REKLAMA

Puls Warszawy

kalendarz imprez

 

Plejada gwiazd na warszawskich Wiankach nad Wisłą. Jakie jeszcze atrakcje?

  22 czerwca 2023

Plejada gwiazd na warszawskich Wiankach nad Wisłą. Jakie jeszcze atrakcje?
źródło: Facebook/Wianki nad Wisłą w Warszawie

Tegoroczne warszawskie Wianki nad Wisłą będą obfitowały w wiele wydarzeń, a wieczorem na muzycznej scenie pojawi się m.in. zespół Felivers, Smolasty i Dawid Kwiatkowski. Zwieńczeniem sobotniej imprezy na Podzamczu będzie koncert poświęcony twórczości legendy polskiej muzyki - Kory Jackowskiej.

REKLAMA

W tym roku, w sobotę 24 czerwca, finałowy koncert przebiegnie pod hasłem: "Kora. Przyszłam na świat po to" jako hołd dla wielkiej artystki i jej miłości do muzyki. Zanim się rozpocznie, na przybyłych na Podzamcze mieszkańców czeka wiele atrakcji. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.

Rodzinnie nad Wisłą

Obchody tegorocznych Wianków nad Wisłą rozpoczną się o godz. 12:00 w okolicach Multimedialnego Parku Fontann, piknikowymi atrakcjami dla całej rodziny. W zrekonstruowanej wiosce Słowian będzie można odwiedzić warsztat tkacki, garncarski i spróbować pradawnej kuchni. Miłośnikom historii z pewnością przypadnie do gustu osada flisacka. Ponadto znajdą się różnorodne strefy tematyczne, takie jak Eko Wianki, w której będzie można dowiedzieć się więcej o zrównoważonym stylu życia i ekologii, czy strefa warsztatowa, gdzie będzie można upleść kolorowe, pachnące nakrycie głowy. Nie zabraknie również strefy kulinarnej z tradycyjnymi przysmakami Mazowsza.

Zapraszamy na zakupy

Zabrzmi muzyka Kory

Na scenie nad Wisłą koncerty rozpoczną się o 19:15. Jako pierwszy wystąpi zespół Felivers, a następnie Smolasty i Dawid Kwiatkowski. Zwieńczeniem muzycznej części będzie wyjątkowy koncert poświęcony twórczości niezapomnianej liderki zespołu Manaam - Korze Jackowskiej. Podczas wydarzenia pod hasłem "Kora. Przyszłam na świat po to" swoje interpretacje największych przebojów artystki zaprezentują: Ralph Kamiński, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni, Muniek Staszczyk, Bovska, Organek, Natalia Przybysz, Ania Karwan, Maciej Musiałowski, Karolina Lizer & Zee Krayski oraz exMaanam.

(jr)

.
 

Komentarze (1)

# dub

23.06.2023 16:17

plejada gwiazd!
chyba na niebie...
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA