martwe prusaki w całym mieszkaniu:)
Jakby żywe na leżakach leżały to może byłby problem.
Potem zarobaczone całe bloki, prusaki i pluskwy.
Wymieńcie mieszkańców zobaczycie jak okolica rozkwitnie.
Osiedle będzie zadbane i czyste.
Każdy normalny człowiek dba o miejsce, w którym mieszka.
Może Pan Burmistrz się zainteresuje problemem.

# Asia1

30.04.2019 22:20

Taa, właśnie miałam bandę ćpunów na klatce-Dorycka 4.
Problem od ponad dwóch lat znany wszystkim odkąd jedna rodzinka się sprowadziła.
Tacy głodni,że się nie krępują,że ktoś widzi tylko nosem wciągają.
I nie ma mocnych , dwa i pół roku, od ponad roku oczekiwanie czy sąd klepnie eksmisję.
Strach,obelgi,dewastacje,groźby i nic.
Nie ma żadnych informacji.
Lokatorzy socjalni są chronieni choćby byli największym złem i a Ci co płacą mogą się bać i czekać.
Na takie przypadki powinna być natychmiastowa eksmisja.
Ale jak tu pięknie bo drzewa zakwitły a pod blokiem właśnie patole się awanturują.
Najlepiej chwalić się sukcesami ale trudne tematy to po cichu.

REKLAMA

# Kolo

01.05.2019 00:52

Trzeba zlikwidować te okoliczne ogródki działkowe na północ od Doryckiej. Tam jest taki syf i śmietnik że płakać się chce. Raj dla wszelkiej maści pijakow i mentow. A przecież to jest bardzo atrakcyjna lokalizacja, linia tramwajowa i metro. Aż się prosi coś tam zrobić. Albo pod zabudowę albo park. Obojętnie byle zlikwidować ten syf. I oczywiście nie kwaterowac elemenu bo element to do barakow i niech się tam kotluja

# Sam

01.05.2019 19:28

Święte słowa, tylko słyszałam,że tam mają stawiać budynek socjalny,dla tych,którym się noga podwinęła
w życiu.
Jeśli dadzą tu znów takich, jak dają do bloków to już tylko broń sobie kupić albo uciec daleko.
Tylko kto kupi mieszkanie przy takim towarzystwie?
Mamy tu taką cwaną , nieskalaną pracą pijaczkę na osiedlu jak do opieki jedzie to dziecko na wózek inwalidzki wsadza, a jak wraca dziecko z wózka schodzi i na plac zabaw idzie a mamusia w tany.
Zgroza, banda leni, ćpunów i pijaków, którzy się do pracy nie garną i wszystko im się należy a ty głupi człowieku pracuj na nich to w nagrodę nie dadzą ci spać nocami.
Ktoś w tej okolicy taki syf zrobił i nie ma chętnych żeby tu zrobić porządek.
Te ciężkie przypadki powinny być odizolowane , nawet w barakach bo i tak niszczą wszystko co dostają.
Dzieci powinny być im odbierane bo i tak niczego dobrego od takiego" rodzica" się nie nauczą.
Zostawić tu ludzi, którzy nikomu nic złego nie robią a całą tę patologię stąd wymieść albo zawsze tak tu będzie.
Centrum handlowe,nowe bloki, metro a w środku tego takie towarzystwo kryminalne.

# kiki

06.05.2019 11:15

Nie dawno na Wrzecione zostały postanowione ławki...połowy już nie ma bo zostały zniszczone bądź wykopane przez wandali. Szkoda pieniędzy z naszych podatków :(

REKLAMA

# Ika

07.05.2019 11:42

Wszyscy zgodni tylko niestety miasto nie pomaga.
Poprzedni Burmistrz rozmawiał z mieszkańcami, obecny ma nas chyba w nosie.
Są pewnie wygodniejsze tematy.
Najwyższa pora żeby ktoś się zainteresował tematem.
Skoro nie Burmistrz to może Radni?????
Bardzo prosimy o zainteresowanie się sprawą.
Ta okolica naprawdę może być piękna, fajne miejsce nad Wisłą, tylko tych złych mieszkańców trzeba przesiedlić.
Aż tak wielu ich nie ma a dokuczają okrutnie.
Ciekawe co mieszkańcy nowego bloku przy Doryckiej powiedzą jak zaczną się pijackie imprezy letnie na podwórku a potem awantury do świtu.
Dajcie ludziom wreszcie żyć i weźcie tę najgorszą patologię stąd!!!

# Kolo

07.05.2019 22:31

Ika ma rację. Tych co łamią zasady współżycia społecznego i dewastuja przestrzeń publiczna wbrew pozorom nie jest dużo, ale dolegliwość dla społeczeństwa jest znaczna. Rozwiązaniem są kontenery mieszkalne które można gdzieś w Radiowie czy za Huta postawić i niech się tam awanturuja. Nie ma innego wyjścia.
Jeśli to prawda że ma być jeszcze budowany nowy blok dla patoli to chyba gruba przesada. Jako podatnik się nie zgodzę na to bo to demoralizuje i zachęca do życia na koszt innych. To jest lokalizacyjnie super teren bo świetnie skomunikowany i z całą infrastrukturą. Właśnie takie inwestycje jak nowy budynek przy Doryckiej powinny być promowane bo to wprowadza nowa tkankę społeczną i poprawia nie tylko otoczenie ale także wymusza zmianę zachowań. Budowanie zaś budynków dla patologii wręcz pogarsza sytuacje i dewastuja otoczenie.
Niestety wszystkie tzw stare osiedla maja swoich zuli i dzieje się tak i na Bielanach i na Mokotowie (na Madalińskiego na Mokotowie jest więcej patologii niż na Doryckiej wbrew pozorom). Tyle że tam "rozrzedza" się te patologie poprzez promowanie nowych budynków o podwyższonym standardzie na sprzedaż a nie dogeszcza zulernie poprzez budowę komunalek.
Kolejna sprawa to traktowanie Doryckiej przez służby miejskie i porządkowe po macoszemu. Sprzątanie należy tam do rzadkości, liście potrafią leżeć i gonić latami, w ostatniej kolejności kosi się tam trawniki (średnio 3 razy w sezonie) o sprzątaniu niecwspomne. To także negatywnie wplywa na poczucie estetyki i dbałość o przestrzeń publiczna. Niby drobne elementy a decydują o całości.

# DR MAXWELL

20.08.2022 21:40

Chcesz kupić nerkę, narządy ciała lub sprzedać nerkę lub narządy ciała ? Szukasz okazji do sprzedania swojej nerki za pieniądze z powodu załamania finansowego i nie wiesz, co robić, skontaktuj się z nami już dziś, a zaoferujemy Ci dobrą kwotę 500 000 dolarów za Twoją nerkę. Nazywam się Doktor MAXWELL .CH. i jestem Neurologiem w SZPITALU BILL ROTH. Nasz Szpital specjalizuje się w Chirurgii Nerek, a także zajmujemy się kupnem i przeszczepem nerek od żywego i odpowiadającego dawcy. Znajdujemy się w Indiach, USA, Malezji, Singapurze. Japonia.
Uprzejmie daj nam znać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą lub kupnem nerki lub
Organy prosimy o kontakt mailowy i mailowy.
E-mail: birothhospital@gmail.com
Jaki jest numer aplikacji: + 35795537941
Telegram: +35795537941
Wibracja : +35795537941
Z poważaniem
Dr MAXWELL. CH. (ADMIN)
SZEF ZWIĄZKU WEWNĘTRZNEGO.

REKLAMA

# DR MALATHI

25.10.2022 12:52

UWAGA!!!
WhatsAp +971545539609.
E-mail: drmalathi91@gmail
Telegram: +971545539609
Witamy w MANIPAL SZPITAL domu przeszczepu nerki. Jeśli masz kłopoty, czy potrzebujesz pieniędzy na spłatę dużego długu? Jak zebrać pieniądze na pilne potrzeby? Czekaj, dlaczego nie myślisz o sprzedaży nerki za bardzo dobrą cenę (400 000 dolarów), pierwsza płaci się przed operacją z powodu wątpliwości co do prawdziwego dawcy, jestem dr Malathi ze szpitala MANIPAL HOSPITAL w Indiach. Jesteśmy w każdym zakątku świata. USA, Malezja, Japonia, Chiny, Grecja, Turcja, Nigeria, Australia, Argentyna, Brazylia, Wielka Brytania, Ghana, itd. UWAGA:- * Dawca powinien być klinicznie zdrowy. * Aby oddać organy, musisz mieć grupy B+ i O+. * Masa ciała dawcy nie jest mniejsza niż 35. * Dawcy nie wolno palić ani pić alkoholu. Możesz skontaktować się z nami 24 godziny, a my będziemy Ci lepiej służyć, uprzejmie prosimy o kontakt przez
WhatsAp +971545539609.
E-mail: drmalathi91@gmail.com
Telegram:+971545539609
Pozdrawiam dr Malathi

# pagesteve

02.11.2022 12:06

PILNIE POTRZEBUJEMY DAWCÓW NEREK, Z SUMA [800 000 USD,] {3.5crore} SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI. SZPITAL JASLOK INDIE. JESTEM AMASPECJALISTĄ W CHIRURGII NARZĄDÓW,Będę również kupować i sprzedawać.TRANSPLANT WSZELKICH TYPÓW NARZĄDÓW Potrzebujemy twoich pilnych odpowiedzi

# Ingrid Ingrid

19.11.2022 15:27

Chcesz pożyczyć i nie wiesz, gdzie wziąć realną pożyczkę?
Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału?
Czy z jakiegoś powodu musisz ubiegać się o pożyczkę?
Czy potrzebujesz pożyczki świątecznej.
Twoja nadzieja jest wreszcie tutaj, ponieważ Elena Nino zapewnia szybkie i niezawodne pożyczki, ich usługi są w 100% autentyczne i gwarantują uzyskanie pożyczki podczas składania wniosku, skontaktuj się przez e-mail i zatwierdź już dziś pod adresem: elenanino0007@gmail.com
Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi
ZAUFANIE
Ingrid

REKLAMA

# Mrs mary johnson

20.11.2022 03:05

Cześć, to Lucky Benson LOAN COMPANY. W tej firmie dajemy pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Dziś mówimy przestań i nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Pożyczamy pieniądze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby zainwestować w biznes o 2%. Chcemy za pomocą tego medium informować Cię o wszystkim, co oferujemy rzetelną i pomocną pomoc, a będziesz chętny jej udzielić. Jesteśmy szczerzy i dotrzymujemy słowa i obietnic. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail:
luckybensonloanfirm@gmail.com

# Jerome Burchael

09.12.2022 04:36

XMAS LOAN APPLY NOW
Are you a business man or woman?, Do you need a loan? Are you interested in getting any type of loan? or are you in any financial mess or do you need funds to start up your own business? Do you need loan to settle your debt or pay off your bills or start a nice business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks/other financial institutes?
contact us via company email at: jeromeburchael91@gmail.com
Thanks as we await your swift responds.
Best Regards,
Jerome Burchael

# Davina

19.12.2022 11:06

Pożyczka w renomowanej firmie jest tym, czego potrzebujesz w tej chwili.
Przedstawiam wam Novelty Finance Inc. Renomowaną firmę pożyczkową, która zapewnia rozwiązania finansowe dla osób fizycznych i firm. Novelty Finance oferuje elastyczne i różnorodne opcje pożyczek, w tym pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone, pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe, które są dostosowane do Twoich potrzeb finansowych.
Skontaktuj się z Novelty Finance Today i uzyskaj pożyczkę swoich marzeń.
Kontaktowy adres e-mail: {noveltyfinances@gmail.com}
Lub wyślij wiadomość przez WhatsApp: +447915601531.
Akceptacja regulaminu i warunków.

# larryfox2017

21.12.2022 13:39

Czy jesteś w trakcie przeglądu zadłużenia lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Nie radzisz sobie z comiesięcznymi płatnościami? Chcesz kupić dom, samochód lub pożyczkę biznesową, ale jesteś w trakcie kontroli zadłużenia lub administracji? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Możesz aplikować przez WhatsApp: +14092051142 lub e-mail: larryfox2017@hotmail.com

# MARY MASON

24.12.2022 04:59

Firma pożyczkowa Sky Wealth, udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 0f 3%.
Dzień dobry panu / pani.
Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki między 100 milionami rezerw pożyczki na 1000 euro pożyczki na rozwój biznesu: krawędź / ekspansja biznesowa konkurencyjność.
Kontaktowy adres e-mail: skywealthloanfirm@gmail.com
Oferujemy różne pożyczki
* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Kredyt konsolidacyjny
Brak opłat z góry
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij e-mail do nas już dziś
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej linii biznesowej Whatsapp: +1 (646) 4440366
Pani Mary Mason.

# MARY MASON

24.12.2022 09:35

Firma pożyczkowa Sky Wealth, udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 0f 3%.
Dzień dobry panu / pani.
Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki między 100 milionami rezerw pożyczki na 1000 euro pożyczki na rozwój biznesu: krawędź / ekspansja biznesowa konkurencyjność.
Kontaktowy adres e-mail: skywealthloanfirm@gmail.com
Oferujemy różne pożyczki
* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Kredyt konsolidacyjny
Brak opłat z góry
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij e-mail do nas już dziś
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej linii biznesowej Whatsapp: +1 (646) 4440366
Pani Mary Mason.

# Mrs mary johnson

09.01.2023 00:08

Cześć, to Lucky Benson LOAN COMPANY. W tej firmie dajemy pożyczki na całe życie. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swoje długi, czy potrzebujesz pożyczki kapitałowej, aby poprawić swój biznes? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne agencje finansowe? Potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Dziś mówimy przestań i nie szukaj dalej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie twoje problemy finansowe stały się przeszłością. Pożyczamy pieniądze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby zainwestować w biznes o 2%. Chcemy za pomocą tego medium informować Cię o wszystkim, co oferujemy rzetelną i pomocną pomoc, a Ty będziesz chętny jej udzielić. Jesteśmy szczerzy i dotrzymujemy słowa i obietnic. Skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail:
luckybensonloanfirm@gmail.com

# Jakub

07.02.2023 02:15

Czy kiedykolwiek padłeś ofiarą oszustwa? Zgubiłeś portfel lub pieniądze przez fałszywych hakerów online? Błagam o kontakt z tym godnym zaufania hakerem i ekspertem od odzyskiwania danych PRAWDZIWY HACKER. Byłem ofiarą fałszywych ludzi podających się za opcje binarne i inwestorów bitcoinowych, straciłem sumę 10 000 $ i 2 BTC z mojego portfela bitcoin przez te podróbki. Minęło trochę czasu, zanim zdałem sobie sprawę, że to oszustwa i to naprawdę boli. Wtedy mój przyjaciel usłyszał o tym i polecił mnie PRAWDZIWEMU HACKOWI, który pomógł mi odzyskać wszystko, co straciłem. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail na adres GENUINEHACKERS000@GMAIL.COM lub przez WhatsApp +1 (260) 218-3592.

# hopkinson lance

15.02.2023 12:30

Dobry dzień,
Złóż wniosek tutaj o wszelkiego rodzaju pożyczki i pomoc finansową w ciągu 24 godzin, proces jest prosty, a oprocentowanie przystępne.
Próba Cię przekona, Kontakt:
E-mail: hopkinsonloan@yahoo.com
Whatsapp/ Viber: +33753147557
Dzięki.

# Daniel

17.02.2023 15:27

Cześć,
Jestem gotów udzielić ci pożyczek osobistych w wysokości od 5 000 do 500 000 euro z jednorazową stopą procentową w wysokości 2 procent rocznie.
Jeśli potrzebujesz pożyczki na różne działania, strukturę lub gospodarstwo domowe, nie wahaj się ze mną skontaktować, aby uzyskać więcej informacji na temat tych rodzajów pożyczek:
* Gotowy dla Twojej firmy
* Pożyczka osobista
* Kredyt na nieruchomość
* Kredyt inwestycyjny
* Pożyczka na konsolidację zadłużenia
* Pożyczka na skup kredytu
E-mail: danielwallsloancompany @ gmail.com
Serdecznie.

# Mike Morgan

18.02.2023 12:09

Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.
Personal Loans (Secure and Unsecured)
Business Loans (Secure and Unsecured)
Consolidation Loan and many more.
Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
Phone number: +917428831341 (Call/What's app)

# happyday

19.02.2023 08:13

Witam wszystkich, oto przystępna oferta pożyczki, która na zawsze zmieni wasze życie, PROMOCJA JAK MOGĘ SKRÓCIĆ ŻYCIE MOJEJ RODZINY Nazywam się pani Clency Dexter. Mieszkam na Florydzie w USA i czy jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że polecę moje Broken Life i każdego pożyczkodawcę, który może zmienić życie mojej rodziny, każdemu, kto szuka pożyczki. Uszczęśliwili mnie i moją rodzinę, potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 $, aby rozpocząć moje owdowiałe życie z 3 dziećmi. Ta uczciwa i BOGA firma pożyczkowa online pomogła mi z pożyczką w wysokości 250 000,00 USD, właściwie BÓG boi się ludzi, współpracując z renomowaną firmą pożyczkową. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Clency skierowała cię do nich. Komunikacja przez e_mail:
happyday99loanfirm@gmail.com

# Unicredit Fast Loan

20.02.2023 12:53

Dobry dzień,
Szukasz pilnej DARMOWEJ pożyczki? Skontaktuj się teraz z UNICREDIT FAST LOAN, aby uzyskać natychmiastową transakcję. To jest szybkie łatwe i bezpieczne.
INFORMACJE KONTAKTOWE:
E-MAIL: unicreditfastloan@gmail.com
TELEFON:+17815611941
INSTAGRAM: @unifastloan
TWITTER: Szybka pożyczka Unicredit
FACEBOOK: Szybka pożyczka Unicredit
Pożyczka według twojego najlepszego interesu.

# MARY MASON

21.02.2023 09:57

Firma pożyczkowa Sky Wealth, udzielamy pożyczek z oprocentowaniem 0f 3%.
Dzień dobry panu / pani.
Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki między 100 milionami rezerw pożyczki na 1000 euro pożyczki na rozwój biznesu: krawędź / ekspansja biznesowa konkurencyjność.
Kontaktowy adres e-mail: skywealthloanfirm@gmail.com
Oferujemy różne pożyczki
* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)
* Kredyt konsolidacyjny
Brak opłat z góry
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij e-mail do nas już dziś
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
Możesz również skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej linii biznesowej Whatsapp: +1(646)4440366
Pani Mary Mason.

# SuiteCapitals@gmail.com

21.02.2023 18:44

( CYSCredits@Asia.com ) OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS ( CYSCredits@Post.com )
Do You Need A Loan To Consolidate Your Debt At 1%? RMPCapitals@gmail.com ( ValidusCapital@techie.com ) Or A Personal Loans * Business Loans etc. Interested Parties Should Contact Us For More Information Via Email: ValidusCapital@execs.com ( RMPCapitals@usa.com )
Please Fill the Application Form Below: -
Complete Name: -
Loan amount needed: -
Loan Duration: -
Purpose of loan: -
City / Country: -
Telephone: -
Name Of The Site You/Link Hear About Us:
( SuiteCapitals@gmail.com ) OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS ( SuiteCapitals@post.com )

# DAMIR

22.02.2023 11:41

Witam panią/pana
Chcesz skorzystać z kredytu, aby wyjść z impasu spowodowanego przez banki, przez odrzucenie twoich wniosków kredytowych.
Posiadam znaczny kapitał, który może w krótkim czasie udzielić indywidualnych pożyczek krótko- i długoterminowych w wysokości od 5 000 euro do 2 500 000 euro każdemu potrzebującym.
Skontaktuj się ze mną: damirleljak@fastservice.com

# scott

01.03.2023 14:33

Złóż wniosek o pożyczkę w ACCESS FINANCE (accessloanfirm2030@gmail.com) z oprocentowaniem 3%.
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zaspokoić swoje potrzeby finansowe? Oferujemy pożyczki od 2 000 do 50 000 000,00 euro, jesteśmy niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni, bez sprawdzania zdolności kredytowej i oferujemy 100% gwarancję kredytów zagranicznych w okresie transferu.
Oferujemy szeroką gamę pożyczek osobistych, biznesowych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych, które można dostosować do zmieniających się potrzeb i okoliczności, z 3% stopą procentową.
USŁUGI OBEJMUJĄ:
* Pożyczki osobiste
* Pożyczki biznesowe
*
Remont * Pożyczki dla klientów
* Kredyty samochodowe
itd...
Jak złożyć wniosek:
Ubieganie się o pożyczkę jest szybkie i łatwe!
Firmy lub osoby zainteresowane ubieganiem się o pożyczkę z dostępem do finansów, które potrzebują więcej informacji o tym, jak złożyć wniosek, powinny WYŚLIĆ E-MAIL na adres: accessloanfirm2030@gmail.com
Numer WhatsApp: +79258159150
Szacunek
Panie Scott
accessloanfirm2030@gmail.com
accessloanfirm2030@gmail.com
accessloanfirm2030@gmail.com
accessloanfirm2030@gmail.com

# Endre

23.03.2023 00:56

Potrzebujesz pilnej pożyczki? Udzielamy pożyczek osobistych? Pożyczki biznesowe? Kredyty mieszkaniowe? Pożyczki rolne? Pożyczki edukacyjne? Pożyczki konsolidacyjne? Kredyty samochodowe? Kredyty samochodowe? Kredyty hotelowe? Pożyczki refinansowe? i więcej pożyczek szkolnych? Pożyczki na start? .Oferujemy z oprocentowaniem 2%! Skontaktuj się z nami przez: dakany.endre@gmail.com

# Endre

23.03.2023 00:59

Czy potrzebujesz pożyczki? pożyczki osobiste? kredyty biznesowe? kredyty hipoteczne? finansowanie rolnictwa i projektów? udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek z oprocentowaniem 2%! Kontaktowy adres e-mail; (dakany.endre@gmail.com)
Oferta pożyczki.

# miller

23.03.2023 23:57

Witajcie klienci, czy jesteście zainteresowani uzyskaniem pożyczki
już od 2% oprocentowania jesteś objęty naszą firmą pożyczkową
oferujemy pożyczkę bez zabezpieczenia, a pożyczkę otrzymasz w ciągu 24 godzin
zastosowanie. aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z agentem firmy pożyczkowej za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem
millerfreddy21@gmail.com
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA