REKLAMA

Mokotów

kronika policyjna »

 

"Zawodowy" złodziej zatrzymany na Mokotowie

  12 lipca 2023

alt='"Zawodowy" złodziej zatrzymany na Mokotowie'
źródło: KRP II

Mokotowscy policjanci zatrzymali złodzieja podejrzanego o liczne kradzieże rowerów. Zaskoczyli go na gorącym uczynku w chwili, kiedy usiłował przeciąć zabezpieczenie jednośladu przy ul. Wołoskiej.

REKLAMA

30-letni mężczyzna usiłował przeciąć zabezpieczony linką rower. Nie wiedział, że jest obserwowany przez kamery monitoringu przy ul. Wołoskiej. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Poinformowani o tym fakcie policjanci, natychmiast udali się we wskazane miejsce.

Przyłapany na gorącym uczynku

Trzymający w rękach nożyce, całkowicie zaskoczony złodziej, nie spodziewał się policjantów. Rower o wartości 2300 złotych został zwrócony właścicielce, która nie kryła zadowolenia. Poinformowała, że przypięła rower do stojaka i udała się na zakupy do pobliskiej galerii. Nie przypuszczała, że po powrocie czeka ją taka niespodzianka.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Złodziej i handlarz rowerami w jednym

- Podczas interwencji mężczyzna tłumaczył, że handluje rowerami, za sprzedaż których otrzymuje gotówkę. Pieniądze przeznacza na bieżące potrzeby. W chwili zatrzymania już było wiadomo, że na swoim koncie ma jeszcze inne kradzieże - przyznaje aspirant Iwona Kijowska. Policjanci przedstawili 30-latkowi osiem zarzutów kradzieży. Do wszystkich się przyznał. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuMokotów

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA