Trzylatka choruje na raka. W poniedziałek zbiórka krwi
18 lutego 2022
21 lutego obok bemowskiego urzędu dzielnicy odbędzie się zbiórka krwi dla Mai Obojskiej, która walczy z nowotworem.
- Dziewczynka dzielnie walczy z rakiem i każdorazowo po przyjęciu chemioterapii musi mieć przetaczaną krew - informuje bemowski ratusz.
Pomoc dla Mai
Krew dla trzylatki będzie można oddać w poniedziałek 21 lutego na parkingu urzędu dzielnicy na rogu Górczewskiej i Powstańców Śląskich, niestety w bardzo niedogodnych godzinach: od 9:00 do 14:00. Bemowski ratusz zachęca też do oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.
Sukces WAT. Wynalazek z Bemowa rusza w świat
Po 14 latach pracy nad nowym rozwiązaniem bemowskiej uczelni udało się zawrzeć kontrakt na produkcję nowatorskich wagonów.
Jako odbiorcę należy wskazać Maję Obojską i Dziecięcy Szpital Kliniczny przy Żwirki i Wigury.
(dg)
.










































