REKLAMA

biedronka 050 1biedronka 050 2biedronka 050 0
Bielany

migawka z okolicy »

 

Tulipanów na Młocinach nie będzie. Wandale w akcji

  26 listopada 2015

alt='Tulipanów na Młocinach nie będzie. Wandale w akcji'
źródło: Facebook / Zarząd Oczyszczania Miasta

Niedawno na trawniku obok stacji Młociny zasadzono cebulki tulipanów. Wszystko na nic.

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0
W ramach akcji sadzenia roślin na ulicach Warszawy Zarząd Oczyszczania Miasta zasadził na trawniku ul. Nocznickiego 8000 cebulek tulipanów. Niestety trawnik został właśnie zdewastowany przez wandali. Coraz więcej dzików w mieście. Sposobem ratusza są... ulotki i plakaty Coraz więcej dzików w mieście. Sposobem ratusza są... ulotki i plakaty Mieszkańcy Chomiczówki coraz częściej spotykają dziki pod swoimi oknami, w okolicach przystanków i osiedlowych alejek. Skarżą się, że zamiast realnych działań, otrzymują od miasta... materiały informacyjne. Urzędnicy tłumaczą, dlaczego dzików nie da się łatwo odłowić ani wywieźć, a radni apelują o zdecydowane kroki. Nieznani sprawcy przeorali teren, wyjedli cebulki i pochrząkując oddalili się w kierunku Puszczy Kampinoskiej. Kwiatów na wiosnę nie będzie.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

Komentarze (5)

# Rychu

26.11.2015 23:15

Może zrobił to ZOM? Może cebulki były wadliwe, kwiatki nie takie? Nie słyszałem żeby wandale mieli traktory i orali nimi trawnik.

# DAREK KASPROWICZA

27.11.2015 11:34

GŁODNE DZIKI POJAWIAJĄ SIĘ W TEJ OKOLICY.

# Abc

28.11.2015 11:30

W ramach akcji... Panie Dominiku Gadomski, dalej czytać nie będę. To jest bełkot, nowomowa. Instrukcja obsługi gaśnicy. Czy mógłby Pan pisać ludzkim językiem? Liczę na pogłębioną refleksję.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

# 7gosia

28.11.2015 17:05

U mnie w ogródku przy lasku bielańskim też wszystkie cebulki tulipanów wyjedzone.Dziki były bez skrupułów!

# rys

01.12.2015 22:21

a gdzie była nasza kochana straż miejska nie pilnowali kwiatkow panstwowych
więcej na forum

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

bck akademia malucha 3bck akademia malucha 0

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA