REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0
Białołęka

Komunikacja

 

Tramwaje wracają do normalnego kursowania

  2 września 2016

alt='Tramwaje wracają do normalnego kursowania'

W niedzielę Tarchomin będzie pozbawiony tramwajów, ale w poniedziałek obie linie wrócą na swoje trasy.

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida angielski 2olowkowa kraina swiatowida angielski 0
Przez ostatnie dni mieszkańcy Tarchomina mogli korzystać tylko z jednej linii tramwajowej, ale jej pętla została tymczasowo przeniesiona w niewygodne miejsce. Podczas gdy "siedemnastka" została skierowana na Młociny, "dwójkę" obsługiwały tylko dwukierunkowe składy, zawracające na Światowida na nakładce torowej, zamontowanej z dala od przystanków autobusowych, na wysokości Białołęckiego Ośrodka Sportu.

W najbliższą niedzielę Tarchomin musi obyć się bez tramwajów, ale już w poniedziałek rano obie linie wrócą do normalnych kursów: "dwójka" dojedzie z Tarchomina Kościelnego na Młociny, zaś "siedemnastka" - na Mokotów, do pętli przy Kieleckiej. Czwarty tor na Białołęce. Mieszkańcy wciąż zaniepokojeni inwestycją Czwarty tor na Białołęce. Mieszkańcy wciąż zaniepokojeni inwestycją Rozbudowa linii kolejowej na Białołęce o dodatkowy, czwarty tor, wciąż budzi niepokój mieszkańców. PKP Polskie Linie Kolejowe odpowiedziały na interpelację radnego Filipa Pelca, wyjaśniając kilka kluczowych kwestii dotyczących inwestycji. Warto pamiętać, że linia 17 nadal będzie omijać remontowane torowisko w al. Jana Pawła II i Służewiec, na którym rozpoczęła się przebudowa Marynarskiej.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

Komentarze (13)

# Pawel

02.09.2016 16:06

To co się dzieje przy budowaniu tych dwóch przystanków to kosmos. Cała dzielnica zakorkowana.

# kris

02.09.2016 16:25

Czy ktoś wie kiedy Światowida będzie przejezdna?

# kaszanka

02.09.2016 17:39

to nie kosmos tylko bajzel
w niedziele jest bieg przez most, świderska i odkryta wyłączone z ruchu
a tramwaje nie będą jeździć

REKLAMA

sporteum polkolonie 2sporteum polkolonie 0

# xyz

02.09.2016 21:40

Ja pierniczę ale macie problemy.

 tarantula01

03.09.2016 22:12

Najnowsze harmonogramy przewidują, że do 18 września.
Proszę o poparcie http://www.petycjeonline.com/zmiana_przebiegu_linii_autobusowej_101, które już poparło ponad 600 mieszkańców:
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3ztm/ztm-101linia160831odkryta1.jpg
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3ztm/ztm-101linia160831odkryta2.jpg
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Razem dla Białołęki

 tarantula01

03.09.2016 22:12

Najnowsze harmonogramy przewidują, że do 18 września.
Proszę o poparcie http://www.petycjeonline.com/zmiana_przebiegu_linii_autobusowej_101, które już poparło ponad 600 mieszkańców:
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3ztm/ztm-101linia160831odkryta1.jpg
http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3ztm/ztm-101linia160831odkryta2.jpg
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz
Razem dla Białołęki

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

# tylko tak!

04.09.2016 12:15

101 Nowodwory- Dzierżgońska, Odkryta, Nowodworska, Mehoffera, Swiatowida, Ćmielowska, Myśliborska, Most Północny - Metro Młociny.
Tylko tak. Mniej kręcenia.
I normalne progi niech wrócą na Strumykową przy przedszkolu i żłobku bo zdarzają się buraki co jeżdzą między nimi i stwarzają zagrożenie.

# wyborca

05.09.2016 08:42

E tam, Nowodworska ma już autobusy, a Strumykowa nie. Taki autobus by się tam przydał, bo dzieciaki ze Strumykowej mają od 2 lat rejon na Ceramicznej, zamiast na Erazma. A swoją drogą kto to wymyślił?

# Strumykowa

05.09.2016 08:46

#xyz napisał(a) 02.09.2016 21:40
Ja pierniczę ale macie problemy.
Co Cię tak dziwi, że mieszkańców wkurza bajzel? Że nie jest im obojętne, jak w ostatnim okresie wygląda ich dzielnica. Przejdź się w okolice skrzyżowania Światowida i Ordonówny, gdzie już od miesiąca miało być posprzatane. Naprawdę uważasz, że wszystko jest w porządku?

REKLAMA

olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 2olowkowa kraina swiatowida rekrutacja trwa 0

# kocio

07.09.2016 14:38

A ty w kółko to samo. Jak kataryna.

# Strumykowa

07.09.2016 15:04

#kocio napisał(a) 07.09.2016 14:38
A ty w kółko to samo. Jak kataryna.
A ty za to ciągle, że ci ten bałagan nie przeszkadza. Jak świnia w chlewie. Tylko podpis zmieniasz.

# Nigdy

08.09.2016 14:00

#wyborca napisał(a) 05.09.2016 08:42
E tam, Nowodworska ma już autobusy, a Strumykowa nie. Taki autobus by się tam przydał, bo dzieciaki ze Strumykowej mają od 2 lat rejon na Ceramicznej, zamiast na Erazma. A swoją drogą kto to wymyślił?
Naprawdę dzieciaki ze Strumykowej mają rejon na Ceramicznej? To jakiś obłęd. A swoją drogą to czy nie byłoby lepiej, gdyby miały rejon przy Strumykowej? Czemu przy Erazma?
A co do autobusu na Strumykowej to - mam nadzieję, że nigdy!

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

 tarantula01

08.09.2016 21:20

Potwierdzam - os. Tulipany i Słoneczne Przedmieście mają szkołę rejonową na Ceramicznej. Do niedawna rejon był na Erazma, ale po zbudowaniu szkoły na Ceramicznej trzeba było ją zapełnić dziećmi, więc to zrobiono. I tak np. rejon szkoły na Erazma to obecnie też Odkryta 11.
Dlatego proponuję taką trasę 101. Dziwię się też zmianom na linii 516, które doprowadziły do tego, że uczniowie z Odkrytej mają dalej do rejonowej szkoły. A że to jeszcze zaakceptowała dzielnica, to zupełnie inny temat.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

08.09.2016 21:20

Potwierdzam - os. Tulipany i Słoneczne Przedmieście mają szkołę rejonową na Ceramicznej. Do niedawna rejon był na Erazma, ale po zbudowaniu szkoły na Ceramicznej trzeba było ją zapełnić dziećmi, więc to zrobiono. I tak np. rejon szkoły na Erazma to obecnie też Odkryta 11.
Dlatego proponuję taką trasę 101. Dziwię się też zmianom na linii 516, które doprowadziły do tego, że uczniowie z Odkrytej mają dalej do rejonowej szkoły. A że to jeszcze zaakceptowała dzielnica, to zupełnie inny temat.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# kocio

10.09.2016 10:02

do # Strymykowa
Kataryniarz.

REKLAMA

cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0
więcej na forum

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni