REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0
Puls Warszawy

drogi »

Remonty na Wisłostradzie, Zajączka i Przyczółkowej. Kierowców czekają utrudnienia

  dzisiaj, 07:50

alt='Remonty na Wisłostradzie, Zajączka i Przyczółkowej. Kierowców czekają utrudnienia'
źródło: zdm.waw.pl

Warszawscy drogowcy kontynuują letni sezon remontowy. Prace obejmą kolejne odcinki Wisłostrady, ulice Zajączka, Krajewskiego oraz Przyczółkową i będą wiązały się ze zmianami w organizacji ruchu oraz kursowaniu autobusów.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Drogowcy rozpoczęli przygotowania do frezowania kolejnego odcinka Wisłostrady. Równolegle trwają prace na ulicach Zajączka i Krajewskiego, gdzie rozpoczyna się wymiana nawierzchni jezdni. Nowy asfalt pojawi się także na ul. Samochody na ścieżkach i wysepkach. Urzędnicy: "Zgłaszajcie na policję" Samochody na ścieżkach i wysepkach. Urzędnicy: "Zgłaszajcie na policję" Jeden z mieszkańców Śródmieścia zwrócił się do dzielnicowej radnej w sprawie nielegalnego parkowania przy ulicy Koszykowej. Czy urzędnicy zamierzają coś z tym zrobić? Przyczółkowej.

29 lipca rozpoczęła się budowa zawrotki na Wybrzeżu Kościuszkowskim, która umożliwi kierowcom dojazd do Trasy W-Z. To przygotowanie do remontu odcinka między Tunelem Wisłostrady a ul. Grodzką. Obecnie pomiędzy ulicami Boleść i Grodzką kierowcy mają do dyspozycji po dwa pasy ruchu w obu kierunkach. W pierwszym tygodniu sierpnia rozpocznie się wymiana krawężników. Na odcinku od Grodzkiej do Nowego Zjazdu również utrzymane zostaną po dwa pasy ruchu w każdą stronę.

Remont ulic Zajączka i Krajewskiego

W piątek, 31 lipca, około godziny 7 rozpocznie się kolejny etap remontu ulic Zajączka i Krajewskiego. Zamknięty zostanie odcinek od końca brukowanej nawierzchni do wjazdu na drogę wzdłuż Skweru Bergera "Goliata".

Objazdy poprowadzą ulicami Mickiewicza, Andersa, Dawidowskiego, Słomińskiego, Szymanowską i Zakroczymską. Zakaz wjazdu nie będzie obowiązywał mieszkańców dojeżdżających do posesji.

Wstąp do księgarni

Przyczółkowa i Gronowa z nową nawierzchnią

W weekend 1-2 sierpnia na ul. Przyczółkowej, pomiędzy Czekoladową a Rosochatą, prowadzone będą prace związane z odtworzeniem nawierzchni po budowie kanalizacji. Zamknięte zostaną odcinki ul. Przyczółkowej i Gronowej, a ul. Czekoladowa utraci połączenie z Przyczółkową.

Objazdy zostaną poprowadzone ulicami Rosochatą, Przyczółkową, Przekorną i Drewny. W weekend zmienią się również trasy autobusów linii 139, 239, 251, 519 i N50.

Red

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 1olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 2olowkowa kraina swiatowida ostatnie miejsca 0

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

REKLAMA

eRecepta - recepta online
eRecepta - recepta online

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane w Pulsie Warszawy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni