REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Wpadł w szał i zdemolował tramwaj

  14 lipca 2023

alt='Wpadł w szał i zdemolował tramwaj'
źródło: Straż Miejska

Pewien pasażer tramwaju wieczorem wpadł w furię i zaczął demolować wagon, którym jechał. Motorniczy wezwał strażników miejskich.

REKLAMA

Dochodziła godzina 23, gdy strażnicy miejscy z Woli otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który kopiąc w fotele demolował tramwaj linii 20 na ulicy Skierniewickiej.

Był pod wpływem psychotropów?

Po przybyciu strażników miejskich na miejsce, motorniczy poinformował funkcjonariuszy, że agresywny pasażer kopał w fotele i wyposażenie pojazdu, pięściami i głową uderzał w szyby, a jedną z nich, do kabiny motorniczego, zbił.

- Pobudzony mężczyzna był wewnątrz wagonu. Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać? Kupujemy podręczniki - gdzie ich szukać i o czym warto pamiętać?
Mimo iż do rozpoczęcia roku szkolnego zostało kilka tygodni, większość rodziców zaczyna kompletować wyprawki szkolne. Wiele osób decyduje się na zakupy przez internet, gdyż zamówienia można dokonać szybko i sprawnie przy pomocy swojego telefonu. Gdzie więc szukać podręczników dla dzieci online? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego typu asortymentu? Poniżej kilka przydatnych wskazówek.
Sprawiał wrażenie, jakby był pod wpływem środków psychoaktywnych. Nie reagował na nasze polecenia - opisują interwencję strażnicy. Aby zatrzymać mężczyznę, funkcjonariusze zmuszeni byli użyć ręcznego miotacza gazu i kajdanek. Dopiero wtedy 30-letni agresor został wyprowadzony z wagonu i umieszczony w radiowozie, a następnie przekazany policji.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze (4)

# Kolo

15.07.2023 08:33

To od czego funkcjonariusze mają pałki i inne środki przymusu bezpośredniego. Od razu powinien dostać parę pałek i byłby spokój. Jest zbyt duża tolerancja dla pijakow, cpunow i innej maści degeneratow. Jakby była świadomość, że mozna dostać po plecach to też byłaby inna postawa. Zero tolerancji dla degeneratow

# Erneścio

24.07.2023 14:57

ORMO jak było to spokój był a teraz to głaszczą te bezmózgie jamochłony jak nie wiem co. PRL był ponoć taki zły, a była taka cisza, spokój, miasta nocami puściuteńkie a dziś na dworcu zachodnim o 7:30 rano ekipa bezdomniaków upitych do granic bólu tuż przed wejściem rozłożona jak ja na plaży w Palermo rok temu, haha. Takich agresorów to ja pod oknami na Grójeckiej mam mnogo każdego wieczoru, a raczej nocą. Drą te mordki aż niemiło. No co zrobicie? Nic, mentalność zwana honorem, godnością i innymi upadła i nigdy już nie wróci. Więszkość rodzonych po 2000 roku to już nie ludzie.

# Sjekc

26.08.2023 20:08

Wola to stan umysłu, jest wola i ochota... Stan umysłu.

REKLAMA

# Dbdoc

30.08.2023 20:52

Ciekawe gdzie ten tramwaj jechał?!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy