W hołdzie poległym
26 lutego 2010
Jeszcze w tym roku na Woli stanie kolejny pomnik.
Na tę inwestycję władze dzielnicy otrzymały z urzędu miasta 40 tys.
To miejsce ma krzyczeć: "Nigdy więcej wojny!"
W Dniu Pamięci o Cywilnej Ludności Powstańczej Warszawy uroczyście otwarto drzwi do budynku Izby Pamięci na Woli - nowego oddziału Muzeum Warszawy. Przestrzeń ma przywracać pamięć o zamordowanych i poległych w czasie powstania. Od 4 października wnętrze jest otwarte dla publiczności.
zł. Pomnik w formie stelli pionowej ma stanąć na rogu ulic Wolskiej i Sokołowskiej.
ap
.








































