Wiadukt w Chotomowie przejezdny
12 września 2012
Razem z wiaduktami w warszawskich Płudach i Choszczówce otwarto przejazd nad torami w Chotomowie.
Kierowcy wolno czytać książkę, za komórkę jest mandat!
Za rozmowę przez telefon komórkowy kierowcy grozi mandat. Inaczej sprawa wygląda, gdy jemy kanapkę, czy nawet czytamy książkę - za takie zachowania przepisy nie przewidują sankcji. O kilku dość zaskakujących dla kierowców przepisach opowiada nam legionowska policjantka.
Wiadukt gotowy był już w czerwcu, do dzisiaj czekał na odbiory techniczne i zezwolenia na dopuszczenia do ruchu.
Przed południem 12 września przy wiadukcie zebrała się komisja, która miała orzec gotowość do dopuszczenia do ruchu. Wzorem przepraw warszawskich obiekcji nie było - nad linią kolejową można już przejeżdżać wiaduktem.
(wt)
.






































