REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

Odzyskali sportowe auto za pół mln złotych

  6 lipca 2023

alt='Odzyskali sportowe auto za pół mln złotych'
źródło: KRP II

Czynności operacyjne policjantów z Mokotowa doprowadziły do odzyskania pojazdu o wartości pół miliona złotych. Porsche 911 zostało już zwrócone właścicielowi.

REKLAMA

Do mokotowskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o przywłaszczeniu powierzonego mienia - drogiego, sportowego samochodu Porsche 911.

Trop prowadził na Białołękę

- Właściciel firmy leasingowej zgłosił, że leasingobiorca od dłuższego czasu nieterminowo spłacał raty leasingu. Mimo że właściciel wezwał klienta do zwrotu pojazdu, 55-latek "machnął na nie ręką" i dalej użytkował auto - wyjaśnia aspirant Iwona Kijowska. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Sprawą zajęli się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Ustalili, że Porsche 911 najprawdopodobniej znajduje się na terenie Białołęki.

Zapraszamy na zakupy

Sportowa fura wróciła do właściciela

Dzięki skutecznym działaniom policjanci zabezpieczyli Porsche 911, warte 500 tys. zł. - Kierujący autem 55-letni mężczyzna tłumaczył, że nie jest właścicielem pojazdu, że pożyczył go od kolegi. Samochód został zwrócony firmie leasingowej - wyjaśnia policjantka. Zgodnie z kodeksem karnym, kto przywłaszcza sobie cudzą rzecz podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA