REKLAMA

Puls Warszawy

komunikacja »

 

Weekendowe zmiany w kursowaniu SKM

  19 maja 2023

alt='Weekendowe zmiany w kursowaniu SKM'
DB

W najbliższe trzy weekendy tj. 20-21 maja, 27-28 maja oraz 3-4 czerwca, z powodu prac przy przebudowie i modernizacji stacji Warszawa Zachodnia nastąpią zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej linii S3, S4 i S40. Zapoznaj się z rozkładem jazdy!

REKLAMA

W piątek 19 maja ostatni wieczorny pociąg S3 z Radzymina skończy swój bieg na przystanku Warszawa Powązki. W sobotę i niedzielę 20 i 21 maja, dwa pierwsze poranne pociągi w kierunku Legionowa pojadą z przystanku Warszawa Powązki, a jeden popołudniowy ze stacji Warszawa Gdańska. W przeciwną stronę do Warszawy, jeden popołudniowy pociąg skończy bieg na stacji Warszawa Gdańska. Opóźnienia pociągów to już sprawa polityczna Opóźnienia pociągów to już sprawa polityczna
Radni województwa mazowieckiego zapoznali się z informacją wojewody Konstantego Radziwiłła w sprawie przyczyn chaosu w ruchu kolejowym i ograniczania przez PKP Polskie Linie Kolejowe liczby pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich. W tle utrudnień na kolei trwają przepychanki PO i PSL z PiS, będące elementem kampanii przed wyborami samorządowymi.

Jak pojedzie S3 na trasie z Legionowa do Warszawy

W kolejny piątek, czyli 26 maja, dwa ostatnie wieczorne pociągi S3 w kierunku Legionowa i Wieliszewa, pojadą w skróconej relacji ze stacji Warszawa Zachodnia (peron 9). W odwrotnym kierunku, trzy ostatnie wieczorne pociągi pojadą w skróconej relacji do stacji Warszawa Zachodnia (peron 9) lub przystanku Warszawa Powązki. W sobotę i niedzielę 27-28 maja, dwa pierwsze poranne pociągi w kierunku Legionowa pojadą z przystanku Warszawa Powązki, a jeden popołudniowy ze stacji Warszawa Gdańska. Ostatni, wieczorny pociąg z Lotniska Chopina dotrze tylko do przystanku Warszawa Rakowiec, a do Legionowa ostatni kurs odjedzie z przystanku Warszawa Powązki. W przeciwną stronę do Warszawy, jeden popołudniowy pociąg skończy bieg na stacji Warszawa Gdańska, a przedostatni wieczorny pociąg skończy trasę na przystanku Warszawa Powązki.

W piątek 2 czerwca, ostatni wieczorny pociąg z Radzymina pojedzie w skróconej relacji do przystanku Warszawa Powązki. W sobotę i niedzielę 3 i 4 czerwca, dwa pierwsze poranne pociągi w kierunku Legionowa pojadą z przystanku Warszawa Powązki. W przeciwną stronę do Warszawy, jeden popołudniowy pociąg skończy bieg na stacji Warszawa Zachodnia (peron 9).

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

S4 z Legionowa do Warszawy

W piątek 19 maja, ostatni wieczorny pociąg z Piaseczna pojedzie w skróconej relacji do przystanku Warszawa Powązki. W sobotę i niedzielę 20-21 maja, wszystkie pociągi S4 będą kursowały wyłącznie w skróconej relacji Warszawa Powązki - Legionowo lub Wieliszew.

W piątek 26 maja, dwa ostatnie wieczorne pociągi w kierunku Legionowa i Wieliszewa pojadą w skróconej relacji ze stacji Warszawa Zachodnia (peron 9) lub z przystanku Warszawa Powązki. Ostatni, wieczorny pociąg z Lotniska Chopina dotrze tylko do przystanku Warszawa Rakowiec. W odwrotnym kierunku trzy ostatnie, wieczorne pociągi pojadą w skróconej relacji do stacji Warszawa Zachodnia (peron 9) lub przystanku Warszawa Powązki. W sobotę i niedzielę 27 i 28 maja, wszystkie pociągi SKM S4 będą kursowały wyłącznie w skróconej relacji Warszawa Powązki - Legionowo lub Wieliszew.

Zmiany dotkną również linię S40 kursującą ze stolicy do Piaseczna. W piątek 2 czerwca, ostatni wieczorny pociąg z Piaseczna pojedzie w skróconej relacji z przystanku Warszawa Powązki.

Z dokładnymi rozkładami jazdy SKM linii S3, S4 i S40 można się zapoznać na stronie www.wtp.waw.pl

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe