Zderzenie na Kercelaku. Kierowcę wyciągali strażacy
2 lutego 2021
We wtorek 2 lutego na ruchliwym skrzyżowaniu Okopowej z al. "Solidarności" doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych.
Około godz. 13:00 na Kercelaku jaguar uderzył w bok skody, która z kolei wpadła na słup sieci trakcyjnej. Kierowca nie był w stanie wydostać się z samochodu o własnych siłach.
Dwa podwórka na Niskiej po remoncie
Dwa podwórka przy ul. Niskiej przeszły gruntowną przebudowę. Stara infrastruktura została usunięta, a zieleń - zanim ruszyły prace - zabezpieczona przed uszkodzeniami. Efekty zmian są już dobrze widoczne: przestrzeń jest bardziej zielona, przyjazna i uporządkowana.
Wypadek na Kercelaku
Strażacy wydobywali kierowcę skody i przekazali go ratownikom medycznym. Mężczyzna trafił do szpitala. Jak informuje policja, w momencie wypadku światła na wyjątkowo ruchliwym skrzyżowaniu nie działały.
(dg)











































