REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Kradzieże na BP przy Modlińskiej. Policja szuka podejrzanych

  30 czerwca 2023

Kradzieże na BP przy Modlińskiej. Policja szuka podejrzanych
źródło: KRP VI

Policjanci z Białołęki poszukują sprawców niedawnych kradzieży, do których doszło na stacji paliw przy ul. Modlińskiej 54. Mężczyźni widoczni na opublikowanych zdjęciach są podejrzani o dokonanie przestępstw.

REKLAMA

Policja z Białołęk publikuje zdjęcia podejrzewanych o kradzieże paliwa na stacji BP przy Modlińskiej.

Kradzież na stacji BP

Pierwszy z podejrzanych to około 35-40 letni mężczyzna ciemniejszej karnacji, dłuższe włosy. Ubrany był w rozpinaną szarą bluzę, ciemne spodnie i ciemne buty. Jak wyglądają zakupy na e-raty? Jak wyglądają zakupy na e-raty?
Coraz większa liczba przedsiębiorców działających w branży e-commerce umożliwia klientom zakupy w systemie ratalnym. Taką opcję wprowadzają także niektórzy operatorzy płatności online. To prosta procedura, w ramach której wniosek o zakup na e-raty rozpatrywany jest w zaledwie kilka minut. Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zdecydujesz się na rozłożenie płatności na raty w sklepie internetowym.
Zdjęcia nie pokazują twarzy, więc trudno będzie zidentyfikować podejrzanego - chyba że najbliższej rodzinie i znajomym. Na stację podjechał granatowym fordem.

Kup bilet

Druga kradzież w ostatnim czasie

Do kradzieży paliwa na kwotę 700 zł na stacji BP przy Modlińskiej doszło 13 maja. Mężczyzna ma około 180 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Tego dnia ubrany był w białą koszulkę, czarne spodnie, sportowe białe buty, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czarnego z białym elementem na środku. Przyjechał białą skodą.

Jak pomóc policjantom z Białołęki

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu tożsamości mężczyzny z granatowego forda, proszony jest o kontakt z policjantami w komisariacie przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerem tel. 47 723-75-56, powołując się na numer sprawy KP-D-II-2689/22. Natomiast w sprawie mężczyzny z białej skody należy dzwonić pod numer 47 723-51-30 lub 47 723-52-20 powołując się na numer KP-D-II-2986/22, lub osobiście zgłosić się do komisariatu. Policja w obu przypadkach gwarantuje anonimowość.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy