REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

Zgubiła go nadmierna nerwowość podczas kontroli

  11 lipca 2023

alt='Zgubiła go nadmierna nerwowość podczas kontroli'
źródło: KRP II

Mokotowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej forda, którego kierowca przy ul. Odyńca popełnił wykroczenie drogowe. W pojeździe oprócz kierowcy było jeszcze dwóch pasażerów. Jeden z nich mocno zdenerwował się na widok mundurowych.

REKLAMA

Nerwowe zachowanie jednego z mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów.

Znaleźli nielegalne substancje

- Podczas legitymowania mężczyźni nie chcieli podać swoich adresów zamieszkania. Twierdzili, że przebywają na terenie Wielkiej Brytanii i Szwecji. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Policjanci w trakcie kontroli osobistej i przeszukania przewożonego bagażu, znaleźli w niebieskiej walizce susz brunatno-zielony, 238 żółtych oraz 1200 zielonych tabletek, do posiadania których przyznał się zdenerwowany 25-latek - informuje aspirant Iwona Kijowska. Mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego został zatrzymany. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Zapraszamy na zakupy

Prokurator przedstawił zarzut

Badania zabezpieczonych tabletek wskazały, iż zawierają oksykodon - środek odurzający. Po zebraniu materiału dowodowego prokurator przedstawił młodemu mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających - 1437 sztuk tabletek odurzających oraz marihuany oraz zawnioskował do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. 25-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu jednak znacznie poważniejsza kara, nawet do 10 lat więzienia.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break