REKLAMA

Puls Warszawy

Artykuł sponsorowany

 

Dlaczego wynajem kontenerów w Warszawie może być kluczem do sukcesu Twojego biznesu?

  19 maja 2023

alt='Dlaczego wynajem kontenerów w Warszawie może być kluczem do sukcesu Twojego biznesu?'
źródło: Mobilbox Polska

Kontenery już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z ogromnymi blaszanymi magazynkami służącymi do przechowywania towarów w porcie. Teraz to dużo tańszy sposób np. na stworzenie zaplecza dla dużej budowy lub zakwaterowania sezonowych pracowników a nawet stworzenia modułowego domu do całorocznego zamieszkania. Na jaką ofertę możemy liczyć w Warszawie?

REKLAMA

Jak podaje https://mobilbox.pl/wynajem-kontenerow-warszawa/ Warszawa charakteryzuje się największą aktywnością rynku budowlanego w Polsce, co wiąże się z dużym popytem na usługę wynajmu i sprzedaży kontenerów. Ostatnie lata były rekordowe pod względem oddawanej powierzchni biurowej i mieszkaniowej.

Warszawa prężnie rozwijającym się rynkiem dla firm kontenerowych?

Według wielu źródeł najwięcej powierzchni biurowej w Warszawie znajduje się obecnie na Mokotowie i szacowana jest na koło 1,5 mln metrów kwadratowych. Ocenia się, że w najbliższych latach to jednak Wola będzie najbardziej popularna w lokowaniu inwestycji biurowych. Obecność na tym rynku największych firm budowlanych i uznanych deweloperów, przyczynia się do rozwoju firm kontenerowych. Na rynku firmy te oferują wynajem i sprzedaż kontenerów w różnych konfiguracjach oraz różnej wielkości i powierzchni budynki modułowe. Największą popularnością w stolicy cieszą kontenery biurowe. Warszawa masowo korzysta też z kontenerów budowlanych, wykorzystywanych jako: pojedyncze moduły biurowe, duże obiekty modułowe oraz tymczasowe zaplecza budowlane.

Wstąp do księgarni

Profesjonalne biura, w których nic nie brakuje?

Obecnie obiekty będące zapleczami budowy, to profesjonalne biura dla dyrektora projektu, kierownika budowy, kadry inżynierskiej, projektantów, działu zaopatrzenia oraz pracowników budowlanych i firm podwykonawczych. Zaplecza budowy dysponują przestronnymi biurami typu Open Space, niewielkimi pokojami oraz gabinetami z dodatkowym wyposażeniem. W obiekcie modułowym zainstalowane są też kontenery sanitarne, wykonane w różnych konfiguracjach. Co istotne, kontenerów nie trzeba kupować na własność, odpowiednie firmy zajmują się ich wynajmem. Ich ceny są "skrojone" pod indywidualne wymagania klienta.

REKLAMA

Kontener jako... mieszkanie?

Może to jeszcze wielu dziwić, jednak w kontenerze modułowym da się żyć! Od wielu lat można zaobserwować rosnącą popularność wszelkich kontenerów, które mogą być wykorzystywane jako całoroczne mieszkania a nawet domy z kontenerów. W ostatnich latach klienci poszukują kontenerów na tymczasowy pobyt np. kontenera na działkę, kontenerów dla pracowników tymczasowych zatrudnianych przy pracach polowych oraz do zakwaterowania pracowników robót budowlanych. Nowym trendem jest poszukiwanie rozwiązań w zakresie domów z kontenerów o powierzchni od 13 do 35 m2. W takim mieszkaniu zaplanować można łazienkę z prysznicem, umywalką i ubikacją, strefę kuchenną z aneksem kuchennym z lodówką, zlewem z kranem i kuchenką elektryczną na czele oraz częścią mieszkalną przystosowaną do całodziennego pobytu wraz z sypialnią.

(jr)

 

REKLAMA

Komentarze (1)

# Wredny Kocur

23.05.2023 16:34

P....cie się w te puste łby! Dostosowanie kontenera do potrzeb użytkowych przewyższa kosztem ekwiwalent normalnego budownictwa! Tymi farmazonami na YT już niejeden architekt wytarł podłogę. Sukces szczególnie widać na skrzyżowaniu Chmielnej i Żelaznej :P "Da się żyć!" i w lepiance z g...a i słomy - taniej i izolacja termiczna o niebo lepsza, niż kloca z blachy - mieszkania, w której osobom propagującym takie bzdury z całego serca życzę.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy