Tango na Brzezinach, nie przegap!
12 czerwca 2014
W piątek 13 czerwca o 20.00 na przyhotelowej scenie na ulicy Brzeziny trafi się okazja do posłuchania - i potańczenia - argentyńskiego tanga.
Marcina z Wrocimowic: budowa drogi w wakacje
Udało się. W wakacje rusza budowa ulicy Marcina z Wrocimowic. Będzie też długo oczekiwany remont ul. Chudoby.
I to właśnie tej muzyki - jako gatunku - będzie można posłuchać na Brzezinach.
Na imprezie zagra Tangata Quintet oraz goście: Joanna Lalek i Ewelina Flinta. Będzie też można obejrzeć prace Moniki Pawłowskiej-Pastuszak. Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie "Muzyka bez granic".
Wstęp wolny. Zapraszamy!
(red)
.



































