Szokująca umowa z Orlenem. Członkowie "Solidarności" z rabatem na benzynę
1 kwietnia 2023
PKN Orlen zdecydował się przyznać rabat na paliwo członkom popierającego rząd Mateusza Morawieckiego związku zawodowego "Solidarność".
"Komisja Krajowa NSZZ "Solidarność" podpisała z PKN Orlen umowę, na podstawie której członkowie związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych na stacjach paliw PKN Orlen" - poinformował największy związek zawodowy w Polsce.
Rabaty na paliwo
Związkowcy będą musieli wyrobić elektroniczną legitymację członkowską, a następnie udać się na jedną ze wskazanych stacji Orlenu po kartę rabatową. "Solidarność" nie informuje, jak duże rabaty będą przysługiwać jej członkom.
Seanse w kinach są zbyt głośne. "Mamo, wychodzimy stąd"
Skargi na zbyt głośne reklamy i seanse w warszawskich kinach zdarzają się coraz częściej. Ostatnio napisała do nas matka 7-latka, który nie wytrzymał i podczas filmu wyszedł z kina. - Cierpi na tym słuch i psychika naszych dzieci - przekonują rodzice. Co na to Rzecznik Praw Dziecka oraz Sanepid?
Biorąc pod uwagę galopującą inflację i drogą benzynę trudno określić umowę z Orlenem inaczej, niż jako szokującą i wątpliwą moralnie. Warto przypomnieć, że "Solidarność" blisko współpracuje z Prawem i Sprawiedliwością. To z jej inicjatywy został wprowadzony m.in. zakaz handlu w niedzielę.
Lista warszawskich stacji z rabatem dla związkowców
(jok)
.





































