Święto Jazzu w gwiazdorskiej obsadzie
10 kwietnia 2015
Z okazji nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Jazzu na wyjątkowy koncert zaprasza Białołęcki Ośrodek Kultury. Wystąpią światowej sławy jazzmani: Michael "Patches" Stewart Quintet feat. Henryk Miśkiewicz.
MPWiK zamknie Głębocką na pół roku?
Na 2013 rok Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapowiedziało budowę kolektora ściekowego w ulicy Głębockiej. Planują czasowe zamknięcie najważniejszej drogi w tym rejonie. Mieszkańcy wschodniej Białołęki muszą przygotować się na komunikacyjny kryzys.
in. Quincy Jonesa, Al Jerrau, George'a Duke'a a także Whitney Houston czy Earth, Wind & Fire.
Do współpracy przy warszawskim koncercie wirtuoz trąbki zaprosił czołowych polskich muzyków jazzowych, legendarnego saksofonistę Henryka Miśkiewicza, grającego na instrumentach klawiszowych Pawła Tomaszewskiego oraz kontrabasistę Pawła Pańtę i perkusistę Michała Dąbrówkę. - Patches to muzyk grający z duszą, pozostający pod wpływem Milesa oraz własnego gatunku funku z Nowego Orleanu. Gdy wznosi trąbkę do gry, publiczność nie jest w stanie powstrzymać się od wzruszenia - mówił o liderze kolektywu Marcus Miller, jeden z najlepszych basistów na świecie.
Koncert Michael "Patches" Stewart Quintet feat. Henryk Miśkiewicz, 25 kwietnia, godz. 18:00,
Białołęcki Ośrodek Kultury, ul. van Gogha 1. Bilety od 30 zł Rezerwacja: sekretariat@bok.waw.pl lub kupbilecik.pl.
(red)
.




































