REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Kolo

15.07.2023 08:33

To od czego funkcjonariusze mają pałki i inne środki przymusu bezpośredniego. Od razu powinien dostać parę pałek i byłby spokój. Jest zbyt duża tolerancja dla pijakow, cpunow i innej maści degeneratow. Jakby była świadomość, że mozna dostać po plecach to też byłaby inna postawa. Zero tolerancji dla degeneratow

# Erneścio

24.07.2023 14:57

ORMO jak było to spokój był a teraz to głaszczą te bezmózgie jamochłony jak nie wiem co. PRL był ponoć taki zły, a była taka cisza, spokój, miasta nocami puściuteńkie a dziś na dworcu zachodnim o 7:30 rano ekipa bezdomniaków upitych do granic bólu tuż przed wejściem rozłożona jak ja na plaży w Palermo rok temu, haha. Takich agresorów to ja pod oknami na Grójeckiej mam mnogo każdego wieczoru, a raczej nocą. Drą te mordki aż niemiło. No co zrobicie? Nic, mentalność zwana honorem, godnością i innymi upadła i nigdy już nie wróci. Więszkość rodzonych po 2000 roku to już nie ludzie.

# Sjekc

26.08.2023 20:08

Wola to stan umysłu, jest wola i ochota... Stan umysłu.

REKLAMA

# Dbdoc

30.08.2023 20:52

Ciekawe gdzie ten tramwaj jechał?!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA